کد خبر 1466976
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۴۹
حوادث

پسر جوانی که در جشن تولد مستانه، صحنه وحشتناک آدمکشی را رقم زد، در حالی به بازسازی صحنه قتل پرداخت که چگونگی سقوط از درخت و رها کردن دسته دشنه خون آلود در پشت بام را نیز شرح داد.

به گزارش مشرق، پنجم بهمن گذشته هنگامی که حدود ۲۰ دختر و پسر جوان در یک جشن تولد مختلط شرکت کرده بودند، ناگهان میزبان ۲۶ ساله بساط مشروب خوری را پهن کرد و بدین ترتیب برخی از مهمانان با مستی شیطانی همراه شدند. طولی نکشید که در میان رقص و پایکوبی مستانه، به یک باره صدای موسیقی و عربده در هم آمیخت و یکی از مهمانان دست دختری را گرفت تا او را به درون اتاق بکشاند.

اما وقتی با مقاومت و مخالفت دیگر مهمانان روبه رو شد در یک لحظه دشنه ای را بیرون کشید و در حالی که وانمود می کرد در عالم مستی سیر می کند، فریاد می زد هیچ کس حق دخالت ندارد! در همین هنگام برادر «محسن» (جوان دشنه به دست) در برابرش قرار گرفت تا دختر را از چنگ او برهاند ولی «محسن» ناگهان تیغه دشنه را بر پیکر برادرش فرود آورد و این گونه جشن تولدی خونبار رقم خورد. میزبان جشن تولد دومین نفری بود که با دشنه او مجروح شد و سپس جوان ۳۰ ساله که مقاومت بیشتری به خرج می داد تا دختر جوان را نجات دهد هدف تیغه دشنه مرگبار «محسن» قرار گرفت و در یک چشم بر هم زدن نیمی از تیغه دشنه در قفسه سینه اش فرو رفت و درون استخوان ها شکست «محسن» که هنوز نیمه دیگر دشنه در دستش باقی مانده بود، پا به فرار گذاشت و بدین ترتیب میزبان و دیگر مهمانان، پیکرهای مجروح دوستانشان را در حالی به بیمارستان بردند که پیکر «محسن» را نیز از کنار پیاده رو درون پراید گذاشتند و از بولوار شهید فلاحی ۷ به طرف بیمارستان طالقانی به راه افتادند.

دقایقی بعد کادر درمانی بیمارستان مرگ جوان ۳۰ ساله را به پلیس گزارش دادند اما دیگر از پرایدسواران خبری نبود. طولی نکشید که نیروهای انتظامی ماجرای جنایت با ضربه دشنه را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند و این گونه پرونده جنایی دیگری مقابل قاضی دکتر صادق صفری قرار گرفت. با توجه به اهمیت و حساسیت این ماجرای تکان دهنده، ابتدا قاضی شعبه ۲۰۸ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد دستورات محرمانه ای را برای حفظ صحنه جنایت و ردیابی عوامل شرکت در نزاع صادر کرد و خود نیز شبانه عازم بیمارستان شد.

بررسی های مقدماتی مقام قضایی بیانگر آن بود که هنوز نیمه تیغه دشنه در قفسه سینه جوان ۳۰ ساله وجود دارد و پرایدسواران نیز درحالی از مرکز درمانی گریخته اند که «محسن» (جوان مجروح بستری در بیمارستان) مدعی بود اصلا در میان مهمانان جشن تولد حضور نداشته است! در همین حال قاضی صفری عازم منزل محل وقوع درگیری در منطقه قاسم آباد شد و در این شرایط دستوراتی را برای توقیف خودروی پراید صادر کرد. از سوی دیگر نیز «محسن» (متهم) کاظم (برادر محسن) و حسن (میزبان جشن تولد) بازداشت شدند و به مقر انتظامی انتقال یافتند.

قاضی ویژه قتل عمد که وارد منزل محل وقوع جنایت شده بود، نقطه به نقطه اتاق ها را در حالی زیر ذره بین نگاه قضایی گرفت که خون زیادی در کنار مبل و روی در و دیوار خودنمایی می کرد. کیک جشن تولد که هنوز بریده نشده بود هم به همراه بطری های مشروب درون یخچال قرار داشت به طوری که همه چیز حکایت از یک جنایت مستانه می کرد.

در حالی که دوتن از مهمانان دیگر با معرفی خود به پلیس، اسرار این جنایت هولناک را فاش کرده بودند، «محسن» نیز دست از داستان سرایی برداشت و به قتل جوان ۳۰ ساله اعتراف کرد.

او پس از انجام بازجویی های مقدماتی و با صدور دستوری توسط قاضی ویژه پرونده های جنایی به محل وقوع نزاع مرگبار هدایت شد تا در مقابل دوربین قوه قضاییه جزئیات این قتل تکان دهنده را بازگو کند.

اعتراف عامل جنایت در جشن تولد مستانه +عکس

در بازسازی صحنه جنایت که سرهنگ ولی نجفی (رئیس دایره قتل عمد آگاهی) نیز حضور داشت ابتدا سروان اسماعیل عظیمی مقدم (افسر پرونده) خلاصه ای از محتویات این پرونده جنایی و اعترافات متهم در مراحل بازجویی را شرح داد و سپس «محسن» با اشاره قاضی دکتر صادق صفری، دشنه چوبی را به دست گرفت و با حرکات نمایشی صحنه جنایت را بازسازی کرد. او با معرفی کامل خود و پس از ارشاد و نصایح مقام قضایی که حقیقت ماجرا را بیان کند، لب به اعتراف گشود و گفت: من قصد تعرض به آن دختر را نداشتم فقط می خواستم او را به داخل اتاق بکشانم تا بیشتر مشروب نخورد!

متهم این پرونده جنایی مدام سعی می کرد چنین وانمود کند که به خاطر مستی و مشروب خوری چیزی از صحنه جنایت را به خاطر نمی آورد اما او به سوالات تخصصی و انحرافی قاضی صفری با جزئیات کامل پاسخ می داد. در همین حال مقام قضایی پرسید دسته چاقو را که در دست داشتی چه کردی؟ متهم گفت: آن را هنگام فرار از پشت بام لابه لای کولرهای ساختمان دو طبقه انداختم که در این هنگام کارآگاه عظیمی مقدم به پشت بام رفت و تیغه شکسته دشنه را پیدا کرد.

متهم سپس نحوه فرار خود از پشت بام را نیز بعد از ماجرای جنایت شرح داد و گفت: از پشت بام روی درختی پریدم که در کنار دیوار قرار داشت و با شکستن چند شاخه نازک روی زمین افتادم که بعد هم مرا به بیمارستان بردند.

وی درباره صحنه درگیری با مهمانان هم گفت:ابتدا برادرم را با دشنه زدم و بعد هم افرادی که قصد داشتند کارد را از من بگیرند!

براساس این گزارش، با اعترافات صریح متهم و دیگر افرادی که در صحنه جنایت حضور داشتند، قاضی دکتر صفری اتهام فراهم کردن موجبات فساد و فحشاء از طریق برقراری مجلس مختلط و نگهداری مشروبات الکلی را به «حسن» (میزبان جشن تولد) تفهیم کرد و از برخی دیگر از متهمان مانند کاظم (برادر محسن) خواست تا از خود در برابر اتهام شرب خمر دفاع کنند. با پایان یافتن بازسازی صحنه این جنایت تکان دهنده و تاسف بار، متهمان روانه زندان شدند تا این پرونده جنایی نیز دیگر مراحل دادرسی را طی کند.

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 22
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 4
 • هوشنگ IR ۰۸:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  3 8
  خخخخخخخ بزنین همدیگه رو بکشین
 • IR ۰۹:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  6 2
  این حیوانات نجس را ولشون کنین تا خودشون همدیگرو روانه جهنم کنن!!!
 • IR ۰۹:۵۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  25 7
  مهمانی مختلط یا طویله؟؟؟!!!!!!!!!!!
  • IR ۱۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
   15 4
   همون طویله درسته
  • پدی ازپیج همسایه😊 IR ۱۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
   13 10
   چراهمه ش میگید:«پرایدسوار».منم پرایدسوار بلطف شرایط اقتصادی که شماعزیزان تندرو ساختید ولی فرهنگ غربی دارم ومتمدن هستن.چرا یکبارنمیگید:«استپ وی سوار یا برلیانس سوار یا ۲۰۷سوار».
  • ح IR ۱۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
   6 1
   پدی این اقتصاد رو شما غربگدا ها ساختیتش و کلی زیرساخت هارو نابود کردید ولی رو دارید!!
  • IR ۱۳:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
   0 0
   بلانسبن طویله
  • یاور3 IR ۰۸:۵۹ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۶
   1 0
   پدی ازپیج همسایه! اسم نافرمی انتخاب کردی. وضعیت اقتصادی الان هم پس لرزه‌های همون زلزله‌ایه که سال 1396 با رأی دادن به شیخ بنفش ایجاد کردید.
 • بشار عبدالواحد IR ۰۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  25 4
  بازم مشهد و الله اکبر از مشهد
 • بشار عبدالواحد IR ۰۹:۵۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  19 4
  بازم مشهد و الله اکبر از مشهد
 • IR ۱۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  8 3
  خدا را شکر این اراذل واوباش عقل درست وحسابی هم ندارندوبراحتی راهی جهنم میشن
 • IR ۱۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  4 1
  تصویر آزادی که شورش فواحش به خاطر اون یه مملکت رو به آتیش کشوندند؛ روابط آزاد دختر و پسر، پارتی های شبانه بدون محدودیت، عرق خوری و مستی های خیابونی، بوسیدن همدیگه تو خیابونا، لخت شدن بدون محدودیت، اتاق خواب رو یه صحنه خیابونا سینما کشوندن، .... خدا لعنتتون کنه.
 • IR ۱۱:۳۸ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  6 6
  اینو اعدامش کنید وگرنه بعدها میشه شهید محسن
 • IR ۱۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  3 2
  آقای قوه قضائیه کجای دنیا موقع بازسازی صحنه قتل چاقوی واقعی میدن دست متهم به قتل؟! « از یه چاقوی چوبی یا مقوایی استفاده کنید». حتما باید یکی از ضابطین حین بازسازی کشته بشه تا به فکر بیفتین؟ خدایا به ما یاد بده تا از مخ خداداد استفاده کنیم و آکبند نگهش نداریم.
  • محمد قزل IR ۱۶:۲۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
   0 0
   متن خوب نخوندی عمو؟ نوشتن چاقوی چوبی
 • IR ۱۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  2 0
  خدایا داریم کجا میریم.... تولد مختلط.... مگه کاباره است
 • IR ۱۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  4 0
  ولگردهای بی اصل ونسب اجتماع
 • IR ۱۳:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  1 0
  ماشین پراید.وشهر مشهد تو گینس
 • CN ۱۴:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  1 0
  در مورد جنایتکاران و آدمکشان فقط رأفت!!!!
 • IR ۱۷:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  0 0
  زن زندگی آزاد ی هست دیگه چی می گید شما عقب مونده ها
 • IR ۱۸:۲۰ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  1 0
  این اتفاقات نتیجه نادیده گرفتن تهاجم فرهنگی از سوی مدیران غرب زده اصلاح طلب است . نتیجه ترویج کلاس های زبان انگلیسی با کتاب هایی است که فرهنگ غربی را بین جوانان ایران ترویج میکند .
 • IR ۲۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۱۲/۰۳
  1 0
  خیر نبینید با زن زندگی ازادی تون فاحشه های هرزه همین رو میخان تکه تکه شدن یک مشت جوان غافل در مراسم شر به خاطر یه هرزه بی صاحب بی ابرو

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس