راهپیمایی

در پی ناآرامی‌ها و ایجاد آشوب از سوی عوامل ضد انقلاب و هتک حرمت به ارزش‌های دینی و انقلابی، مردم شهرهای مختلف کشور پس از اقامه نماز جمعه در محکومیت اقدامات اخیر آشوبگران راهپیمایی خواهند کرد.

به گزارش مشرق، طی روزهای اخیر مشاهده برخی صحنه‌های دلخراش از حضور آشوبگران در سطح برخی شهرها، ایجاد ناامنی و هتک حرمت به حجاب و قرآن‌کریم دل مردم را به درد آورده و از موج سواری دشمنان بر فوت مرحومه امینی متاثر هستند.

ازنگاه مردم تخریب اموال عمومی و ایجاد ناامنی در برخی نقاط و طرح شعارهای ساختارشکنانه نسبت به مقدسات دینی و حجاب و ولایت،گناه نابخشودنی است و جریان رسانه‌ای معاند نیز می‌کوشند حقیقت را بایکوت کرده و روایت دیگری از آن را ارائه کند.

مردم اما بار دیگر غیرت و حمیت دینی خود را در دفاع از اهل بیت علیهم السلام، دستگاه حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و ارزش‌های دینی به کار بسته و پس از اقامه نماز جمعه شهرها صحنه اعلام برائت و انزجار از آشوبگران و دشمنان ملت خواهد بود.

 ایران فردا یکصدا علیه آشوبگران به پا می‌خیزد

راهپیمایی مردم استان تهران در محکومیت حرکات هنجارشکنانه اخیر/ روز جمعه؛ دانشگاه تهران به سوی میدان انقلاب

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: در پی حرکات هنجار شکنانه اخیر و اهانت معدودی از عناصر خود فروخته به ساحت مقدس قرآن کریم به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی، مردم استان تهران در محکومیت این حرکات مذبوحانه روز جمعه یکم مهرماه بعد از اقامه نماز جمعه در شهر تهران راهپیمایی خواهند کرد و این مراسم از دانشگاه تهران به سوی میدان انقلاب برگزار و در تمامی شهرستان‌های استان تهران نیز صورت می ‌گیرد.

از عموم مردم بصیر و انقلابی استان تهران دعوت به عمل می آید با شرکت پرشور، مقتدرانه و دشمن شکن خود در راهپیمایی ها بار دیگر بصیرت مثال زدنی و غرورآفرین خویش را به رخ بدخواهان انقلاب اسلامی و میهن عزیزمان بکشانند.

مردم تبریز  بر علیه هنجار شکنان راهپیمایی می‌کنند

بر اساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان این راهپیمایی پس از برگزاری نماز جمعه از مصلی تا میدان ساعت تبریز برگزار خواهد شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی ضمن محکوم کردن ساختارشکنی های اخیر و اهانت به ساحت مقدس قران کریم، از مردم مومن و همیشه در صحنه استان خواست با حضور در این راهپیمایی حرکت آشوبگران را محکوم کنند.

 ایران فردا یکصدا علیه آشوبگران به پا می‌خیزد

مردم اصفهان در محکومیت اهانت‌های اخیر راهپیمایی می‌کنند/ طنین فریاد بصیرت انقلابی از نصف جهان

طراحی اتاق فرمان و پشت صحنۀ این حرکت شرارت بار و تداوم سیاست‌های عمیقاً ضد اسلامی ائمۀ کفر ریشه در سرویس‌های جاسوسی صهیونیستی و ماجراجویی دولت‌های استکباری و بازیگران میدانی آنها و حلقه‌های وابسته و عاملان کوردل و سیه روی این خباثت و توطئه مشمئز کننده دارد که در مسیر تلاش بیهودۀ دشمن برای انتقام از حماسۀ اربعین و همچنین تکاپوی مخالفان خارجی و داخلی برای تضعیف موضع ایران در سازمان ملل همزمان با سفر رئیس جمهور محترم است.

مردم غیور اصفهان همزمان با مردم سراسر کشور در محکومیت این حرکت خباثت‌آمیز بعد از اقامه نماز جمعه این هفته ( اول مهرماه 1401 ) ، نفرت خویش را از اقدامات مذبوحانه عده‌ای معدود و مزدور اعلام کرده و با تجمع دشمن‌شکن و وحدت‌بخش خود با ابراز انزجار و بیزاری از این گونه اقدامات نفرت بار، بصیرت انقلابی خود را فریاد خواهند زد.

این راهپیمایی از مصلی نماز جمعه اصفهان تا چهارراه فرایبورگ برگزار خواهد شد و مردم انقلابی اصفهان با راهپیمایی، این حرکت را محکوم خواهند کرد.

تظاهرات مردم ایلام در محکومیت اغتشاشات اخیر برگزار می‌شود

در پی اقدامات مذبوحانه و اهانت به مقدسات، ارزش‌های اسلام و انقلاب توسط مزدوران اغتشاشگر ، تظاهرات مردمی در محکومیت این اقدامات خرابکارانه ، بعد از اقامه نماز دشمن شکن جمعه ١ مهرماه ١۴٠١ در سراسر استان برگزار می شود.

این مراسم در مرکز استان ( شهر ایلام ) از محل مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تا چهارراه مادر برگزار خواهد شد.

 ایران فردا یکصدا علیه آشوبگران به پا می‌خیزد

راهپیمایی مردم خراسان‌شمالی علیه آشوب‌ها

مردم خراسان شمالی در کلیه مصلاهای نماز جمعه استان بعد از نماز در پاسخ به هنجارشکنی‌های اخیر  راهپیمایی خواهند کرد.

در مرکز استان نمازگزاران از محل مصلای بجنورد تا میدان بازرگانی را راهپیمایی خواهند کرد و در کلیه شهرستان‌های استان نیز راهپیمایی مشابه برگزار خواهند شد.

‌راهپیمایی مردم سمنان در محکومیت حرکات هنجارشکنانه

با توجه به حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت معدودی از عناصر خودفروخته به ساحت مقدس قرآن کریم و به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان، راهپیمایی محکومیت این حرکات مذبوحانه هم‌زمان با سراسر کشور در استان سمنان برگزار می‌شود.

این راهپیمایی با حضور اقشار مختلف مردم روز جمعه یکم مهرماه سال ۱۴۰۱ بعد از اقامه نماز سیاسی- عبادی جمعه در نقاط مختلف استان سمنان برگزار می‌شود.

 ایران فردا یکصدا علیه آشوبگران به پا می‌خیزد

لرستانی‌ها علیه آشوب به پا می‌خیزند

مردم لرستان که روز گذشته نیز به صورت خودجوش در میدان ٢٢ بهمن خرم‌آباد گرده هم آمده و انزجار خود را از هنجارشکنی‌ها اعلام کرده بودند،نیز پس از نماز جمعه در راهپیمایی شرکت خواهند کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان در همین راستا از مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه استان برای شرکت در راهپیمایی روز جمعه دعوت کرده است.

دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم قزوین برای حضور در راهپیمایی علیه اغتشاشات اخیر

راهپیمائی مردم انقلابی قزوین در محکومیت توهین به مقدسات اسلامی، هتک حرمت ساحت مقدس قرآن کریم و به آتش کشیدن مساجد، روز جمعه یکم مهر ماه بعد از نماز جمعه از مسجد النبی تا سبزه میدان برگزار خواهد شد لذا از عموم همشهریان حزب اللهی و ولایتمدار دعوت به عمل می آید در این راهپیمائی حضور پیدا کنند.

 ایران فردا یکصدا علیه آشوبگران به پا می‌خیزد

مردم قم اقدامات هنجارشکنانه اخیر در کشور را محکوم می‌کنند

در پی حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت معدودی از عناصر خود فروخته به ساحت مقدس قرآن کریم به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان میهن اسلامی مردم قم در محکومیت این حرکات مذبوحانه روز جمعه یکم مهرماه بعد از اقامه نماز جمعه از میدان جانبازان به سمت میدان روح اله بیت امام راحل (ره) راهپیمائی خواهند کرد.

از عموم مردم بصیر و انقلابی قم دعوت بعمل می آید با شرکت در این راهپیمایی و حضور پر شور، مقتدرانه و دشمن شکن خود بار دیگر بصیرت مثال زدنی و غرورآفرین خویش را به رخ بدخواهان انقلاب اسلامی و میهن عزیزمان بکشانند.

راهپیمایی نمازگزاران جمعه کرمان در اعتراض‌ به حرکات هنجارشکنانه اخیر

در شهر کرمان این تظاهرات جمعه بعد از اقامه نماز جمعه از مصلای بزرگ امام علی (ع) تا میدان بسیج با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می شود و مردم متدین و همیشه در صحنه کرمان انزجار خود را از حرکت‌های ددمنشانه‌ای که منشا آن کشورهای غربی، آمریکا و اسرائیل است، نشان می دهند.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان تصریح کرد: این تظاهرات در شهرستان‌های کرمان هم برگزار خواهد شد.

 ایران فردا یکصدا علیه آشوبگران به پا می‌خیزد

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 20
 • در انتظار بررسی: 6
 • غیر قابل انتشار: 3
 • IR ۲۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
  0 1
  درود به هر کسی که شرکت کنه در این تظاهرات
  • IR ۱۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۲
   0 0
   حجاب واکسن است. واکسن برای ایمن سازی بانوان در برابر افراد هرزه. واکسن برای اینکه دیگران به زن بعنوان کالای جنسی نگاه نکنند.واکسن برای اینکه خود زن نیز به خودش بعنوان کالای جنسی نگاه نکند و دنبال اعتلای شخصیت انسانی خود باشد. حجاب واکسن آرامش روانی جامعه است.
 • علی IR ۲۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
  1 1
  یک پیشنهاد دارم: هزینه خسارات وارده به بیت‌المال طی چند روز اخیر از حساب سلبریتی‌هایی که در تحریک جوانان دست داشته‌اند گرفته بشه و بعنوان اولین گام اموال‌شون مصادره بشـه تا این‌رو بفهمند دوران بزن در رو تموم شد باید حساب پس بدن
 • IR ۲۲:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۱
  0 1
  ایران ایران است چون امنیت دارد
 • کامرانی IR ۰۰:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
  0 1
  احسنت به مردم شریف ایران اسلامی
 • IR ۰۰:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
  0 1
  سال 78 و 88 و 98 و خرداد امسال هم اشوب شد و تموم شد و روسیاهی و حسرت برای امریکا و اسرائیل موند
 • IR ۰۱:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
  0 1
  پدر مهسا امینی! تو مسئول قتل 26 نفر آدم بیگناه هستی در حالیکه علت اصلی مرگ دخترت هنوز اعلام نشده و به لحاظ علم پزشکی باید زمان بگذرد تا نتایج کالبد شکافی به دقت اعلام شود.
  • IR ۱۳:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
   0 1
   #حزب_کومله.. یکی از احزاب تجزیه طلب که تاکنون خصوصا در اوایل انقلاب، جنایت های هولناکی را مرتکب شده اند.. دبیر این حزب اعلام کرده پروژه #مهسا_امینی حتی روز و ساعتش با برنامه ریزی ما بوده!!!
 • IR ۰۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
  0 0
  بعید میدانم .
 • IR ۰۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
  0 0
  چهار تا خس و خاشاک ارزش راهپیمایی و .... رو ندارند ولی خب بالاخره یک غلطی کردند و برای اینکه ادب شوند باید یک تودهنی محکم بخورند .
 • IR ۰۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
  0 0
  عالی
 • IR ۰۵:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
  0 0
  عربستان ۱۹نفرنوجوان زیر۱۳سال راگردن میزند شما هم چندنفرازاختشاشگران وسران انهارااعدام کنید پول خسار رتهاراهم بگیریدمردم چرا تاوان بی تدبیری. وبی عرضگی شمارا بدهد
  • IR ۱۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
   0 0
   مقایسه ی جوان معترض 13ساله باوحشی هایی که 85نفرروکشتند و560وسیله رونابودکردن مقایسه نکن
 • IR ۰۷:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
  0 0
  اشتباه اگر تو تظاهرات تیمها بیشتر چادری و آخوند یا تیریپهای برادر باشه چون اینجوری لجبازی و اینرسی پیش میاد
  • IR ۱۳:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
   0 0
   کمتر حرف بدون عقل و فکر بزنی به جایی برنمیخوره
 • مرگ برداعشی IR ۱۱:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
  0 0
  سلبریتی قاتل 52نفراست
 • ناشناس IR ۱۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
  0 0
  مردم به پا می‌خیزند، بعد از اون اغتشاشگران توسط نیروهای امنیتی و انتظامی و قوه قضائیه آزاد میشن تا اغتشاشات بعدی ، ظاهرا این چرخه همچنان ادامه داره
 • ناشناس IR ۱۳:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
  0 0
  من هم اهانت به مقدسات را محکوم می کنم و این نتیجه این است که احکام دین به قانون اجتماعی و قضایی تبدیل نمی شود .
 • بهاره IR ۱۳:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
  0 0
  خاین وطن مسولین هستن بچهاشون امریکا اروپا فرستادن
 • IR ۱۳:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۷/۰۱
  0 0
  ناهار و ساندیس

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس