توجه ویژه دستگاه‌های امنیتی به ناکارآمدی در سطوح مدیریتی

وزیر اطلاعات گفت: ناکارآمدی در سطوح مدیریتی را به دقت رصد کرده در کنار مقابله با نفوذ و فساد مقابله با ناکارآمدی را هم در دستور کار داریم.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام خطیب وزیر اطلاعات در سفر به استان مرکزی در جلسه شورای تامین گفت: بهره مندی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در کنار همدلی، همراهی و هم افزایی قوای سه گانه، مسئولان اجرایی، دستگاه‌های امنیتی و نیروهای مسلح زمینه‌ساز اقتدار اقتصادی و امنیت ملی کشور است.

خطیب از موفقیت‌های وزارت اطلاعاتِ دولت مردمی و انقلابی در وارد کردن ضربه‌های کارآمد به درون و بیرون رژیم صهیونیستی خبر داد و گفت: با هم افزایی دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی پیام صلابت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران به جهانیان مخابره شد.

خطیب در ادامه به حوادث و اغتشاشات سال گذشته اشاره کرد و گفت: دشمن تمام توان رسانه‌ای، اطلاعاتی و ابزارهای فتنه و توطئه را در جنگ ترکیبی به میدان آورد که با لطف خدا و تلاش دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی کشور و همراهی مردم رشته ارتباط و اتحاد معاندین در خارج و داخل کشور قطع و این توطئه دشمن محکوم به شکست شد.

وزیر اطلاعات به تشریح دستاوردها و تلاش‌های دولت در حوزه اقتصادی هم پرداخت و گفت: علیرغم تشدید تحریم‌ها و تمام توطئه‌ها، دروغ پراکنی ها، شایعه سازی ها و دشمنی‌ها دولت آیت الله رئیسی گام‌های موثری در مسیر توسعه اقتصادی برداشته شده که با کار جهادی برای تحقق شعار سال به نام مهار تورم و رشد اقتصادی تلاش‌های جهادی ادامه خواهد داشت.

خطیب حل مسائل و مشکلات به محض بروز، تشخیص و مواجهه در سطح سران قوا و کلان کشور را لازم و ضروری دانست و گفت: باید با چاره اندیشی به موقع مشکلات، هم از گسترش و بروز آن در سطح جامعه جلوگیری کرد و هم شرایط ارتقای خدمت و افزایش رضایتمندی مردم را فراهم آورد.

وزیر اطلاعات از توجه ویژه دستگاه‌های امنیتی به ناکارآمدی در سطوح مدیریتی هم خبر داد و گفت: دستگاه‌های نظارتی، اطلاعاتی و امنیتی کشور ناکارآمدی را به دقت رصد کرده و در کنار مقابله با نفوذ و فساد مقابله با ناکارآمدی را هم در دستور کار قرار داده‌اند.

خطیب افزود: برخی ناطرازی ها و مشکلات اقتصادی انباشته شده از سال‌های گذشته است که مسئولان در دولت تمام تلاش خود را برای حل این مشکلات و چالش‌ها به کار گرفته‌اند که حل برخی از این مشکلات زمان‌بر بوده و مردم آمادگی دارند تا با صبرو حوصله برای حل مشکلات و رسیدن کشور به رشد و توسعه یاریگر مسئولان باشند.

وزیر اطلاعات به دستاوردهای دولت مردمی و انقلابی در روابط منطقه‌ای و بین‌المللی هم اشاره کرد و گفت: گفت وگوهای سازنده و ارتقای همکاری‌های منطقه‌ای با کشورهای همسایه و همجوار بازتاب گسترده‌ای در جهان داشته که می‌تواند در افزایش امنیت منطقه تاثیرگذار باشد.

خطیب استقبال پرشور مردم از رئیس جمهور مردمی و انقلابی و هیئت دولت در سفرهای استانی را هم یادآور شد و گفت: حضور و حمایت مردم رسالت دولتمردان را سنگین‌تر کرده و دولت تمام تلاش خود را برای افزایش رضایتمندی مردم و بهبود شاخص‌های اقتصادی به کار گرفته است.

وزیر اطلاعات در ادامه سفر به استان مرکزی با آیت‌الله دری نماینده ولی فقیه در استان هم دیدار کرد و به تشریح جایگاه و ظرفیت‌های صنعتی و اقتصادی استان پرداخت و استان مرکزی را مهد مفاخر و مشاهیر برجسته‌ای دانست که منشأ تحولات عظیم در حوزه‌های مختلف در تاریخ کشور بودند.

خطیب گفت: طلوع آفتاب انقلاب حضرت امام خمینی از استان مرکزی افتخاری ارزشمند برای این استان بوده و حضرت امام خمینی با اهتزاز پرچم عزت و آزادگی در کشور، انقلاب اسلامی ایران را به عنوان الگوی برجسته ایستادگی در برابر زیاده‌خواهی استکبار به آزادی خواهان جهان معرفی کرد.

همچنین آیت الله دری نماینده ولی فقیه در استان عدل، امنیت و رفاه را لازمه هر جامعه دانست و گفت ارتقای امنیت با بهبود آرامش و افزایش اعتماد عمومی در جامعه به عنوان ارزشمندترین سرمایه ارتباط مستقیم دارد و دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی در حفظ و ارتقاء ثبات امنیتی کشور رسالتی بزرگ بر عهده دارند.

آیت الله دری در ادامه افزود: دولت آقای رئیسی توفیقات خوبی در مسائل بین المللی داشته است. مخلص الائمه استاندار مرکزی هم در این دیدار به تشریح ظرفیت‌های عظیم صنعتی تولیدی و فرهنگی استان پرداخت و گفت: استان مرکزی قطب صنعت و دارای بیشترین تنوع تولیدات صنعتی در کشور است که در کنار تولیدات صنعتی، سرزمین آفتاب قطب تولیدات کشاورزی هم هست.

حضور در ستاد خبری اداره کل اطلاعات و پاسخگویی مستقیم و بی واسطه وصدور دستور پیگیری به تماس‌های دریافتی سامانه ۱۱۳ ستاد خبری اطلاعات و حضور در گلزار شهدا و ادای احترام به مقام شامخ شهدا از دیگر برنامه‌های وزیر اطلاعات در سفر به استان مرکزی بود.

در سفر وزیر اطلاعات به استان مرکزی مدیرکل اطلاعات استان معرفی و از تلاش‌های مدیرکل پیشین هم تجلیل شد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس