وزرای صهیونیست و اعضای کنست خواستار تعرض به مسجدالاقصی شدند

شماری از وزرا و اعضای کنست رژیم صهیونیستی با ارائه درخواستی رسمی خواستار مشارکت در تعرض به مسجدالاقصی در روز پنج‌شنبه هفته جاری شدند.

به گزارش مشرق، وزرا و اعضای کنست رژیم صهیونیستی با ارائه درخواستی رسمی، خواستار تعرض به مسجدالاقصی در روز پنج‌شنبه همزمان با برگزاری راهپیمایی پرچم شدند.

در همین حال، روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت نیز تاکید کرد که «ایتمار بن‌گویر» وزیر امنیت داخلی ساعتی دیگر جلسه‌ای را به منظور برآورد اوضاع یک روز قبل از برگزاری راهپیمایی پرچم برگزار خواهد کرد.

پلیس و دیگر نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی گفته‌اند که مانع از حضور بن‌گویر در راهپیمایی فردا پنج‌شنبه در قدس نخواهند شد.

گفته می‌شود «بتسلئیل اسموتریچ» وزیر دارایی رژیم صهیونیستی که از دیگر شخصیت‌های افراط‌گرا محسوب می‎‌شود نیز فردا در جریان تعرض به مسجدالاقصی حضور خواهد داشت.

این در حالی است که شامگاه گذشته بخش رسانه نظامی گردان‌های قسام شاخه نظامی جنبش حماس با انتشار تصویری جدید در آستانه راهپیمایی پرچم، به صهیونیست‌ها هشدار داد. در این تصویر نوشته شده که «شمشیر قدس (سیف القدس) هرگز غلاف نمی‌شود»، امری که یادآور حملات موشکی مقاومت به قدس اشغالی در زمان برگزاری راهپیمایی پرچم در سال ۲۰۲۱ است.

منابع فلسطینی گزارش دادند که در روز پنج‌شنبه همزمان با برگزاری راهپیمایی پرچم، دستکم ۳۰۰۰ نظامی از همه یگان‌های نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی در خیابان‌های قدس اشغالی مستقر می‌شوند تا امنیت این راهپیمایی و همچنین تعرض صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی را برقرار نمایند.

روزنامه عبری زبان یدیعوت آحارونوت نیز اعلام کرد که پلیس رژیم صهیونیستی از ترس حملات راکتی احتمالی مقاومت از غزه در روز پنج‌شنبه همزمان با برگزاری راهپیمایی پرچم، به حالت آماده‌باش درآمده است. منابع عبری زبان همچنین اعلام کردند که رژیم صهیونیستی از ترس حمله راکتی احتمالی مقاومت سامانه گنبد آهنین را در اطراف قدس مستقر کرده است.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس