«عبدالحمید» بگوید بر چه مبنا از فرقه انگلیسی ساخته بهائیت دفاع می‌کند؟

امام جماعت مسجد مکی زاهدان با چه حقی و با کدام مجوز، حاکمیت ملت مظلوم فلسطین را به اشغالگران صهیونیست می‌بخشد؟

به گزارش مشرق، روزنامه کیهان در ستون خبر ویژه خود نوشت: عبدالحمید اسماعیل‌زهی اخیرا در خطبه‌های نمازجمعه مدعی شد: «مردم ایران در فلسطین هم خواهان صلح هستند و معتقدند حکومت اسرائیل و مردم فلسطین باید صلح کنند و فلسطینی‌ها به یک حکومت مستقل برسند. فلسطین باید سرزمین مستقل خود را داشته باشد.»

یادآور می‌شود بانیان انگلیسی و آمریکایی رژیم صهیونیستی، به موازات کمک به اشغال هرچه کامل‌تر سرزمین فلسطین توسط صهیونیست‌ها، مدعی تشکیل دو دولت در کنار هم در این سرزمین اشغال‌شده بودند که سرانجام آن پس از ۷۰ سال جنایت و دغلبازی، راه‌اندازی تشکیلات خودگردان فلسطین و واگذاری آن به یک بهایی بدنام به نام محمود عباس، پس از مرگ یاسر عرفات بود.

با این اوصاف، مشکوک است که عبدالحمید اسماعیل‌زهی، پس از حمایت عجیب از حزب انگلیسی- صهیونیستی بهائیت، اینک سنگ اشغالگران را به سینه می‌زند و با ادبیات دیکته‌شده آمریکا و انگلیس و حتی صهیونیست‌ها،‌ مدعی صلح حکومت اسرائیل و فلسطینی‌ها می‌شود. حکومت غاصب صهیونیستی چه مسئولیتی دارد که یک مسلمان بخواهد برای آن مشروعیت قائل شود و دعوت به صلح کند؟!

گفتنی است عبدالحمید اسماعیل‌زهی طی چند ماه گذشته که اغتشاشگران اجاره‌ای سیا و موساد و MI۶ در مناطق مختلف فعال شده و نقشه ناکام تجزیه‌طلبی و ویرانی‌طلبی را به اجرا می‌گذاشتند، بارها از این عناصر بدنام اجاره‌ای حمایت کرد اما در مقابل جنایات تروریست‌ها سکوت اختیار نمود.

او همچنین در مقابل جنایات رژیم منفور سعودی به‌ویژه شخص بن‌سلمان که علما و مردم مسلمان را در این کشور به شکل فردی و دسته‌جمعی سلاخی می‌کند، سکوت اختیار کرده و در مقابل، مورد حمایت خاص رسانه‌های تغذیه‌شده از سوی سعودی‌ها (مانند اینترنشنال) قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 7
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • شهروند مسلمان IR ۰۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
  3 3
  مسجدمکی مسجد ضرارشده
 • علی IR ۰۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
  3 1
  با سلام یک ضرب المثل میگوید از کوزه همان برون تراود که در اوست. هر کس در هر زمان و مکان و جایگاه اجتماعی که دارد وقتی لقمه حرام از گلویش پایین رفت خود به خودش زنهار نداد و این عمل را با ماله کشی حلال جلوه داد تکلیف همان است که بر سر طلحه و زبیو گروه خوارج و معاویه و امثال ایشان آمده تاریخ خیلی سخت و گران به انسانها و جوامع درس میدهد.
 • IR ۰۶:۴۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
  3 4
  سخن رانی آقای عبد الحمید کامل پخش کنید ببینیم چی گفته بعد قضاوت می کنیم کیهان زیاد حرف میزنه
 • ۰۷:۳۷ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
  1 1
  بالا خانه اجاره داده شده آنهم به صهیونیزم
 • سید IR ۰۷:۵۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
  3 1
  انتهای اعتقاد و اندیشه وهابیت دشمنی با پیامبر و قرآن خدا هست!!
 • IR ۰۸:۳۱ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
  2 1
  این مردک نتوانست ذات خودش ا بیش از این پنهان کند انشاا...به بد تر از این ها هم برسد اگر وجدانش بیدار نشود
 • IR ۰۹:۳۶ - ۱۴۰۱/۱۱/۱۰
  2 1
  عالم واقعی چنین ننگی را نمیپذیرد اما یک وهابی کافر به مومنان ظلم میکند اما در مقابل کفار صهیونی ظلم پذیر است.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس