توصیه عجیب یک پزشک؛ مدافعان امنیت جامعه را درمان نکنید!

این روزها برخی پزشکان به قسم خورده خود پشت کرده و به دیگر پزشکان توصیه می‌کنند مدافعان امنیت جامعه و بیماران متعلق به نیروهای مسلح را درمان نکنند.

به گزارش مشرق،جامعه پزشکی در ادوار مختلف و برهه‌های گوناگون نقش موثر خود را نشان داده است. دوران دفاع مقدس و دوران همه گیری کرونا از جمله زمان‌های برجسته و چشمگیر حضور پزشکان این مرزوبوم در دفاع از سلامت جامعه بوده است.

به خوبی در ذهن داریم مجاهدت و از خودگذشتگی پزشکان فداکارمان در دوران دفاع مقدس را که در بحبوحه آتش و گلوله چطور علاوه بر رزمندگان اسلام حتی نیروهای عراقی را مورد عمل جراحی قرار می‌دادند.

پزشکان و پیراپزشکانی که در قامت تن پوش سفید پزشکی، تسکین دهنده و مرهمی بر آلام و جراحت‌های مختلف مردان صحنه جنگ و جهاد علیه دشمن زبون بودند. همانها که در حداقل ترین شرایط و امکانات پزشکی، زیر موشک و گلوله به جای در دست گرفتن اسحله با تیغ بران جراحی، تن رنجور و زخم دیده دلیر مردان سپاه اسلام را التیام می‌بخشیدند و زخم‌های جسمی و روحی آنان را مرهم و مأمنی بودند.

توصیه عجیب یک پزشک؛ مدافعان امنیت جامعه را درمان نکنید!

پزشکانی همچون سید محمود طباطبایی‌فر، استاد جراحی مغز و اعصاب که در مصاحبه ای از سختی‌های پزشکی در دوران دفاع مقدس روایت کرد و اینکه چگونه شب‌هایی بود که تا صبح جراحی انجام می‌داده است.

جراحی در ۵۰۰ متری خط مقدم!

آن هم در خط مقدم و در نقطه اولیه گلوله و آتش. در تنها بیمارستان فعال آبادان در آن زمان که بیمارستان شرکت نفت بود و  ساختمان چوبی داشت و  در ۵۰۰ متری خط مقدم جبهه بود. پزشکی که جراحی‌ها و درمان‌های زیادی را بین تانکرهای نفت در خط مقدم انجام داد.

دکتر «ناصر تابش» که در دوران دفاع مقدس لحظات حساس و موقعیت‌های خطرناکی را تجربه کرد. او در کنار درمان بدون وقفه مجروحان، یک بمب عمل نکرده خوشه‌ای که بر تن یکی از رزمندگان فرورفته بود را خارج کرد. عملی سخت که هیچ پزشکی حاضر به انجامش نبود و هر لحظه خطر انفجار جان جراح را تهدید می‌کرد.

دکتر تابش با انجام این جراحی یکی از سخت‌ترین و پیچیده‌ترین کارهای پزشکی در طول دوران دفاع مقدس را انجام داد. همان پزشک شجاعی که وقتی سال‌ها بعد فیلم جراحی‌اش به کشورهای خارجی رسید آنها از شجاعت و تبحر پزشک شگفت‌زده شده بودند.

توصیه عجیب یک پزشک؛ مدافعان امنیت جامعه را درمان نکنید!

پزشک توانمندی که در زمان جنگ رکوردهای جالبی را به نام خود زد. رکورد اعمال جراحی این دکتر شجاع و قهرمان در طول جنگ تحمیلی که در دفاتر اتاق عمل به ثبت رسیده، در حدود ۱۸ هزار و رکورد متوسط اعمال جراحی روزانه او شش عمل سنگین است.

از سوی دیگر طولانی‌ترین جراحی وی یک مورد ۱۱ ساعته برای خارج کردن ترکش از پریکارد قلب یک مجروح بود که در طول این عمل، سه‌بار کارکنان اتاق عمل عوض شدند.

جراحی مجروحان عراقی در خط مقدم!

نمونه دیگر پزشکان افتخار آفرین، دکتر سید محمد رضا کلانتر معتمدی، متخصص جراحی عمومی، فوق تخصص جراحی عروق است.پیرمرد جراحی که افتخارات بسیاری در مدت ۲۷ ماه حضور در دفاع مقدس آفرید.جراحی که با تمام وجود سوگند یاد کرده بود تا دردرمان انسانها توجهی به ملیت و نژاد افراد نکند.

وی در خط مقدم و در نبرد حق و باطل نیروی مصدوم عراقی را جراحی کرد. آنچنان که می‌گوید: یک روز به ما اعلام کردند شما باید ساعت ۳ نیمه شب  در بیمارستان خط مقدم باشید تا مجروحان را ویزیت کنید.

توصیه عجیب یک پزشک؛ مدافعان امنیت جامعه را درمان نکنید!

ساعت ۳ رفتیم و همین طور منتظر شدیم؛ اما تا ساعت ۱۰ صبح خبری نبود. بالاخره ساعت ۱۰ شروع به آوردن مجروح کردند، اما به جای آوردن مجروح ایرانی، مجروح عراقی می‌آوردند!ما پزشک هستیم و حتی اگر فردی که قرار است  اعدام شود و بیمار باشد، را باید درمان کنیم.

وی بیان می‌کند: این یک موضوع اسلامی است. ما به عنوان یک پزشک باید به  فردی که در حال جان دادن است کمک و رسیدگی کنیم؛ دشمن و خودی ندارد؛ ما با همان دقت که رزمنده خودمان را جراحی  می‌کردیم، مجروحان عراقی را نیز درمان می‌کردیم.

حالا در حالی که تنها به چند مورد از این فداکاری‌های پزشکان از میان موارد زیادی از رشادت جامعه پزشکی در دوران دفاع مقدس اشاره کردیم یا روزهای نه چندان دور و بحرانی شیوع کرونا که پزشکان بسیاری جانانه در دفاع از سلامت مردم کشورمان در خط مقدم مقابله با این ویروس منحوس بوده‌اند؛ در روزهای اخیر که دشمنان قسم خورده این نظام جملگی همپیمان شده‌اند تا نسبت به بروز اغتشاش و آشوب اقدام همه جانبه داشته باشند و هرروز به ایجاد فضای ناامنی مبادرت ورزند، عده قلیلی از پزشکان فریب خورده، نسبت به ایجاد و تشدید فضای مسموم و تصویری مخدوش از نظام اسلامی در جامعه مبادرت می‌ورزند و در فضای مجازی، پزشکان دیگر را به عدم درمان مدافعان امنیت جامعه و بیماران نیروهای مسلح همچون نیروی انتظامی، سپاه و بسیج ترغیب و تحریض می‌کنند و به این شکل هیزم به آتش دشمن می‌ریزنند. 

توصیه عجیب یک پزشک؛ مدافعان امنیت جامعه را درمان نکنید!

توصیه عجیب یک پزشک؛ مدافعان امنیت جامعه را درمان نکنید!

توصیه عجیب یک پزشک؛ مدافعان امنیت جامعه را درمان نکنید!

توصیه عجیب یک پزشک؛ مدافعان امنیت جامعه را درمان نکنید!

به طور مثال یکی از پزشکان خارج‌نشین با انتشار چند استوری در اینستاگرام تلاش کرد تا با زیر پا گذاشتن سوگند پزشکی سایرین را به ایجاد ناامنی و مداوانکردن مدافعان امنیت دعوت کند، این اقدام درحالی صورت می‌گیرد که طی روزهای اخیر پزشکان کشور با صدور بیانیه‌هایی خواستار مداوای همه مصدومان اغتشاشات شده بودند.

در این بین، وظیفه وزارت بهداشت به عنوان متولی و مسئول سلامت آحاد جامعه و سازمان نظام پزشکی این است که با چنین پزشکان خاطی و آلت دست دشمنان این مرزوبوم قرار گرفته برخورد قاطع کنند تا دامن پاک جامعه پزشکی با حرکات غیر انساندوستانه چنین افرادی لکه دار نشود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 66
 • در انتظار بررسی: 67
 • غیر قابل انتشار: 6
 • IR ۱۱:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  6 5
  مفت
  • IR ۱۲:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
   16 6
   آمریکا در ایران سفارتخانه ندارد امــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا ؛ اســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــب تروآ دارد ــ اینترنت اسب تروآ ی آمریکا است . آمریکا ؛ به جز اینترنت ؛ همه چیز را برای ملت ایران تحریم می کند ؛ چــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرا ؟؟؟؟؟ زیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرا : ادوارد اسنودن: آمریکا از اینترنت جهانی برای جاسوسی استفاده می کند. . پس اینترنت آمریکایی را ببندید و اینترنت ملی راه اندازی کنید. و گر نه ؛ از این به بعد ؛ باز هم ؛ آش همین است و کاسه همین .
  • IR ۱۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
   17 3
   متاسفم واقعا.
  • IR ۱۳:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
   18 1
   والله ما که فامیلمون دکتر عمومیه میگه برای من فرقی نداره من هدفم درمان با کمترین میزان مواد شیمیایی هست حتی زمان ویزیت ازشون میپرسم دوا تو خونه چی دارید ... ما با هم اختلاف داریم ولی هرچقدر گوشت همو بخوریم استخونمون رو دور نمی اندازیم
  • IR ۱۳:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
   13 4
   برخورد محکم و لازم با موسسین اساس یعنی محاکمه چند تائی معرفی شوند کافیست مملکت هر کی هر کی نیست که هر بی سر و پائی و بی وجدانی اینگونه واضح علیه مملکت خویش بجای تیغ جراحی برای نجات تیشه برداشته و به ریشه میزند . احتمالا خود را با فرهنگ و دانا و شیک پوش جلوه میدهند
 • IR ۱۱:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  88 4
  امان از اشکال در لقمه
  • قریشی IR ۱۲:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
   75 2
   یا اشکال در نطفه ... هر دو باعث اینچنین خلق و خویی میشوند .
  • IR ۱۴:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
   21 3
   کشوری که به مشتی پول پرست دلال پزشکی و دارو می گه پزشک و دکتر و بیشتر اینا از اقشار مرفع جامعه هستن فقط چون درآمد این رشته بالا هست عین یک بازاری بیان داخلش نه برای عشق اصلی یک پزشک مثل بوعلی سینا که حفاظت از مردم باشه همینه انتظار بیشتری داشتید؟روزی که هشدار می دادیم دست مافیا پزشکی رو از سر جامع عملی/پزشکی کشور قطع کنید برای این روز بود این خطر امنیت ملی هست نه یک صرفا خباثت این جنایت هست و اقدام علیه امنیت ملی عرصه پزشکی با جان مردم گره خورده و این جنایات کار ها با رانت هایی که دارن تونستن تو جامعه مقدس پزشکی حضور پدا کنن تا روزی که بزارید ظرفیت پزشکی رو اینا تعیین کنن درآمد پزشک رو اینا تعیین کنن همینه وضعیت و خیلی خطرناکتر هم می شه این تصمیمات مهم رو باید از زیر دست این جماعت در بیارد اول ظرفیت پزشکی باید آزاد بشه دوم درآمد پزشک باید برابر با میانگین درآمد جامعه بشه و کسی تخلف کرد سریعا پروانه اون رو باطل کنید ببیند 2 روز نشده خود این داعشی های عرصه پزشکی کشور رو ترک می کنن به نفع همه و کسانی بعد اون در پزشکی وارد می شن که علاقه به اصل این رشته دارن نه نون تو خون مردم بزنن.
 • مرگ برزامبی IR ۱۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  38 5
  نیروهای مسلح درهمه جهان بیمارستانهای مربوط به خودشان رادارند درهمه جهان هم فقط ایران چون مجری دستورات خداست توسط ورشکسته های اخلاقی اینطورهجمه بهش واردمیشه وهمزمان رشدمیکنه انتقام میگیریم ازعاملین نشراین گونه پیامهاروزی کشت هسازی جیره بده هابه شمافحاشان تخریب گروفاسدویاخودتان روی تخت بیمارستان مثل داعشی سقط شده میخوابید مگرتوبه کنیدمثل دوستانتون که تسلیم ودستگیرشدن
  • IR ۱۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
   38 3
   واقعا سوگند پزشکی ای که خوردن رو اگه زیر پا بزارن خیلی از حیوان پست ترن
  • IR ۱۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
   29 4
   این پزشکانی که این کار ضد انسانی رو انجام میدن رو شناسایی کنید
 • IR ۱۱:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  1 16
  😂😂😂😂
 • کایان IR ۱۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  56 4
  این دیگه جنگ نیست یه نجاست به تمام معناست تروریست های وارداتی درمان؟
 • IR ۱۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  42 9
  خوبه خودشون دارن اعتراف میکنن که نیروهای مسلح دارن تلفات و زخمی میدن. پس طرف مقابل مسلح وش شورشی است نه معترض. و نبرد در میدان آشوب هست نه سرکوب
 • هادی IR ۱۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  44 5
  حکومتی که نتونه اعمال قانون کنه به درد چی میخوره؟ دارید ناله می‌زنید که چرا دارو نمیدن یا درمان نمیکنن؟ خاک بر سرتون. تمام پروانه هاشونو باطل کنید. از هر جایی که میتونید پزشک وارد کنید پدرشونو در بیارید
 • IR ۱۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  43 3
  باطل کردن مجوز پزشکی و ممنوع الخروج کردن همچنین استرداد تمام مبلغی که برای اونها در دانشگاه و دولت خرج شده کمترین کار ممکن برای جواب دادن به این خیانت آشکار هست
 • عبدالله IR ۱۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  27 4
  خوب منتظر چی هستین؟ همچین پزشکهای فاضلاب نجس رو در ملاء عام محاکمه و اعدام کنید.و جامعه رو از وجود این شیطان صفتهای منحوس منفور پاک کنید. لعنت الله علیهم.
  • رافت اسلامی IR ۱۳:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
   20 2
   پدر این مملکت رو این اصطلاح "رافت اسلامی" برای مجرمین و مفسدین و تبرئه اونا از مجازات بازدارنده، درآورده است.
 • IR ۱۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  16 5
  نمیخواید اینستاگرام رو ببندید؟ اگر 88 با بازداشت میرحسین خاتمه پیدا کرد 1401 با تصمیم قاطع و بدون ترس در مدیریت پلتفرم ها شکل میگیره
  • IR ۱۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
   14 3
   بیشتر این شبکه‌های ماهواره‌ای آتش‌بیار معرکه‌ان، ولی چرا باید به جایی برسیم که پزشک ما افکارش این شکلی بشه؟
  • IR ۱۳:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
   6 0
   البته ۸۸ با بازداشت موسوی و کروبی در سال ۸۹ خاتمه پیدا نکرد. به طور پراکنده بود و خرداد ۱۳۹۰ و دومین سالگرد انتخابات آخرش بود
 • IR ۱۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  17 1
  خوب جقدر کودن و احمق هست ..مگه نیروهای مسلح مرکز درمانی ندارند که پیش همچین فندق مغزهائی بروند .واقعا فندق مغزند
 • IR ۱۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  21 1
  فقط برای نیروهای مسلح نیست کم کاری در ادارات،دانشگاهها و عصبی کردن مردم همیشه بوده و هست وقتی بگی بدبختت میکنن خودشون ارتقا پیدا میکنن
  • IR ۱۴:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
   7 1
   همنظرم
 • محمد IR ۱۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  22 4
  مسئولان نظام پزشکی خودشان اغتشاشگر هستند امیدی به خیرشان نداشته باشید ولی در عوض به قدری کادر پزشکی متعهد و مخلص داریم که اصلا جای نگرانی نیست خود نیروهای مسلح هم کلی پزشک و بیمارستان و درمانگاه دارند
 • IR ۱۲:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  25 5
  باسلام خدمت سایت انقلابی و وزین مشرق متاسفانه در همین کشور خودمون هم چنین پزشکان بی وجدانی حضور دارند درشهرما نظام پزشکی افتاده دست پزشکان اصلاح‌طلب چند روز قبل از فوت خانم مهسا یک گروه واتساپی تشکیل دادند ازپزشکان استان متاسفانه هجمه شدیدی علیه نظام راشروع کردند بنده هم چون پزشکم درگروه هستم که دراین گروه به تمام ارزش‌های انقلاب لگد میزنندمتاسفانه یکی از موسسین گروه هم در دولت روحانی معاون استانداربود که نیازهست سازمانهای امنیتی جلوی تخریبگری این افراد را بگیرند اگر لازم شد مستندات را خدمتشون میدم
  • FR ۱۲:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
   11 2
   لطفا پیگیری شود
 • IR ۱۲:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  16 2
  اف بر شما که این همه اطلاعات راجع این مزدوران ابلیس دارید و برخوردی نمی کنید
 • IR ۱۲:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  10 2
  یا اباالفضل
 • علی افصحی IR ۱۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  11 3
  مه نور فشاند و سگ عوعو کند. این اقلیت انگشت شمار دیکتاتور ضد بشر آشوب گر مزدور در هر لباسی از جمله لباس مقدس پزشکی، از خود چه توهمی دارند ؟این اقلیت احمق اگر یکی دو پزشک فاسد و بی شرف دارند حزب الله صد ها هزار پزشک دارد که حتی به کشورهای مختلف نیز امداد می رسانند.این بانگ گوشخراش چند لباس دزد پزشکی، بهتر که با دست خود، خود را رسوا می کنند تا جامعه ولایی فرهیخته و نخبه پرور پابه کار انقلاب تکلیفش را با مزدوران روشن کند..
 • IR ۱۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  12 3
  چه غلطا از همه اینا گذشته طرف هنوز پولش از همین دولت میگیره این روزا عجب نمک خورایی که نمکدون شکستن.... خیانت شماها به ایران و اسلام هرگز فراموش نمیشه ملتی که شهادت داره ذلت نداره اسارت نداره ما شهید میشیم زخمی میشیم شما درمان نکن اما اجازه نمیدیم دخترامون توویترین برا فروش گذاشته بشن حالا هی فرت فرت پیام بدید بلاخره قیامتی هست زندگی همین چند روز نیست
 • BE ۱۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  13 3
  واقعا برای چنین پزشکانی متاسفم. چقد بی شرمی؟
 • IR ۱۲:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  14 2
  ننگ به اول تا اخر هرچی پزشکه بی وجدانه
 • IR ۱۲:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  13 2
  وقتی بچه خوشگلای پولدار که غم خدمت به وطن و هم‌وطن ندارن راهی دانشگاه‌ها میشن، خروجیش میشه اینچنین حیواناتی. البته به حمد و لطف خدا تعدادشون هنوز خیلی زیاد نیست. یه راه جلوگیری از چنین اتفاقاتی اینه که راه گزینش دانشجو رو تغییر بدیم تا هر مرفه بی‌دردی نتونه وارد رشته‌های حساس و مهم بشه
 • حسن IR ۱۲:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  5 2
  بیمه‌ها میتونن خیلی راحت یک سامانه در پذیرش درمانگاه‌ها و بیمارستان‌ها نصب کنند که اگر سامانه بیمه هر کدام از بخش‌ها (مثلاً نیروهای مسلح قطع شد توی اون اسمانه به خود مراجعین روی تلویزیون نصب شده نشون بده. اینجوری اگه پزشکی خلاف واقع گفت مشخص میشه
 • IR ۱۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  10 3
  بیچاره نیروی مسلح، مظلوم نیروی مسلح. مشقت بارترین شغل دنیا را انجام میدن، اینم دستت درد نکنه شون
 • IR ۱۲:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  13 2
  همه ی این رفتارهای غیر انسانی به دلیل لقمه ی حرامه.
 • FI ۱۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  12 3
  این وحشی های به دور از انسانیت نباید در سیستم پزشکی باشند. آنها برای بشریت خطرناکند. چنین کسی از کجا معلوم به مردم رحم کرده باشد؟ اینها فقط دنبال عیاشی و پول درآوردن هستند.
 • پزشک IR ۱۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  11 2
  به عنوان یک پزشک معتقدم اکثر جامعه پزشکی پایبند به وظیفه خود هستن با این حال در این قشر هم عده ای شر هستن که نام ما رو بد می کنن اینها همونهایی هستن که بیماران دولتی رو به مطب خصوصی خودشون ارجاع میدهن یا برای یه عمل که حقش رو هم می گیرن از بیماران بدبخت زیر میزی می خان یا با تبانی شرکتهای دارویی داروهای اونها رو تجویز می کنن و یا بیماران رو برای رادیولوژی و سونو و ازمایش به مراکزی می فرستند که هر ماه حق حساب اونها رو واریز می کنن .. بله اگه نیروهای مسلح نبودن حالا این تفاله های پست فطرت باید زیر چتر ناامنی دنبال سوراخ موش می گشتند.. بهترین ره شناسایی این پزشک نماها و جذف اونها از جامعه درمانی و جریمه های مالی است که این جماعت سر در آخور دنیا و مادیات دارند
 • IR ۱۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  11 2
  متاسفم برای چنین پزشکانی
 • ابراهیم IR ۱۲:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  9 2
  لطفا مسئولان امنیتی نظارت بر فرایند درمان عزیزان آسیب دیده امنیتی را تشدید کنند. دلم با این خبر لرزید. حق دارم شک کنم که بخشی از مجروحان توسط کادر درمان مغرض، دچار مشکل بشن و بعد توجیه پزشکی بهش اضافه کنن که شدت جراحات زیاد بود و نتونستیم کاری کنیم
 • IR ۱۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  11 2
  سالها پوئن دادن به پزشکان و راه اومدن با ایجاد انحصار و پرداخت کارانه های 700 میلیونی و این هم نتیجه اش.
 • FR ۱۲:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  11 2
  هر کسی هر دکتری هرچند فیلسوف که میتوانست و درمان نکرد و خللی انداخت به کار این مدافعانی که جانشون رو در کف دست گذاشتن و برای مردم تن پاکشان را سپر کردند= اغتشاشگر داعشی و در نهایت اوین . لطفا گزارششون کنید . یک لحظه آرامش برای دنیاشون نذارید
 • IR ۱۲:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  7 1
  اگر مطمئن هستید این پبام ها ازخود یکپزشک است با سند ،نامش را منتشر کنید
 • IR ۱۲:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  9 2
  بهترین تهدید برای پزشکان پول دوست اینه که بگین واردات پزشکان حاذق هندی و بنگلادشی آزاد شده. .
 • ایران IR ۱۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  17 0
  مرگ بر اغتشاشگران الهی همین دنیا تقاص پس بدن
 • IR ۱۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  13 2
  این بیشرفها روشناسایی کنید و لغو مجوز پزشکی، اگه همین نیروهای مسلح نبودن که شما نمیتونستید تو سایه امنیت جفت جفت ویلا بخرید ،شب هم به جای خودت یک داعشی پیش خانواده ت بود.
 • IR ۱۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  7 2
  حدود بیست سال پیش یکی از کارمندان اداری دولت که احتمالا حالا مدیر شده ، میگفت که هر روز که بتوانم حتی یک ارباب رجوع را ناراضی کنم موفق عمل کرده ام وضربه ایی به نظام زده ام .حال رفتار نظام در قبال اینها چه بوده ، پرداخت حقوق های نجومی ، رانت ، ترفیع شغلی ، خدمات اجتماعی ویژه . باور کنید با این مشکلاتی که این جماعت ریا کار تراشیدند و می تراشند ، ماندگاری انقلاب و نظام خواست و اراده خداست . اگر می خواهید ریشه فتنه ها را بزنید ، این جماعت را از نظام اداری ، مالی و........ بیرون بریزید . برخورد با مفسدان باید به روز باشد ، کوتاهی کنید مدیون شهدا و مردم هستید .
 • IR ۱۳:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  7 1
  پزشکانی که سوگند پزشکیشونو زیرپا بزارن باید برکنار و محاکمه بشن
 • IR ۱۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  5 1
  خوشبختانه ارتش وسپاه درمانگاه‌ها وبیمارستانهای مجهز در تهران وشهرهای مختلف دارد با تمام تخصصهای که پزشکان متخصص ومتعهد ودلسوز در آن مراکز به درمان نیروهای مسلح وخانواده هاوبازنشستگان مشغولند ونیازی به مراجعه به مطب اینگونه پزشکان ندارند
 • IR ۱۳:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  8 2
  فقط کافیه یک گزارش بین المللی علیه این پزشک تهیه بشه
 • IR ۱۴:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  5 0
  همچنین یاد و گرامی داریم نام دکتر پسیان جراح حاذق اعزامی از بیمارستان فیروزگر تهران به مناطق جنگی که چقدر جان ها را نجات داد
 • IR ۱۴:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  6 2
  هیچ غلطی نمی تونن بکنن.وقتی مجوزشون باطل بشه. التماس میکنن.
 • IR ۱۴:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  5 2
  هیچ غلطی نمی تونن بکنن.
 • IR ۱۴:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  6 1
  وقتی مجوزشون باطل بشه. التماس میکنن.
 • IR ۱۴:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  5 2
  دولت با اقدام اطلاعاتی این افراد بی شرف رو دستگیر و مجازات کنه
 • محمد IR ۱۴:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  8 0
  انسانیتم ارزوست
 • IR ۱۴:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  6 0
  نظام این دسته از پزشک نماها باید شناسایی و برخورد قانونی گردد
 • IR ۱۴:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  7 1
  این حرومیا رو شناسایی کنید بندازید بیرون
 • IR ۱۴:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  8 1
  ۱_ متاسفانه چند سالی است که این سوگند جمع شده است. سوگندی نمی خورند. ۲_ اگر سوگند هم بخورند، این فرمالیته است‌ مگر پزشکان زمان شاه ملعون و پدر پالانی او نبودند که در شکنجه و کشتار زندانیان دخیل بودند؟ ۳_ پزشکانی که کارشکنی می کنند مستقیم و غیر مستقیم در فوت مجروحان دخیل هستند و باید محاکمه شوند
 • IR ۱۴:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  13 0
  امیدوارم خدا بزودی عذابشون کنه در همین دنیا اگر زود هدایت نمیشن
 • تورج IR ۱۴:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  5 0
  داروخونه متوجه بشه بگه پدر اون پزشک رو درمیارن. یه مورد یه متخصصی بود در درمان فوق العاده اما بدلیل اینکه بداخلاق بود مطبش همیشه خلوت بود. هرچه کنی به خود کنی...
 • IR ۱۴:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  1 8
  به پزشکان احترام بگذارید
 • IR ۱۴:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  19 0
  وقتی فضای دانشگاه فقط فرمول وحفظیات وپول ومقام و...باشد همینه. انسانیت فراموش می شود.
 • IR ۱۴:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۸
  7 0
  چرا برخورد قاطع انجام نمیشه،خبر گذاریها اطلاع دارن اما اقایان مقامات اطلاع ندارند🤔🤔
 • IR ۰۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۸/۰۹
  0 0
  بر ذات بد لعنت

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس