آخرین وضعیت قیمتی معاملات بیت کوین و ارزهای مجازی‌

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین نسبت به دیروز بیش از ۳ درصد رشد کرد و هم اکنون ۱۸ هزار و ۸۵۵ دلار خرید و فروش می‌شود.

به گزارش مشرق به نقل از کوین مارکت کپ، در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی قیمت بیت کوین نسبت به دیروز ۳.۲ درصد رشد کرد و به ۱۸ هزار و ۸۵۵ دلار در هر واحد رسید.

در زمان نگارش این خبر البته قیمت بیت کوین البته نسبت به یک ساعت پیش ۰.۳ درصد منفی شده اما به طور کلی طی یک هفته گذشته ۱۲.۷ درصد رشد قیمت داشته است.

در ۲۴ ساعت گذشته یک میلیون ۶۶۲ هزار بیت کوین به ارزش ۳۱ میلیارد دلار در بازار جهانی جابه‌جا شده و ارزش کل بازار این ارز به ۳۶۳ میلیارد دلار رسیده است.

تعداد کل بیت کوین‌های جهان نیز امروز از ۱۹ میلیون و ۲۶۰ هزار عدد گذشت.

قیمت اتریوم هم در معاملات امروز نیم درصد رشد کرد و به ۱۴۰۵ دلار رسید. البته در هفت روز گذشته این ارز مجازی ۱۳ درصد رشد قیمت داشته است.

دیگر ارزهای مجازی هم در معاملات امروز روند نسبتاً مثبتی را طی کردند به گونه‌ای که دوج کوین ۰.۶ درصد بالا رفت و هم اکنون ۰.۰۷۹ دلار خرید و فروش می شود. ریپل نیز ۰.۵ درصد رشد کرد و ۳۷ داد و ستد می‌شود. قیمت کاردانو هم ۱.۳ درصد بالا رفت و ۳۲ سنت در حال جابجا شدن است.

در معاملات امروز بازار جهانی ارزهای مجازی حدود ۵۸ میلیارد دلار پول جابه‌جا شده که ۴۰ درصد آن مربوط به بیت کوین بوده است.

ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی هم ۹۰۴ میلیارد دلار برآورد می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس