جریان خانم امینی یک اسم رمز برای آشوب گری و ناامن کردن کشور بود/ امنیت خط قرمز ملت ایران است

معاون سازمان بسیج مستعضفین در ادامه با اشاره به اینکه جریان خانم امینی یک اسم رمز برای آشوب گری و ناامن کردن کشور بود، افزود: همه بدانند امنیت خط قرمز ملت ایران است.

به گزارش مشرق، سردار حسین معروفی عصر امروز دوم مهرماه در اجتماع مردم کرمان که در محکومیت هتک حرمت به تمثال شهید حاج قاسم سلیمانی تجمع کرده بودند، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: درود به شما مردم که پای حقیقت دین ایستادید و با این حرکت و خروش پیام خود را به دوستان انقلاب و دشمنان صادر کردید که ما همه حاج قاسم هستیم و با ایستادگی در راه حق مانند او دست از نظام و انقلاب برنخواهیم داشت.

وی افزود: انقلاب اسلامی به برکت مجاهدت مردم بزرگ آن در طول 43 سال و رهبری پیامبرگونه امام راحل و مقام معظم رهبری آبروی بزرگی برای ملت ایران و آزادیخواهان جهان به همراه آورد و خروجی آن عظمت، شوکت و بزرگی برای ملت بود.

معروفی با اشاره به اینکه یکی از قابلیت های ملت ایران هوشمندی ملت است، تصریح کرد: هوشمندی ملت ایران در سقوط نظام شاهنشاهی که همه گروه ها و جناح های سیاسی و اقوام متعدد در آن سهیم بودند و قیام کرده و انقلاب را تشکیل دادند، می بینیم.

معاون سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه در زمان جنگ های تجزیه طلبانه نیز ملت ایران همه از ایران و حقیقت دین دفاع کردند، گفت: جنگ هشت ساله نیز برگ دیگری از هوشمندی ملت ایران است که استان کرمان در حالی که هیچگونه تهدید نظامی نمی شد، حدود 5600 شهید را تقدیم کرد و فرمانده ثاراللهیان شهید حاج قاسم سلیمانی بود و بیشترین نقش را داشت و هر جا ورود می کرد آن خط می شکست و مردم کرمان از دین خدا در کوره آتش دفاع کردند.

وی با اشاره به اینکه در جریان هسته ای ملت ایران پای علمش ایستاد و مسئولان ما اعلام کردند ما بمب اتم را حرام شرعی می دانیم، افزود: دعوا بر سر فناوری علمی است و دنیا ما را محاصره کرده زیرا نمی توانند پیشرفت ما را ببینند.

معروفی با بیان اینکه ملت ما در 43 سال اخیر در شرایط سخت اقتصادی، فشار و کمبود همه مشکلات را تحمل کردند اما پای دین، انقلاب، ناموس و ولی خدا ایستادند، اظهار کرد: در قائله ۹۶، ۹۷ و ۹۸ مردم صف خود را از فتنه گران جدا کرده و در صف انقلاب ایستادگی کردند.

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین گفت: در شهادت حاج قاسم عزیز دشمن خواست قلب این مرد بزرگ را از کار بیندازد تا جریان مقاومت تعطیل شود اما دشمن احمق نمی دانست قلب میلیون ها انسان در دنیا را زد و امروز همه گروه های ملی و مذهبی قلب حاج قاسم است و عکس شهیدمان به عنوان نماد در خانه های آنهاست؛ در خانه ای که عکس حاج قاسم است یعنی حقیقت انقلاب اسلامی و امروز به دنبال تولید حاج قاسم نه با جنسیت مرد، بلکه با اندیشه زیبای انقلابی، اسلامی، اعتقادی و ملی هستیم.

وی در ادامه تصریح کرد: من از همه بچه های حاج قاسم از پیشکسوتان دفاع مقدس درخواست دارم واقعیت های دفاع هشت ساله را برای ملت و جوانان و نوجوانان که آن دوران را ندیدند بازگو کنید؛ ما در طول هشت سال جنگ نابرابر با اشرار عالم ۱۸۸ هزار انسان مومن و قهرمان تقدیم کردیم اما دامان ناموس ایرانی را حفظ کردیم و همین یک خروجی برای ملت مومن کفایت می کند که تاریخ بعد از ما قضاوت می کند.

معروفی با اشاره به حمله داعش به کشورهای سوریه و عراق بیان کرد: حاج قاسم وقتی حمله داعش به ناموس مسلمانان را دید، مدافعان حرم را از کشورهای مختلف اسلامی بسیج کرد و در عراق که دیدیم دشمن با ناموس ایزدی ها چه کرد، در اربیل حضور یافت و نگذاشت پای نحس آنها به ناموس ما برسد و شهید سلیمانی در سوریه از حرم حضرت زینب سلام الله علیها دفاع کرد و در واقع حاج قاسم و شهدای مدافع حرم ناموس ما را حفظ کردند.

معاون سازمان بسیج مستعضفین در ادامه با اشاره به اینکه جریان خانم امینی یک اسم رمز برای آشوب گری و ناامن کردن کشور بود، افزود: همه بدانند امنیت خط قرمز ملت ایران است و نیروهای مسلح از جمله ارتش، سپاه و نیروی انتظامی خدوم و مظلوم همه در یک صف واحد محکم تر از زمان جنگ خود را سپر بلای ملت می کنیم و نیروهای مسلح جان پناه و سنگر امن ملت هستند و ما قدردان مجاهدت مجاهدین نیروی انتظامی در برقراری امنیت هستیم.

وی افزود: همه دشمنان و کج اندیشان بدانند اهانت به قرآن، اهل بیت، عاشورا و حاج قاسم خط قرمز است و هیچگاه در این زمینه کوتاه نمی آییم. ضمن اینکه دشمن نمی تواند مومنان را احساسی کند، ما با تدبیر عمل می کنیم و امسال دشمنان خواهند دید که در سالگرد سوم شهید سلیمانی چه انقلابی در کرمان به پا شود.

معروفی تصریح کرد: ما مردم باید مراقب عزت و عظمت خود باشیم و مثلث مقاومت، جهاد و شهادت را که حاج قاسم برای آن جان داد حفظ کنیم؛ حاح قاسم سفارش کرد از بزرگ ترین شئون عاقبت بخیری اطاعت از رهبری است و ما مردم کرمان باید عباس انقلاب اسلامی و پشتیبان باشیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 11
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 10
 • IR ۲۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۲
  5 0
  هی حرف هی حرف....زنان وکودکان جرات رفتن به خیابان ها را ندارند همه جا زامبی های اصلاح طلبان پراکنده اند ..دست هر بی پدر ومادر وهر هرزه ای یک سنگ و قمه و شعله و چماق است و تشنه خونریزی...آنوقت ریاست محترم قوه قضاییه از ارساد فریب خوردگان حرف میزند ...آقاجان اینها رسما قاتل وداعش هستند ...بعد شما به سن کم اینها نگاه میکنید
 • IR ۲۱:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۲
  4 4
  افرای که ناخواسته وارد این بازی کثیف شدن عذرخواهی کنند
  • IR ۰۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۳
   1 0
   مگه تو گل کوچیک خطا کردن که با یه عذرخواهی تموم بشه؟
 • IR ۲۱:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۲
  4 5
  امنیت منافع خودتان نه امنیت مردم
  • M.sh IR ۲۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۲
   3 1
   اینهمه مردم عادی مجروح و پر پر شدن، بعد زر میزنی برای امنیت خودشان!؟
  • IR ۲۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۲
   3 1
   اگرنیروهای امنیتی نباشند امنیت مردم چگونه تامین شود
  • IR ۲۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۲
   3 1
   تو و امتال تو نه منافع ملی سرتان می شود و نه مردم و نه این ها بلکه دنبال نابودی ایران هستید و برنامه برای آن دارید ولی خود مردم جلویتان می ایستند
 • حیدری IR ۲۲:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۲
  4 0
  چرا مماشات میکنید
 • IR ۰۵:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۳
  1 1
  چرا علما سکوت کردند ، مگر اتش فتنه را ندیدن، مگر ندیدن حرکات ضد دین را
 • IR ۱۳:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۳
  2 1
  خانواده ژینا امینی جز گروهک تروریستی کومله هستند. از کجا معلوم این سناریوی خود اونا نباشه. شید به این دختر از قبل دارو خوراندند واون لحظه ورود به سالن اثرش اومده .از این کومله هرچه بگی برمیاد.چرا سران اوباش اصلاح طلب این جوری به قضیه نگاه نکردن؟.
 • ۱۰:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۸/۱۸
  1 0
  آقای فردوسی پور جای داعشجو و حامی داعشجو مثل فردوسی پور ، علی دایی ، علی کریمی ، مهدوی کیا در زندان است شما ها در قتل و عام پنجاه نفر زن و کودک بیگناه شاچراغ شریک هستید با جریان حجاب نیرو های امنیتی را عمدا سرگرم کردید تا داعش با حمایت شما در کشور آزادانه کشتار راه بیندازد

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس