رژیم صهیونیستی در مسیر فروپاشی و قدس در آستانه آزادی است

شورای نگهبان همزمان با فرارسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان که از سوی امام راحل به نام روز جهانی «قدس» نامگذاری شده است، بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش مشرق، شورای نگهبان در بیانیه‌ای به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه‌ای با تاکید بر شکنندگی بیش از پیش رژیم صهیونیستی و قرار گرفتن قدس شریف در آستانه پیروزی و آزادی، از مردم بزرگ ایران اسلامی خواست تا در راهپیمایی روز قدس در سراسر کشور حضور یابند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«امروز «اراده‌ی شکست‌ناپذیر» در فلسطین و همه‌ی منطقه‌ی غرب آسیا، جایگزین «ارتش شکست‌ناپذیر» صهیونیست شده است. امروز آن ارتش جنایتکار ناچار شده است آرایش تهاجمی خود را به تدافعی تبدیل کند.» (مقام معظم رهبری - ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱)

امسال روز جهانی قدس در شرایطی در ایران اسلامی و شهرها و کشورهای جهان برگزار می‌شود که نیروهای مقاومت در فلسطین و کشورهای اسلامی متحدتر از گذشته هستند و دشمن صهیونیستی در تزلزل بیشتری به سر می‌برد و به مفهوم «فروپاشی» و «نابودی» نزدیک‌تر شده است.

امروز دیگر همه ملت‌های مسلمان و گروه‌های فلسطینی بدین نتیجه رسیدند که تنها راه حفظ فلسطین و آرمان قدس، مقاومت و مبارزه است و کلیدواژه «سازش» در گفتمان هیچ ملت و گروهی وجود ندارد؛ حتی برخی دولت‌های کشورهای اسلامی نیز بدین نتیجه رسیدند که سازش با صهیونیست‌ها خطای بزرگی است. بدین ترتیب صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها در طرحی که با سودجویی از نام حضرت ابراهیم (ع) به دنبال عادی‌سازی روابط با کشورهای اسلامی بودند، شکست خوردند.

بخش بزرگی از این اتفاقات که فلسطین و قدس را به پیروزی بزرگ نزدیک کرده است، مرهون تدبیر امام خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس و حمایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرزندان انقلابی‌شان که جلودار آن‌ها سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بود، از فلسطین می‌باشد.

امروز مقاومت تنها با سنگ به نبرد با دشمن صهیونیستی نمی‌رود و رزمندگان اسلام در غزه و کرانه باختری به تسلیحات خاص نظامی همچون موشک و پهپاد مجهز هستند و می‌توانند گنبد آهنین صهیونیست‌ها را در هم شکسته و به سخره بگیرند. در درگیری‌های چند روز پیش نیز همگان مشاهده کردند که رژیم صهیونیستی شکننده‌تر از هر زمان دیگری است و این اراده نیروهای مقاومت است که شکست‌ناپذیر است.


شورای نگهبان ضمن تاکید مجدد بر حقانیت و حقوق ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین و اینکه پیروزی امت اسلام، نزدیک و وعده‌های الهی تخلف‌ناپذیر است، روز قدس و یاد شهدای عزیز فلسطین و جبهه مقاومت را گرامی داشته و از مردم بزرگ و سلحشور ایران اسلامی برای شرکت در راهپیمایی روز قدس در سراسر کشور دعوت به عمل می‌آورد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس