محسن رضایی

خبر شهادت استواردوم محسن رضایی از ماموران تکاور ۱۱۲ عمار ایرانشهر و نحوه شهادت او را کمتر کسی شنیده و دلش به درد نیامده است، شهیدی که در آتش فتنه گروهک‌های معاند سوخت تا ما در آرامش باشیم.

به گزارش مشرق، خبر شهادت شهید محسن رضایی از ماموران تکاور ۱۱۲ عمار ایرانشهر و نحوه شهادت او را کمتر کسی شنیده و دلش به درد نیامده است.

شهیدی که شناسایی چهره اش ممکن نبود، و خاکسترش بر جای مانده، گوشتو پوست و خونش برای حفاظت از وطن، برای آرامش منو و توی سیستان و بلوچستان و ایرانی فدا شد، در آتش فتنه دشمن و گروهکهای معاند سوخت تا ما در آرامش باشیم.

یکی از مجروحان حادثه که از همکاران شهید محسن رضایی است می گوید: شب حادثه شهید رضایی به شدت مجروح شده و در ماشین گرفتار شده بود، هرچه تلاش کردیم او را نجات دهیم تلاشمان بی ثمر ماند و در اثر تیراندازی های مکرر تروریست ها خودرو دچار حریق شد و شهید خاکستر .

شهیدی که در آتش فتنه تروریست‌ها خاکستر شد +فیلم و عکس

شهیدی که در آتش فتنه تروریست‌ها خاکستر شد +فیلم و عکس

 آخر برایم خاکسترش را آوردند

مادرش با صدای لرزان اشکهای جاری شده بر گونه‌هایش را پاک میکند و می‌گوید: پسرم خودش این راه را انتخاب کرده بود، مدام کلمه شهادت بر زبانش جاری بود، او میگفتو منِ مادر بحث را عوض می کردم. آخر برایم خاکسترش را آوردند که در میدان مبارزه، در خون و گوشت و پوست خود غلتیده و مانند فرمانده اش سردار حاج قاسم سلیمانی در راه حفظ وطن سوخت و پر کشید.

مادرش میگوید: به او افتخار می کنم که هرگز از شغلی که انتخاب کرده و راهی که برگزیده ابراز پشیمانی و ترس نکرده بود.

شهیدی که در آتش فتنه تروریست‌ها خاکستر شد +فیلم و عکس

برادر شهید می گوید: برادرم زمانی که افسر نگهبان یگان تکاوری ایرانشهر بوده، اصرار داشته و چند بار درخواست کرده که او را جزو نیروهای عملیاتی بذارند فرمانده اش هم می گوید: شهید محسن از نیروهای زبده تکاوری بوده و دو روز قبل هم یک هدیه ای به یکی از همکاران میدهند و میگوید این هدیه را داشته باشید که من شهید میشوم و این یادگار بماند.

زمانی که همکاران شهید تماس گرفتند و خبر شهادت او را دادند من خانه و کنار مادرم نشسته بودم، تا یکی دو ساعتی به مادر چیزی نگفتم، بعد گفتم مادر ظاهرا برای آقا محسن اتفاقی افتاده است، گفت از برادران انتظامی خبر بگیرید که بعد گفتیم بله خبر شهادت درست است، اول به ما گفتند که از ناحیه صورت تیر خورده و به شهادت رسیده اما بعد همکارانشان که مجروح شده اند و ماجرا را شرح دادند که شهید داخل ماشین مجروح و تیر خورده گرفتار شده و ترویست ها آنقدر به ماشین تیر زدند تا خودرو منفجر شده است.

ما هشت برادر و یک خواهر هستیم، شهید محسن فرزند آخر خانواده بود، پدرم خیلی او را دوست داشت و هر دو بهم دلبسته بودند، پدرم همیشه او را نصیحت می کرد که در این راه با خلوص نیت باشی در عملیات ها که شرکت می کنی با وضو باشی و او همیشه گوش به فرمان پدر بود.

پدرم در ۹ تیرماه امسال در روز عرفه فوت کرده و اینکه برادرم هم عاشقانه نزد ایشان رفت. شهید محسن حتی روز چهلم پدرم با دوستانش در خانه نشسته بودن و به آنها گفتن من شهید میشوم. 

شهیدی که در آتش فتنه تروریست‌ها خاکستر شد +فیلم و عکس

 افتخار می کنم که برادرم در سخت ترین منطقه عملیاتی خدمت کرد

یکی دیگر از برادران شهید محسن میگوید: پلیس حافظ جان و ناموس مردم است، اولین نیرویی که در هر حادثه و رخدادی حضور دارد پلیس است،  افتخار می کنم که برادرم در سخت ترین منطقه عملیاتی خدمت کرد و در مسیر حفظ جان هم میهنانش به شهادت رسید.

شهیدی که در آتش فتنه تروریست‌ها خاکستر شد +فیلم و عکس

شهید متولد ۱۳۷۰ بود، دو هفته قبل که زاهدان آمده بود، به او گفتیم بیا برایت برویم خاستگاری می گفت: ازدواج نه! من شهادت خواسته ام و حتما شهید می شوم.

همین پلیس و برادران انتظامی هستند که ما امنیت داریم شب ها با ارامش در خانه میخوابیم و یا خانواده ما راحت تردد می کنند.

 اگر پلیس نباشد اگر امنیت نباشد، خانواده های ما آرامش ندارند، اگر برادر دیگری هم داشتیم که میخواست راهش را انتخاب کند حتما او را به سمت نیروی انتظامی و سربازی در این ارگان خدوم تشویق میکردیم. با اینکه می دانیم ممکن است این راه به شهادت ختم شود با افتخار آماده قربانی شدن خودمان و خانوادیمان هستیم.

مادر شهید با همان صدای لرزان تاکید میکند: ما خانواده شهدا محکم پای انقلاب ایستاده ایم و اجازه نمیدهیم که کسی به نظام و انقلاب اسلامی ما خدشه وارد کند و تا پای جان در این مسیر ایستاده ایم.

به گفته سردار احمد طاهری فرمانده  انتظامی سیستان و بلوچستان، مأموران یگان تکاوری ۱۱۲ عمار ایرانشهر در حین گشت زدن برای تامین امنیت در محورهای مواصلاتی در حوالی روستای خیرآباد از توابع شهرستان ایرانشهر مورد حمله گروهک تروریستی قرار می‌گیرند که در این درگیری گروهک تروریستی با سلاح کلاش اقدام به تیراندازی به سمت خودروی یگان تکاوری نموده که منجر به حریق و انفجار خودرو می‌شود که  استوار دوم محسن رضایی از مأموران جان برکف پلیس استان به فیض شهادت نائل و سه تن دیگر از ماموران مجروح  که پس از پایان درگیری از گروهک  یک دستگاه پژو ۴۰۵ سرقتی و ۲ قبضه سلاح کلاش با تعداد زیادی فشنگ جنگی و یک قبضه سلاح آرپیجی ۷ با ۲ پرتابه و خرج کشف شد.  

شهیدی که در آتش فتنه تروریست‌ها خاکستر شد +فیلم و عکس

پیکر مطهر شهید استوار دوم محسن رضایی روز گذشته در گلزار شهدای زاهدان آرام گرفت.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 59
 • در انتظار بررسی: 9
 • غیر قابل انتشار: 6
 • بشار عبدالواحد IR ۱۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  بنیاد شهید خوب پولی میده
  • IR ۱۴:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   حقیر ،همه مثل تو گدای پول نیستند.
  • IR ۱۴:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   40 4
   حقیر ،همه مثل تو گدای پول نیستند
  • IR ۱۴:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   عبدالمشنگ تو آلبانی هستین دیگه!
  • IR ۱۴:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   11 2
   جهنمی هستی با این اظهار نظر کردنت
  • IR ۱۴:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   38 7
   بشار عبدالواحد ساعت 12/56 مورخه 11/8 /1401 امیدوارم عزیزانت توی آتش جزقاله بشن تو هم از این پول بنیاد شهید بی نصیب نمانی این را بهت بگم که خیلی حقیری ، آشغال قشنگ معلومه که وهابیت سعودی خوب آموزشت داده
  • IR ۱۴:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   11 1
   مطمئن باش جواب این چرتی که گفتی رو تو همین دنیا هم میگیری . وای به حال آخرت تو و امثال تو
  • IR ۱۵:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   8 3
   بشارجوووووون،اماده باش ک ب این زودی توروهم راهی دیارباقی کنیم تاخانواده نجست ازپول بنیادشهیدبخوره ک یوقت عقده ای نباشید
  • CA ۱۶:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   20 3
   به کوری چشم شیاطین و نوکرانش خداوند درهای شهادت را نمیبندد و عند ربهم یرزقون هستند.
  • IR ۱۶:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   10 2
   تو هم از عربستان خوب پول میگیری. حالا نگفتی عوضش بهشون چی میفروشی؟؟؟ وطن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ غیرت؟؟؟؟؟؟//........
  • قلي IR ۱۶:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   9 1
   مرگ بر وهابيت نجس
  • IR ۱۶:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   7 1
   وجودش رو داری تو هم برو شهید شو تا به خانوادت نانی برسه زندت که که جز بار اضافی چیزی برای زمین نداره
  • IR ۱۶:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   5 1
   مردک تو هم برو پول بگیر
  • ali IR ۱۷:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   8 2
   عوضی بیشرف معلومه تو از اوناشی که به خاطر پول هر کاری می کنه .هررررر کاری.پول گرفتن از بنیاد شهید نصیب ادمهای بی خوانواده امثال تو نمیشه تو برو دنبال اون پولا اووون پولا.
  • هاشمی IR ۱۸:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   8 2
   انشاالله تو بی بته یا خوانواده نجست سقط بشن تا از سعودی پول بگیری اونا هم دلار میدن به کفتارها
  • IR ۱۸:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   8 1
   بیا تو هم بسوز به کس و کارت پول خوب بدیم
  • بیژن کیا IR ۱۸:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   7 1
   حاضری کشته بشی ولی به خانواده ت پول بدن؟ اگه حاضری بسم الله
  • محسن IR ۱۸:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   6 1
   نه به اندازه دلار هایی که شما نجس های وطن فروش میگیرین
  • IR ۱۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   1 1
   مشرق
  • IR ۱۹:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   3 1
   خداشماهاروبه راه راست هدایت کنه که توی بدراهی افتادید آدمای احمق ویا گمراه دارن شماهاروبیچاره می‌کنن درحالیکه شماهمگی فرزندان این آب وخاکید ولی زیرپرچم حساب دیگه سینه میزنید
  • IR ۲۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   5 1
   به نام خدا از بنیاد شهید پول گرفتن افتخار است، از اجنبی پول گرفتن بابت خیانت به وطن ننگ است.
  • حمیدرضا IR ۰۶:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۲
   0 1
   یانطفه ات مشکل دارد یا لقمه ات!!
  • مهدی IR ۱۱:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۳
   0 1
   خفه شو کفتار
  • م IR ۰۰:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۷
   0 0
   خیلی بی وجدانی. اگه نگاهت اینجوریه خب عزیزت بره شهید شه تا تو هم از بنیاد شهید پول خوب بگیری
 • فربد IR ۱۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  29 2
  بنده از طر تمتم ملت استوارایران میگم ماهم باتمام جان درراه خداووطن تلاش میکنیم واجازه نمیدهیم هیچ دشمنی چه خارجی وداخلی پارا از گلیمش دراز کند باهمین جوانان این کشوررامیسازیم وباهمین جوانان بلای جان دشمن میشویم تاهزاران بار برخود لعنت بفرستدخداوندبه شما وخانواده های شهدای فعلی وقدیم صبر عطاکند ایران همیشه باظلم و تاخت وتاز دشمنان همراه بوده اما همیشه محکم درمقابل انان ایستاده واین ملت روح همان ملتی رادادرد که اولین شکست چنگیزخان مغول را براوتحمیل کرد منتهی نیاز به هدایت وحمایت دارد که انشاالله باکمک خداوند ومردم این امر میسراست
 • IR ۱۳:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  29 7
  خداوند شر دشمنان را به خودشان برگرداند مرگ بر آمریکا واسرائیل فته گر چقدر مظلومانه شهید شد روحش شاد
  • IR ۱۴:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   3 1
   از دامن چنین مادران غیور ، شیرمردانی چون این شهید بزرگوار پرورش می یابند. شما الگوی جوان ایرانی هستی .
 • DE ۱۳:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  3 9
  خوب، تروريست ها چي؟ دستگير شدن؟ يا مثل هميشه فرار كردن
  • IR ۱۴:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   4 0
   چشماتو رو باز کن.نه فقط نوچه های سر صحنه ،که ریشه تروریستها رو در میاریم.کردستان عراق اولین دستگرمی بود و.....
 • پادشاه IR ۱۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  13 5
  خدا رحمتشون کنه
 • عسل IR ۱۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  20 5
  شهادتت مبارکت باشه. رفتی پیش امامت اقا امام حسین. ناجوانمردانه توی اتش کینه و نفرت دشمن سوختی. چجوری میخوان جواب خونتو بدن اونهایی که باعث به وجود اومدن این آشوب و درگیریا و خونریزیا شدن. چجوری میتونن پا روی خون شهدا بذارن. جواب شمارو ما چی بدیم؟ جواب خانواده شهدا رو چی بدیم؟ هر کسی به هر نحوی که باعث امیدواری و شاد شدن دشمن شده و باعث شده اینها بیان و کشورو ناامن کنن و شما و امثال شمارو مظلومانه شهید کنن مسئوله
 • IR ۱۳:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  15 3
  چرا هنوز برای گشت در مناطقی با درصد ضریب دشمنی بالا از زرهپوشهای جدید استفاده نمیشه؟ تا کی باید جان افراد اینقدر برایتان کم ارزش باشه؟
 • محمدایوب IR ۱۳:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  11 5
  بی شرف های وطن فروش منافقین انقلاب سرمایه های اسراییل حرام خواران کور شوید که نمی بینید عزیزان مردم می سوزند وپرپر میشوند تا امنیت را تامین کنند آنوقت شما بنزین به روی آتش فتنه گران که خود آنرا برافروختید می‌ریزید خدا از شما نگذرد لعنت برشما
 • بشار عبدالواحد IR ۱۳:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  5 25
  انشالله دوستان کشور عزیز ایران بسوزند
  • IR ۱۴:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   17 6
   اوهوی لشگر سایبری اسرائیلی وجمال قاشچقی ارّه کن،وقتی غیورمردان حافظ ایران وامنیت مردم ایران،آتش موشک وپهپاد روی سرتون ریختند،میفهمی که سوختن یعنی چی.کمی صبر کن.
  • IR ۱۴:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   12 5
   اوهوی لشگر سایبری اسرائیلی وجمال قاشچقی ارّه کن،وقتی غیورمردان حافظ ایران وامنیت مردم ایران،آتش موشک وپهپاد روی سرتون ریختند،میفهمی که سوختن یعنی چی.کمی صبر کن.
  • IR ۱۴:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   3 1
   بشار عبدالواحد چته؟ حالت خوش نیست انگار . خودت رو به یه دکتر خوب نشون بده . کلا رد دادی
  • IR ۱۵:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   5 1
   بشارخائن!!!!همه جاهستیا،حواست باشه یدفعه بنیادشهیدلازم میشن خانوادت.البته ک توشهیدنیستی بلکه ب هلاکت میرسی،ب بدترین شکل ممکن.انشااله
 • هومن IR ۱۴:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  16 5
  خدا رحمت کند این شهید بزرگوار را و به حرمت خون این شهید عزیز و تمام شهدا توفیق ادامه راه شهدا را به ما بدهد.
 • عبدالله مومن IR ۱۴:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  14 4
  همه این تروریستهای وهابی و همدستان آنان را اعدام فوری کنید !!!
  • IR ۱۶:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   4 0
   متاسفانه آقدر مماشات کردند که اینا پررو شدند
  • IR ۱۶:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
   5 0
   بله مماشات بس است
 • محمد IR ۱۴:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  4 1
  بشار،همون پول رو احتمال برای تو هم که نوکر تروریست های میدن ،حاضری اون تن لشتو ببری یک همچین جایی برای پول بنیاد.کلام قاصره از بیان حد و اندازه حماقت امثال تو.
 • IR ۱۴:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  3 0
  مولوی عبدال... احیانا نمیخواد چیزی بفرماید در محکومیت این جنایت. اگر اصلا این عمل را با مبانی فکری فقهی خود جنایت بدانند. یا بازم پس فردا جمعه بعد از نماز جمعه شان باید شاهد ماجرا باشیم؟
 • دوستدار IR ۱۶:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  11 3
  روحش شاد . ما مدیون شهدا هستیم .
 • طاها IR ۱۶:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  4 1
  لعنت به این وحوش تروریست
 • فرزانه IR ۱۶:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  4 1
  خدا لعنتشون کنه شعار آزادی میدادند ولی ببین چه وحشی و گرگ صفتهایی هستند چه کینه ای دارند چه سنگدلهای شغال صفتی الهی بمیرم ...بااینکه تیر زدند و مجروح توی ماشین گیر کرده بود ولی بازهم اونقدر به ماشین تیر زدند تا آتش گرفت و خاکستر شد ... آخه کینه و دشمنی تا چه حد ؟؟؟!!!....
 • هاشمی IR ۱۷:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  4 1
  سلام درود خداوند بر این شهید بزرگوار امیدواریم بتوانیم راه این شهید عزیز را ادامه دهیم به امید ظهور حضرت ولی عصر علیه السلام الهم عجل لولیک الفرج
 • IR ۱۷:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  5 1
  شهادت هنرمردان خداست.
 • امیر کبیر🇮🇷 IR ۱۷:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  6 1
  خون پاک شهداء، تضمین کننده امنیت ایران است. 🇮🇷❤
 • رضا IR ۱۷:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  2 4
  چقدر شما بدبخت بی جنبه هستید .اگر کسی انتقاد می کنند نباید اینگونه وبا بی ادبی تر لفاظ جواب دهید
 • IR ۱۷:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  3 1
  ای کاش ذره ای لیاقت مثل شما داشتم ای دلاور
 • IR ۱۸:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  6 2
  متاسفانه یک عده مشنگ شهوت پرست این چهل روزه کاری کردند که منافقین بی آبرو با تمام ضرب وزورشان نتوانسته بودند بکنند آنهم تضعیف نیروهای امنیتی بود الان توی خیابونها بی حجابهای فاسد با غرور رژه میروند تمام پیاده روها پراز دسفروشان مزلحم شده موتوری ها بصورت آزاردهنده ای خلاف قانون حرکت میکنند و ساخت وسازهای غیر قانونی اوج گرفته خلاصه تبدیل به تگزاس وحشی شده ایم
 • IR ۱۸:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  11 3
  خدا لعنت کنه علی کریمی و بقیه دار و دسته اش رو.
 • IR ۱۸:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  8 1
  خداوند به مادرش صبر بده بخدا این جوان ها همه پاک ترین انسان ها هستند
 • IR ۱۸:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  8 2
  سلام بر شهید و لعنت و نفرین تاریخ بر خانواده ی دروغگوی مهسا امینی و
 • IR ۱۹:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  5 1
  خدایش بیامرزد
 • احمد IR ۱۹:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۱
  4 1
  روح تمام شهدای اسلامی شاد باد . عند ربهم یرزقون
 • نظری IR ۰۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۲
  1 0
  الهی و ربی من لی غیرک

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس