رئیس اطلاعات نظامی صهیونیست‌ها: بقای جمهوری اسلامی در خطر نیست

رئیس سازمان جاسوسی اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی تأکید کرد که علی‌رغم اغتشاشات داخلی در ایران، هیچ خطر واقعی برای بقای جمهوری اسلامی وجود ندارد.

به گزارش مشرق، رئیس سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی روز گذشته (سه‌شنبه) تأکید کرد که علی‌رغم اغتشاشات داخلی در ایران اما هیچ خطری متوجه نظام جمهوری اسلامی ایران نیست.

خبرگزاری رویترز در این خصوص گزارش کرد، «آهارون هالیوا» رئیس اطلاعات نظامی رژیم صهیونیستی روز گذشته (سه‌شنبه) تأکید کرده است که در حال حاضر «هیچ خطر واقعی» برای بقای نظام جمهوری اسلامی ایران علی‌رغم اغتشاشات داخلی وجود ندارد.

مقام‌های رژیم صهیونیستی بارها از اغتشاشات داخلی ایران حمایت کردند و رسانه‌های اسرائیلی به نقل از کارشناسان تل‌آویو گزارش دادند که این تحلیلگران بر لزوم بهره‌برداری از تداوم اغتشاشات در ایران با هدف «سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی» تأکید کرده‌اند.

با این حال، آهارون هالیوا در در جریان سخنرانی در اندیشکده مطالعات امنیت اخلی دانشگاه تل‌آویو تصریح کرد: «فکر می‌کنم که اعتراضات تاحدودی به قیام مردمی تغییر جهت داده است».

این مقام صهیونیست در ادامه به برخی اغتشاشات و خساراتی که به اموال عمومی وارد می‌شود، اشاره کرد و گفت: «وقتی به برخی از رخدادها، حتی ساعاتی که در آن رخ می‌دهد، آسیب به نهادهای ملی، به نمادهای دولتی، به تعداد تلفات نگاه می‌کنید، اتفاق متفاوتی در حال رخ دادن است که به شدت برای این رژیم آزاردهنده است».

وی سپس ادامه داد که این اغتشاشات خطری برای نظام جمهوری اسلامی ایران ایجاد نمی‌کند و گفت: «در این نقطه از زمان، هیچ خطر واقعی و جدی برای این رژیم نمی‌بینم».

پیش از این نیز رسانه‌های نزدیک به رژیم صهیونیستی خاطرنشان کرده بودند که «سازمان‌های امنیتی اسرائیل نسبت به احتمال موفقیت اعتراضات جاری در ایجاد تغییر، بدبین هستند».

در مقابل «محمود عباس زاده مشکینی» یکی از اعضای کمیته امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در ایران، تأکید کرد: «اسرائیل در صورت رهبری کردن توطئه‌ها علیه ما، بیشترین پاسخ را دریافت خواهد کرد».

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • IR ۱۴:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  2 0
  غیب میگی؟ اینکه معلومه
 • علی افصحی IR ۱۶:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  2 0
  غیب گفتی آ هارون عقب افتاده!این را که امام خامنه‌ای دور روز پیش در دیدار با مردم هنرمند و دلاور اصفهان فرمودند که مزدوران در میدان و برنامه ریزان پشت پرده آشوب و اغتشاشات حقیر تر از آنند که به نظام ما آسیب برسانند» البته برای امثال آهارون هر حرکت آشوبی سراب غنیمتی است ! و پیش بیش از غنیمت ، مصائبی است که از جانب انقلابیون ولایی و فداییان امام خامنه‌ای دامن آن ها رامی گیرد طوری که غنیمت چهره جریمه به خود می گیرد باور ندارند کمی به دور و بر خود در این روزها بیشتر دقت کنند.
 • IR ۱۸:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  2 0
  کودک کش خودت خوب میدونی، جمهوری اسلامی قبل از نابودی رژیم صهیونیستی، از بین نمی رود. این اغتشاشها هم با بی اعتنایی ملت شریف ایران روبرو شده، و مزدورانتون هیچ راهی جز جنگ مسلحانه ندارند. برگه های زیادی داریم که هنوز رو نشده.
 • IR ۱۸:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۹/۰۲
  0 1
  اما به شرارت ادامه میدهند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس