حاج علی اکبری

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور گفت: دشمنان به واسطه اغتشاشاگران داخلی محکم وارد میدان شده و با شکست مفتضحانه دیگری روبرو شد و ملت ایران بار دیگر با ولایتمداری دشمنان خون خوار را ناکام گذاشت.

به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حاج علی اکبری امروز در جمع مردم سیستان  اظهار کرد: سلام مقام معظم رهبری را به شما عزیزان می‌رسانیم.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور افزود: حضور پرشور شما نشان از وحدت و همدلی مردم منطقه و عشق و ارادت آن‌ها به مقام معظم رهبری است، توفیق شد تا با تدبیر نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان خدمت شما برسیم.

وی ادامه داد: این جلسه با چنین اجتماعی به نحوی میثاق دوباره با مقام معظم رهبری است، استکبار جهانی در اوج خشم و عصبانیت نسبت به انقلاب اسلامی ایران است و به فضل خداوند متعال گریبان استکبار جهانی و جاهلیت ندارن و آمریکای جهان‌خوار و صهیونیست‌های تبهکار را گرفته‌ایم و باور نمی‌کردند زمانی این چنین از ناحیه ملتی که روی او هیچ حسابی نمی‌کردند موجودیشان به مخاطره بیفتد، آنها روزهای سختی دارند و قدرتشان رو به افول است.

نماینده رهبری معظم انقلاب افزود: در آینده جهان آمریکا منزوی است و جوانان آینده ساز ما باید به این فکر کند که برای شرایط آینده جایگاه ایران اسلامی کجاست و باید نگاه تمدنی داشته باشیم و ایران باید در آینده تحولات جایگاه عظیمی داشته باشد.

وی بیان کرد: برای همین در ماجراهای اخیر دشمن توجه ویژه‌ای به جوانان و نوجوانان داشت و بحث حجاب را مطرح و دروغی را به نظام مطرح کردند و ظرف ۲۰روز ۱۷ هزار دروغ علیه نظام و انقلاب را در فضای مجازی منتشر کردند اما مردم جواب محکمی دادند.

حاج علی اکبری اضافه کرد: اغتشاشگران محکم وارد میدان شدند اما خیلی زود دست آن‌ها رو شد آن هم زمانی که سمت ارزش‌ها رفتند و به ساحت قرآن جسارت کردند و وقتی سخن از براندازی کردند مشخص شد که منشا آن‌ها از کجاست و ملت ایران راه خود را جدا و عده ای که دچار ابهام شده بودند خیلی زود متوجه و فاصله گرفتند و دشمن با شکست مفتضحانه دیگری روبرو شد و ملت ایران بار دیگر با ولایتمداری دشمنان خون خوار را مفتضحانه شکست داد.

وی گفت: مردم استان شیعه و سنی با همان تنوعی که دارند ایستاده و دشمن را در این استان هم نا امید کردند اگرچه خسارت‌های استان  سنگین و رهبر انقلاب را آزرده خاطر نمود و حضور ما به همین جهت بود و حضرت آقا سیستان و بلوچستان را به خوبی شناخته از ظرفیت‌ها مظلومیتها سختی ها و دشواری های منطقه به خوبی آگاهند لذا ما آمدیم تا سلام ایشان را رسانده و به خاطر دشواری‌های پیش آمده با خانواده‌ شهدا و جانبازان دیدار کنیم.

رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور ادامه داد: منطقه شما به عنوان جلوه‌گاه وحدت شناخته می‌شود و دشمنان نمی‌توانند و نخواهند توانست به اهداف خود برسند و آنچه رهبر ما را بیشتر نگران می‌کند این است که سرمایه بزرگ منطقه که وحدت عمیق و ناگسستنی در منطقه شما هست بخواهند به این آسیب بزنند رهبر پا را نگران خواهد کرد.

وی گفت:  با هوشمندی و بصیرت و ولایت‌پذیری شما این منطقه وحدت خود را حفظ و مسئولان نیز این منطقه را قوی تر و بهتر از قبل خواهند ساخت، مردم سیستان این بشارت را دادند که در اینجا هیچ گونه اغتشاشی نبود و مردم در اینجا پای ولایت خود ایستادند و به خاطر عشقی که به اسلامو میهن و عشقی که به امام حسین دارند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 17
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 16
 • IR ۱۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
  12 3
  از رنگ زرد شلوارهاتون مشخصه
  • IR ۱۳:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
   5 8
   اونی که دستگیرمیشه شلوارش زردمیشه ارتش شاطین استکباراست که مردمش بخاطرکانلالیزه کردن فسادودائم الخمری نمادایشان رااتش میزنند وامارخودکشی وتجاوزشون به هم سربه فلک میکشه بفهم چی مینالی
 • کارشناس IR ۱۳:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
  17 7
  شاید استکبار جهانی شما هستید که دنیا در حال فاصله گیری از شماست
 • میثم لک‌زائی IR ۱۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
  15 0
  درود بر مردم غیور و عزتمند سیستان ما
 • IR ۱۳:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
  4 8
  از نظر شما باج دادن به مزدورانش و حضور مزدورانش در خیابان‌ها و بی حیایی ها که می‌بینیم این روزها اگر پیروزی شما هست من کلا حرفی با شما ندادم
 • IR ۱۳:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
  8 1
  انسان به عقلش می فهمد
 • IR ۱۴:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
  2 8
  فعلا که زنان بی حجاب در خیابان زیاد هست و پلیس که به دستور شما خودش زده به خواب. بعد فقط به گفته میشه قانون رعایت کنید ولی مزدوران دشمن آزاد
 • IR ۱۴:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
  11 2
  اینقدر سیاه و سفید به قضیه نگاه نکنید کمی سرتون از برف بیارید بیرون و ضعف ها رو ببنید ، اینکه فقط بذارید تقصیر دشمن مشکلی برطرف نمیکنه بعد هر سال ما باید فتنه دیگه داشته باشیم. ما ضعف اقتصادی داریم ، ضعف رسانه ایی داریم ، ضعف مسئولیتی داریم. به فکر اصلاح امور باشید تا دشمن سوئ استفاده نکند.
  • IR ۱۵:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
   5 8
   ضعف ازانقلاب خدایی مانیست ازمسئولین اشرافیه که بادروغ شففیت میایند سرکاررهبرهم میفرمایندشفافیت کنیدگوش نمیدند ازرسیدیگی به سووام باکیه که سودش پایین بیایدبه تولیدبجای نزول دست بزنند که رهبرانتقادفرمودوانجام نشد
 • هادی IR ۱۴:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
  2 1
  اینقدر سیاه و سفید به قضیه نگاه نکنید کمی سرتون از برف بیارید بیرون و ضعف ها رو ببنید ، اینکه فقط بذارید تقصیر دشمن مشکلی برطرف نمیکنه بعد هر سال ما باید فتنه دیگه داشته باشیم. ما ضعف اقتصادی داریم ، ضعف رسانه ایی داریم ، ضعف مسئولیتی داریم. به فکر اصلاح امور باشید تا دشمن سوئ استفاده نکند.
 • وطن پرست DE ۱۴:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
  7 4
  نمی دونم تاکی قراره ادم های مثل این اقا بشن ویترین نظام؟ امام جمعه لواسان رو بخاطر مقابله با باستی هیلز خونه نشین کردند و خودشون ...
 • IR ۱۷:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
  3 1
  فقط باید جمع کنید بروید.
 • IR ۱۸:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
  0 1
  عاقلان دانند
 • IR ۲۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
  0 1
  واقعا شکست مفتضحانه خورنند
 • IR ۲۲:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
  1 3
  دشمنان داخلی وخارجی فکرمیکنند حکومت ترسیده ووامانده شده(ومیدان را خالی میبینندوبیشترین تکاپو،کارهای مجازی ورسانه ای میکنند)ولی نمیدونند(نظام بعدازدوماه صبوری عنقریب چنان سیلی به گوششون خواهدزد که نفهمند ازکجا خوردنند)
 • IR ۲۲:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۴
  1 2
  دشمنان داخلی وخارجی فکرمیکنند حکومت ترسیده ووامانده شده(ومیدان را خالی میبینندوبیشترین تکاپو،کارهای مجازی ورسانه ای میکنند)ولی نمیدونند(نظام بعدازدوماه صبوری عنقریب چنان سیلی به گوششون خواهدزد که نفهمند ازکجا خوردنند)
 • IR ۱۷:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۲۵
  0 1
  چراغی راکه ایزدبرفروزد هر آنکس پف کندریشش بسوزد

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس