حسین طائب نمایه

رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه گفت:فتنه پیش بینی شده بود،ولی هر پیش بینی معلوم نیست منجر به پیشگیری شود چرا که تهاجم دشمن سنگین است.آمریکا و اسرائیل مرگ و حیات خود را درسرانجام این ناآرامی‌ها می‌بینند.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام حسین طائب رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه عصر امروز با حضور در مسجد انصار الحسین شهرک محلاتی طی سخنانی اظهار داشت: در این ۴۳ سال که از انقلاب ما می‌گذرد استکبار همه تلاش خود از محاصره اقتصادی گرفته تا تحمیل جنگ را بکار بست تا امنیت را از این کشور ما بگیرد.

وی افزود: دشمن ابتدا تلاش کرد با استفاده از باقی مانده‌های رژیم گذشته کودتا کند وقتی ناموفق بود همه توان خود را پشت صدام قرار داد و شرق و غرب پشت صدام قرار گرفتند تا نگذارند انقلاب شکل بگیرد. اگر اول انقلاب جنگ بر ما تحمیل نمی‌شد و زیرساخت‌های کشور مورد هدف قرار نمی‌دادند و درآمدهای کشور صرف توسعه کشور می‌شد امروز شرایط دیگری داشتیم.

طائب گفت: آن‌ها امید داشتند جنگ تحمیلی انقلاب را ساقط کند، اما تنها یک وجب از خاک ما نرفت بلکه در عوض هویتی به نام دفاع مقدس به وجود آمد.

وی افزود: جنگ تمام شد و آمدیم کشور را بسازیم، ولی دشمن همه توان سرویس‌های خود را وارد شد تا اجازه سازندگی در ایران را ندهد. آن‌ها تکنولوژی، متخصص و سرمایه را از راه‌های مختلف برای ایران محدود کردند. پس از آن ناامنی را به شکل نرم علیه ایران تحمیل کردند. فتنه ۷۸ و ۸۸ را علیه ایران تحمیل کردند و پس از شکست به دنبال تغییر جغرافیای منطقه و خاورمیانه رفتند و تلاش کردند تا با ایجاد داعش ناامنی را از بیرون کشور وارد ایران کنند که این پروژه نیز شکست خورد.

رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه خاطرنشان کرد: بعد از آن به سراغ پروژه نفوذ رفتند تا از داخل اجازه ندهند که در ایران رشد اتفاق بیفتد.

وی افزود: راهبرد قرآنی می‌گوید که حاکمیت تشکیل می‌دهید و بر ترس غلبه می‌کنید، ولی در این بین یک عده فاسد می‌شوند. فساد یعنی خارج شدن از مسیر الهی که ناشی از دلایل مختلفی از جمله زرق و برق دنیا است؛ بنابراین در این بین عده‌ای فاسق می‌شوند که ناشی از اسیر شیطان نفس یا اسیر شیطان بیگانه شدن است.

وی گفت: چرا امروز در پنجمین فتنه‌ای که از ابتدای انقلاب به وجود آمده تمرکز بر مقام معظم رهبری است و قبل از شروع فتنه تشکیک در سلامتی ایشان ایجاد کردند. آمریکایی‌ها می‌بینند که این انقلاب با اسم امام و رهبر انقلاب عجین شده. اگر امام سه دهه پیش فرمود شوروی با فروپاشی روبرو می‌شود و مقامات آن روز شوروی را نسبت به فروپاشی برحذر داشت امروز رهبر انقلاب می‌گوید این انقلاب پیش می‌رود و همان سرنوشتی که برای شوروی پیش آمد برای حکومت‌های غربی نیز پیش خواهد آمد.

طائب با اشاره به نقش رهبر انقلاب در امنیت پایدار در کشور عنوان کرد: آن کسی که در این سال‌ها تولید بازدارندگی نظامی کرده رهبر انقلاب است و امروز کسی جرات ندارد که از نظر نظامی به ایران چپ نگاه کند. امروز قدرت بازدارندگی ایران به گونه‌ای است که نمی‌شود در برابر او ایستاد و به همین دلیل دشمن به دنبال این است که توانمندی‌های ایران را محدود کند.

وی افزود: دشمن می‌گوید باید برد موشک‌های ایران مشخص شود و در میز مذاکره بازدارندگی خود را محدود کند. امروز ما می‌گوییم اگر اسرائیل ما را تهدید کند در چند ثانیه نقطه‌زنی می‌کنیم دشمن می‌گوید باید این دقیقه و ثانیه را برای ما مشخص کنید. مردم در انتخابات انتخاب می‌کنند و یک دور فلان جریان می‌آید و دور بعد جریان رقیب حاکم می‌شود، اما آنچه که رهبر انقلاب در اختیار دارد قدرت نظامی است و هیچ دولتی نمی‌تواند دخالتی در حوزه توسعه توانمندی‌های نظامی تعیین کند.

رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه گفت: این تولید بازدارندگی اتفاق افتاده و دشمن می‌بیند اگر کسی سر راه کشتی نفتی ما را بگیرد در مقابل می‌فهمد که کشتی او توقیف خواهد شد. اگر جمهوری اسلامی خواست نفتش را صادر کند و بگویند که نفتکش تو هدف قرار می‌گیرد او نیز می‌فهمد که نفتکش او نیز هدف تیر غیب قرار می‌گیرد. اگر دشمن بخواهد زیر ساخت نفت و گاز را بزند می‌فهمد که عناصری از درون خودشان منافع آن‌ها را به نفع انقلاب اسلامی خواهند زد.

آن‌ها می‌دانند که این کشور یک رهبر الهی دارد که نسبت به مردمش منعطف و نسبت به دشمنان سخت‌گیر است لذا دشمن می‌فهمد که این قداست باید شکسته شود و همه تمرکز خود را بر روی این مسئله معطوف می‌کند تا از نظر عملیات روانی و ادراکی این اقتدار را تحت شعاع قرار دهد.

طائب عنوان کرد: راهبرد ما در جنگ ادراکی این است که ما بتوانیم هویت‌های ساخته شده از جمله هویت دفاع مقدس و انقلاب اسلامی و خدمت و مقاومت را به نسل بعدی منتقل کنیم. امروز ما متخصص و تکنولوژی به سایر کشورها صادر می‌کنیم در حالی که قبل انقلاب تکنولوژی وارد می‌کردیم.

وی افزود: رهبر انقلاب هشدار دادند که عده‌ای به دنبال این هستند که کشور را به حالت ارتجاع قبل از انقلاب بازگردانند. ارتجاع یعنی اینکه مجددا مستشاران خارجی را بر این کشور مسلط کنند. آمریکایی‌ها امروز پول نفت عراق را بر می‌دارند.

رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه با بیان اینکه بحث بعدی که قران بیان می‌کند این است که هشدار می‌دهد که به شک نیفتیم و گمان نکنیم که دشمنانی که صدای بلندی دارند و ماهواره و اینترنتی که در قبضه آن‌ها است می‌توانند حریف قدرت خدا در زمین شود، گفت: امروز در دهه سرنوشت سازی قرار داریم و آمریکایی‌ها بر اساس سند امنیت ملی بلند مدت و سند امنیت ملی دولتی خود راهبردهای مشخصی را برای مقابله با ایران ترسیم کرده اند.

وی افزود: بایدن یک ماه پیش سند امنیت ملی دولت خود را منتشر کرد. آنجا می‌گوید که امریکا با دو چالش داخلی و بین المللی روبرو است. می‌گوید برای غذا و آب و مقابله با تروریسم چالش دارد و باید بتوانیم با چالش بیماری‌های فراگیر مثل کرونا آماده باشیم تا از درون دارای استحکام باشیم.

طائب ادامه داد: آن‌ها می‌گویند علاوه بر داخل باید با چالش‌های بیرونی از جمله چالش چین، روسیه و ایران مقابله کنیم. ان‌ها معتقدند که چین تنها کشوری است که در فرصت باقی مانده تا سال ۲۰۳۰ می‌تواند رهبری امریکا را تحت شعاع قرار دهد. برای رفع چالش چین معتقدند که هم باید با او مذاکره کرد و هم باید چین را دچار چالش‌های مختلف از جمله تایوان کرد. آمریکایی‌ها در راهبرد خود مشخصا از مقابله با چالش چین و روسیه نام می‌برند، ولی مشخصا نامی از ایران نمی‌برند بلکه معتقدند قدرت‌هایی که تضعیف دموکراسی امریکایی انجام می‌دهند و مدل جدید حکمرانی را به جهان صادر می‌کنند را باید محدود کنند و از ایران به عنوان مهمترین کشور در این حوزه نام می‌برند.

آن‌ها در این ۲۰ سال چند ۱۰ میلیارد دلار خرج کردند که در افغانستان شبکه سازی کنند تا این کشور همگرا با آمریکا و واگرا با ایران شود. در عراق نیز حدود ۷ هزار میلیارد دلار هزینه کردند و ۲ سوم نیروهای نظامی خود را در منطقه چرخاندند و به بهانه مقابله با سلاح‌های کشتار جمعی وارد شدند. هدف ان‌ها این بود که با ایجاد نهادهای فرهنگی و اجتماعی در سبک زندگی مردم این کشور تغییر ایجاد کنند و با تضعیف نجف و کربلا، اهداف و سیاست‌های خود را دنبال کنند. ولی خون سردار سلیمانی حکم اخراج نظامیان امریکا را امضا کرد و پس از ان گفتند نمی‌گذارند که ثبات در عراق برقرار شود. هدف ان‌ها این بود که نگذارند مراسم اربعین در عراق برگزار شود.

رییس سابق سازمان اطلاعات سپاه خاطرنشان کرد: امریکایی‌ها قرار بود در این مدت امنیت اسرائیل را در منطقه تامین کنند. امروز امنیت اسرائیل در منطقه چگونه است؟ امنیت به گونه‌ای است که نتانیاهو هشدار می‌دهد که اگر او از قدرت کنار برود اسرائیل به ۸۰ سالگی خود نمی‌رسد. امریکایی‌ها دنبال این هستند که همه تلاش خود را بگذارند تا در زمان باقی مانده تا سال ۲۰۳۰ منطقه غرب اسیا را بی ثبات کنند. علت عجله ان‌ها این است که می‌گویند اولا خودمان زمان کم داریم و دوم اینکه ایران در حال قوی شدن است.

وی با اشاره به عملکرد دولت سیزدهم گفت: در این حدود دو سالی که دولت سیزدهم روی کار امده این دولت اکثر وادادگی‌ها را ساماندهی کرده و تجمعات صنفی را به مرور ساماندهی کرده است. علاوه بر این امروز به اندازه‌ای که لازم است صادرات نفت انجام می‌شود و ما با روند خاموشی‌های سابق مواجه نیستیم. در این یک سال زیرساخت‌های برق به سمت بهبود حرکت کرده است و شبکه توزیع اصلاح شد و ۷ درصد ظرفیت برق کشور افزایش پیدا کرد و در حوزه نفت نیز افزایش صادرات داشتیم. امریکایی‌ها می‌بینند که کشور در حال بازیابی ظرفیت‌های خود در حوزه‌های مختلف از جمله صادرات نفت و تولید برق است. امروز همچنین در حوزه انتقال اب از دریا و اب‌های ژرف در حال پیشرفت هستیم و زیرساخت‌ها در حال توسعه است. همچنین در حوزه گندم در شرایطی که سال قبل ۶ میلیون تن واردات گندم داشتیم که علت آن قیمت پایین خرید تضمینی گندم برای کشاورزان بود، ولی در دولت جدید بهای خرید تضمینی گندم ۴ برابر شد تا در کشاورزان برای کاشت گندم رغبت ایجاد شود. اگر همین روند ادامه پیدا کند به فضل الهی سال آینده به صادر کننده گندم تبدیل می‌شویم. علاوه بر این امریکا می‌بیند که ایرانی که قصد منزوی کردن او را داشتند امروز عضو سازمان‌های بین المللی بزرگ از جمله شانگ‌های می‌شود.

طائب تاکید کرد: دشمن امروز بر روی ایران متمرکز شده و از همه ظرفیت‌های خود علیه ایران در حال استفاده است. آن‌ها گفتند اگر انتخابات در داخل امریکا نتایج مطلوب را در بر داشت و در ایران نیز ناآرامی‌ها جواب داد بار دیگر مذاکره را مطرح می‌کنند، اما اینبار مذاکره بر سر همه موضوعات، اما اگر در انتخابات به نتیجه مطلوب نرسیدند بار دیگر مذاکره را مطرح می‌کنند، ولی این بار نمی‌توانند در قبال امتیاز گرفتن امتیازی ندهند.

وی افزود: درک شرایط صحنه این است که ما تقابلمان با اسرائیل و امریکا را ببینیم ان‌ها به دنبال این هستند که تقابل را درونی کنند. امریکایی‌ها به دنبال این هستند که ایران نتواند از امکان یکپارچه شدن حاکمیت استفاده کند و به دنبال به راه انداختن جنگ داخلی و جنگ سیاسی در ایران هستند. ما امروز باید راه ارتباط با جوانان‌مان را در پیش بگیریم و با جوانانی که تمام اطلاعات خود را از فضای مجازی می‌گیرند ارتباط برقرار کنیم.

رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا فتنه اخیر قابل پیش بینی نبود؟ گفت: فتنه پیش بینی شده بود، ولی هر پیش بینی معلوم نیست منجر به پیشگیری شود چرا که تهاجم دشمن سنگین است. امریکا و اسرائیل مرگ و حیات خود را در سرانجام این ناارامی‌ها می‌بینند.

وی افزود: فتنه انجا است که جوان ما نمی‌تواند تشخیص دهد که دوست و دشمن کیست. ان جوانی که شعار می‌دهد و در کف خیابان ناآرامی به وجود می‌اورد تحت تاثیر تبلیغات دشمنان قرار گرفته است. امروز دشمن با جنگ ترکیبی وارد شده است. ان‌ها جنگ ترکیبی را از سال ۲۰۱۵ وارد مقوله امنیتی کردند. تعریف جنگ ترکیبی این است که ذیل یک راهبرد نظامی، جنگ رسانه ای، جنگ دادگاهی، جنگ تضاد دینی و فرهنگی نیز دنبال می‌شود.

طائب همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر علت برخورد مسامحه‌آمیز با اغتشاشات اخیر گفت: وقتی با جنگ ترکیبی مواجه هستیم ما نیز باید برای مقابله با جنگ ترکیبی نسخه متناسب داشته باشیم. ما برای برخورد با جنگ ترکیبی نیاز داریم که یک جا تحمل را بالا ببریم و در جای دیگر قاطعانه برخورد کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 28
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 8
 • DE ۰۸:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  10 6
  توکل بر خدا
 • مردم IR ۰۹:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  8 7
  یکی از ضروریات بدست گرفتن جریان رسانه ای است که جوانان تاثیر بسیاری ازش میگیرند
 • IR ۰۹:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  1 1
  "در این حدود دو سالی که دولت سیزدهم روی کار امده" دو سال؟؟
  • DE ۱۰:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   1 4
   ظاهرا کار دولت تو همین دو سال میمونه
 • IR ۰۹:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  3 5
  اگر اینقدر مهم است که هست پس چرا قوه قضاییه کلاس اخلاق راه انداخته است بجای برخورد قاطع و عاجل؟
 • NZ ۰۹:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  6 4
  راه ارتباط از طریق شما اصلاح کنید قبل از اینکه دیر بشه
 • IR ۰۹:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  8 7
  دل جوانان با این انقلابه ولی کار دشمن ایجاد تشکیکه. باید تبیین بشه مسایل برای جوانان
  • IR ۱۴:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   2 0
   توی دوران ابتدایی فرد سواد اولیه رو یاد میگیره. الآن توی دوران متوسطه ی اول و دوم واقعا بعضی دروس رو نیازی نیست به دانش آموزان آموزش بدیم مثل عربی برای رشته های تجربی و ریاضی خوب چرا بجای این دروس اندازه ی 2واحد درسی سواد رسانه رو آموزش ندیم تا کسی نتونه اینقدر از جوانانمان سوءاستفاده کنه؟
 • IR ۰۹:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  5 3
  اولین مساله امنیت ملی ایران ـــ پرورش جوانان توسط اسب تروآ ی آمریکا ــ فرمانده کل ارتش ؛ امیر موسوی: آمریکایی‌ها، ۱۰ سال پیش گفتند: سربازان ما در ایران؛ میلیون‌ها کاربر اینترنت ؛ هستند. اینترنت اسب تروآ ی آمریکا است . ادوارد اسنودن: آمریکا از اینترنت جهانی برای جاسوسی استفاده می کند. .پرورش یافتن نوجوانان ما توسط اسب تروآ ی آمریکا ؛ باید اولین مساله امنیت ملی ما قرار بگیرد.
 • IR ۰۹:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  8 1
  چند پیشنهاد و راهکار برای کنترل اوضاع و بالا رفتن رضایت مردم از نظام ۱-جهت ستاد امر به معروف رو از سمت مردم به سمت مسوولین بگیرید ۲_ با مسوولین فاسد رده بالا شفاف و بدون اغماض برخورد کنید ۳-وقتی کسی ازتون انتقاد میکنه به اون انگ ضد انقلاب و ... نزنید ۴- امام جمعه های مردمی مثل امام جمعه لواسان رو حمایت کنید . و....
  • IR ۱۱:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
   0 0
   مثل اینه که بگی به دزدان معمولی کاری نداشته باشید‌ اختلاسگران بزرگ رو مجازات کنید. درحالیکه نفس خلاف و قانون‌شکنی بخصوص علنی اعم از بزرگ یا کوچک باید نهی و برخورد بشه. اونکه خلاف کوچک مرتکب میشه دستش تا همونقدر میرسه، بمحض اینکه موقعیت فراهم شه مرتکب جرمهایی بمراتب بزرگتر میشه. البته شفافیت و عدم اغماض درمورد مجرمان یقه سفید و دانه درشت باید نهادینه بشه
 • IR ۰۹:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  3 0
  پیشنهاد بجا و عالی
 • IR ۱۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  4 1
  سخنان حجت اسلام طائب عالی بود
  • IR ۱۵:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   0 3
   طرفدار طائبی یا میخای بقیه رو عصبی کنی؟
  • IR ۱۸:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   0 2
   کجاش عالی بود؟؟؟
 • IR ۱۰:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  0 0
  خاورمیانه نه ؛ غرب آسیا !!!
 • IR ۱۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  0 3
  مادرکیان،چشمتوچشم تمام(مردم ایذه مسئولین ورسانه ها....)گفته اگر راست میگه شما چرا ،دروغ میگوئید!؟واگر دروغ میگه چرا به جرم(تشویش اذهان عمومی،عناد،محاربه،تجزیه طلبی،افسادفی الارض ودهها توجیه دیگه) باهاش برخورد نمیشه
  • محمدایوب IR ۱۷:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
   1 1
   10/49دوست عزیز آن مادر غم دیده است فرزند از دست داده در زمان به خاک سپاری حرفهایی زده که بعداً پشیمان شده انسانیت حکم میکند با او مدارا شود اگر بخواهند برخورد کنند باید با افساد طلبان بانیان وضع موجود وحامی اغتشاش گران مانند پزشکیان که قبل از نظر پزشکی قانونی گفت مهسا راپلیس کشته ویا آن را کرباسچی
 • IR ۱۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  0 2
  مادرکیان،چشمتوچشم تمام(مردم ایذه مسئولین ورسانه ها....)گفته اگر راست میگه شما چرا ،دروغ میگوئید!؟واگر دروغ میگه چرا به جرم(تشویش اذهان عمومی،عناد،محاربه،تجزیه طلبی،افسادفی الارض ودهها توجیه دیگه) باهاش برخورد نمیشه
 • شهروند شهرستان ارومیه IR ۱۱:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  1 1
  سلام انقلاب اسلامی از تاریخ تشکیل تا حالا بزرگترین تهدیدیهارا دیده و با آن مقابله کرده است اما در کنار آنها درسهای گرانمایه آموخته و به وسیله تاربخ برای نسل های آینده برای ماندن و پایداری در مقاومت حهانی وبرپایی عدالت جهانی به ارمفان خواهد گذاشت درسهایی که این آشوبهای روزهای کوتاه مدت به یادگار خواهد گذاشت : 1-توکل به خدا در سختیها و صبر در مشکلات در امتحانات الهی و امیدواری به عنایت نگهبانی امام منتظر ظهور از انقلاب اسلامی2-تو جه به درون کشور و نگاه بیشتربه نیازهای نوجوانان و جوانان آینده ساز کشور 3-ایجاد پلت فرم های جهانی برای حضور در افکار جهانی با تکیه به شرکتهای دانش بنیان4- قدر شناسی و بها دادن به بسیج بیست میلیونی در تمام سطوح5-مشخص شدن ترس دشمنان ازحوزه های علمیه6-توجه بیشتر به مساجد و شبکه سازی مساجد در سطح جهانی و جذب نوجوانان و جوانان به مساجد7-مشخص شدن تاکتیک ها و نقاط ضعف دشمنان در جنگ ترکیبی8-هشیار شدن جامعه هنری و ورزشی در بازی دادن بعضی از هنرمندان و ورزشکاران دارای ضعیف غیرت دینی و میهنی9-قدرتمندتر شدن مدیران کشور در مدیریت بحرانهای سخت کشوری 10-درخشان شدن شهد زیبای شهادت و عطر آگین شدن کشور به بوی زیبای معطر شهدا که بیمه خواهد کرد کشور را در راه پر افتخار رسیدن به اهداف ماندگار جمهوری اسلامی ایران. انشالله و توکل الله
 • IR ۱۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  1 0
  این روزها تلخه ولی کاش مردم ببینن که دشمن هرگز دلسوز اونا نخواهد بود
 • IR ۱۴:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  1 0
  ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازه است. بسم الله
 • صالحی IR ۱۴:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  1 0
  کنش اجتماعی و اغتشاش رو با داستان و افسانه از طریق رسانه شروع میشه بعد براساس تراژدی پی در پی هیجانات برانگیخته میشه که به نوعی در تجربه وحس مشترک اغتشاشگران وجودداره وهر کسی نقشی به خیال خودش انجام میده و ارضا میشه که خیال میکنن دنبال خیر مشترک و جمعی هستند خوب راهش هم بدل و پاتک همین داستان سرایی ها و حس مشترک بهتر ونمایش زشت نتایج و تبیین حقایق بدست آمده است
 • محمدایوب IR ۱۴:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  1 0
  استاد چرا سخنرانی در یک مسجد آن هم شهرک شهید محلاتی که همه آگاه به امور هستند این سخنان گهر بار واگاهی دهنده باید در شبکه های 1تا5رسانه ملی رسانه ملی در ساعات مختلف پخش شود تا عموم مردم ببینند اگاه شوند چرا رسانه ملی اینقدر کوتاهی میکند در بهبه اغتشاش از بانیان اغتشاش در مقابل دوربین رسانه ملی استفاده میکند مانند پزشکیان وکرباسچی
 • US ۱۵:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  1 3
  راه درست ارتباط با نوجوانان همنشینی با آنان و دادن فرصت برای حرف زدن است
 • GB ۱۶:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۸
  0 1
  شما هم که آیه یاس میخونی
 • ساس IR ۰۸:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  0 0
  دست خالی ایست . وقتی یک سازمان عریض و طویل را ٥ سال گذشته مدام در حال بازی دادن بودند و با کشف های کانالیزه روبرو میکردند این سازمان بخود میبالید و چند موردی هم ناتوانی این سازمان به همه نشان دادند ولی نقشه ی اصلی استخراج اطلاعات ملی و ارتباطی و شبکه سازی بسیار سنگین ومعتبر با امکان احراز هویت افراد بود که بخوبی پیشرفت کرد. کمترین کاری میتواند کرد ضد حمله مخابراتی برای مخدوش کردن این سیستم احراز هویت ناتو است. کپی کردن سیمکارت ها و مانیتورینگ و بافرینگ دیتا استریم آنلاین و تغییر شماره ها و و
 • DE ۱۹:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۹
  0 0
  نقش رسانه مثبت و سازنده نقش حضرت زینب (س) و افشاء فتنه های دشمن است. رسانه ها مثل حضرت زینب عمل کنند. برای جوانان نهاد مردمی جهاد سازندگی رو لطفا راه اندازی بفرمائید تا روحیه مثبت سازندگی فرهنگ ایرانی توسعه خلاقیت ها و نواوری ها در همه استانها بشه.دشمنان ایران از نهاد جهاد سازندگی وحشت دارند.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس