خلیج‌فارس در رصد شبانه روزی سپاه قرار دارد/ دشمن آسیب بزند، ضربه چند برابری خواهد خورد

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به افزایش قدرت تهاجمی، دفاعی و پهپادی برای مقابله با دشمنان در خلیج‌ فارس گفت: خلیج‌ فارس همواره مورد رصد شبانه‌روزی قرار دارد و کشورهای متخاصم جرات عبور از آب‌های سرزمینی را ندارند.

به گزارش مشرق، سردار رمضان زیراهی عصر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا در نبرد مستقیم با آمریکا در خلیج فارس اظهار داشت: حماسه شهدا خلیج فارس یک حماسه بزرگ است که باید همواره آن را گرامی بداریم.

فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه اظهار داشت: استکبار جنگ را علیه کشور ما راه انداخت تا بتواند باعث شکست کشوری شود که بر مبنای اسلامی شکل گرفته بود.

زیراهی ادامه داد: در جنگ تحمیلی با وجود تمامی هجمه‌ها و فشارها علیه جمهوری اسلامی، رهبر مقتدر ما با تدابیر ویژه، جنگ را مدیریت کردند.

فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه گفت: سپاه از سال ۶۰ با وجود اینکه تجهیزات و سلاح‌های مناسبی نداشت، عملیات‌ها را آغاز کرد و پس از فرمان امام برای تشکیل نیروی دریایی سپاه، عملیات‌های برجسته‌ای شکل گرفت.

سردار زیراهی گفت: مراسم گرامیداشت حماسه شهدای خلیج‌فارس ۱۵ مهرماه با حضور وزیر نیرو در شهرستان دشتی برگزار خواهد شد. 

وی افزود: همچنین در تاریخ ۱۶ مهرماه مراسم گرامیداشت حماسه شهدای خلیج فارس با حضور سردار تنگسیری در بوشهر برگزار خواهد شد که شرکت در هر دو مراسم برای عموم افراد آزاد است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به افزایش قدرت تهاجمی، دفاعی و پهپادی برای مقابله با دشمنان در خلیج‌ فارس گفت: خلیج‌ فارس همواره مورد رصد شبانه‌روزی قرار دارد و کشورهای متخاصم جرات عبور از آب‌های سرزمینی را ندارند.

وی بیان داشت: استکبار در تمامی تهدیداتش اعم از سخت، ترور، خرابکاری شکست خورده است و بداند هر آسیبی به کشور ما بزند بدون شک چندین برابر آن ضربه و آسیب خواهد خورد.

فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه عنوان داشت: دشمنان بر خلاف شعارشان که برای امنیت خلیج فارس حضور پیدا کرده‌اند، اما گروه‌های متعددی شکل داده‌اند اما قدرت برتر در دست گروه‌های مقاومت است.

سردار زیراهی تاکید کرد: استکبار جهانی می‌داند تجهیزات ما با گذشته قابل مقایسه نیست.

وی بیان داشت: در سال جاری یک میلیون و چهار صد و پنجاه لیتر سوخت قاچاق توسط دریادلان نیروی دریایی توقیف شد که بنا بر دستور قضایی در اختیار شرکت فراورده‌های نفتی قرار گرفته است.

فرمانده منطقه دوم دریایی سپاه با اشاره به اینکه با جدیت با صید ترال برخورد می‌کنیم، افزود: دشمن در یک سال اخیر جرات نکرده تجاوزی به آب‌های سرزمینی داشته باشد.

سردار زیراهی با اشاره به اینکه اگر کشوری قدرتی نداشته باشد مورد احترام قرار نمی‌گیرد، گفت: غرب و استکبار فقط با قدرت زور متوجه می‌شوند و جمهوری اسلامی ایران امروز هم قدرت تدافعی و تهاجمی بالایی دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس