قالیباف: مجلس دوست دلسوز دولت است

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: یوم الله ۱۶ آذر نماد استقلال طلبی، مبارزه با سلطه، استعمار و دخالت خارجی و نشان شکست کودتاچیان آمریکایی در برابر ملت آگاه ایران است.

به گزارش مشرق، محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۱۶ آذر ماه) در نطق پیش از دستور، گفت: فرا رسیدن روز شهادت حضرت صدیقه طاهره، حضرت فاطمه زهرا (س) را به ملت ایران و عموم محبان ایشان در سراسر جهان اسلام تسلیت و تعزیت می‌گویم.

وی بیان کرد: همچنین روز دانشجو را به همه دانشجویان و علم پژوهان سراسر کشور تبریک و تهنیت می گویم و یاد و خاطره شهدای شجاع این روز، شهیدان مصطفی بزرگ‌نیا و احمد قندچی و مهدی شریعت‌رضوی را گرامی می‌دارم.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: یوم الله ۱۶ آذر نماد استقلال طلبی، مبارزه با سلطه، استعمار و دخالت خارجی و نشان شکست کودتاچیان آمریکایی در برابر ملت آگاه ایران است.

قالیباف ادامه داد: خون سرخ این شهدا و تمامی پویندگان راه آزادی و استقلال ایران لکه ننگ ابدی بر پیشانی دولت کودتاچی آمریکا و رژیم دست نشانده آنها و تمامی افراد خائنی است که منافع استعماری دولت‌های خارجی را به منافع ملت و کشور خود ترجیح می‌دهند و ایران را ویرانه‌ای در چنگال و زیر یوغ کودتاچیان آمریکایی و انگلیسی می‌خواستند و می‌خواهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس