کد خبر 1419095
تاریخ انتشار: ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۶
حسین شریعتمداری

مدعیان اصلاحات و نشریات آنها در حالی به بزرگ‌نمایی همراه با سیاه‌نمایی برخی از مسائل مشغولندکه درباره رخدادهای شرم‌آور وضدبشری دوستان آمریکایی و اسرائیلی خود زبان به کام و قلم به نیام کشیده اند.

به گزارش مشرق، حسین شریعتمداری طی یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت:

۱- می‌گویند در دوران طاغوت شخصی وارد قهوه‌خانه‌ای شد و از قهوه‌چی پرسید؛ حشیش دارید؟ قهوه‌چی پاسخ مثبت داد و مشتری گفت یک بست بیار! بعد پرسید تریاک و شیره چی؟ باز هم پاسخ مثبت بود و از هرکدام یک نخود بالا ‌انداخت! پرسید؛ توی دَم و دستگاهت هروئین هم پیدا میشه؟ قهوه‌چی گفت؛ داریم! بعد، کوکائین و... همه را که مصرف کرد، به قهوه‌چی گفت؛ داداش! قربون دستت حالا یک استکان چای بیار ولی کمرنگ باشه! قهوه‌چی با تعجب پرسید؛ شما و چای کمرنگ؟! و یارو با صدای بلند که همه بشنوند گفت؛ خُب برای اینکه چای پر رنگ برای قلب ضرر داره!

۲- شاید باور نکنید ولی با اسناد و شواهدی که ارائه می‌شود کمترین تردیدی باقی نمی‌ماند که مدعیان اصلاحات نظیر محمد خاتمی، جهانگیری، عبدالله نوری، جبهه اصلاحات، حزب اتحاد ملت، حزب کارگزاران و یک مشت آدم‌ها و گروه‌های دم دستی دیگر، نه فقط از فوت خانم مهسا امینی متأسف نیستند بلکه از این اتفاق ناگوار خشنود و خوشحال نیز هستند و این رخداد تاسف‌آور را فرصتی برای خالی کردن عقده‌های فرو خورده خود از پیروزی‌های چشمگیر اسلام و انقلاب و مخصوصاً حماسه بی‌نظیر راهپیمایی اربعین تلقی می‌کنند.

نگاهی -هرچند گذرا- به کارنامه این طیف به وضوح نشان می‌دهد که ابراز تاسف آنها از فوت خانم مهسا امینی نمی‌تواند با هویت برملا شده آنها همخوانی داشته باشد! و به ماجرای همان شخصی شبیه است که به استفاده از انواع مواد مخدر آلوده بود و در همان حال برای فریب دیگران ادعا می‌کرد که برای سلامت قلب حتی از نوشیدن چای پُر رنگ هم خودداری می‌کند! تعجب نکنید. بخوانید!

۳- اسناد ارائه شده از سوی مسئولان و مخصوصاً فیلمی که از محل وقوع حادثه منتشر شده است کمترین تردیدی باقی نمی‌گذارد که فوت خانم مهسا امینی بر اثر سکته قلبی بوده است اتفاقی که در هر جای دیگری نیز احتمال وقوع آن وجود داشته و نمی‌تواند کمترین ربطی به نیروی انتظامی داشته باشد و برخلاف آنچه که طیف مورد اشاره ادعا می‌کنند، ضرب و شتم و یا هیچ برخورد فیزیکی دیگری در میان نبوده است.

پزشک قانونی نیز تاکید کرده است که هیچ آثاری از ضرب و شتم در پیکر متوفی وجود ندارد. با این حال مسئولان ذی‌ربط اعلام کرده‌اند که به تحقیقات خود ادامه خواهند داد. اکنون سؤال این است که کدام انسان برخوردار از ‌اندک شعور و یا کمترین احساس مسئولیت به خود اجازه می‌دهد که از ماجرای تأسف‌آور یاد شده با عنوان «‌قتل‌»! یاد کرده و این ادعای دروغ را با هدف حمله به نظام و نیروی انتظامی در بوق و کرنا کند؟!

۴- مدعیان اصلاحات در جریان فتنه آمریکایی‌- اسرائیلی ۸۸، قتل مشکوک ندا آقا سلطان را نیز به نظام نسبت دادند و حال آن‌که فیلم منتشر شده از آن ماجرا به وضوح نشان می‌داد که از دقایقی قبل از اصابت گلوله به خانم آقا سلطان، دوربین روی چهره او زوم شده بود! و حکایت از آن داشت که فیلمبردار از قبل منتظر وقوع حادثه بوده است!

شبکه بی‌بی‌سی یک‌بار این فیلم را پخش کرد و بعد از آن که در کیهان به این نکته مشکوک اشاره کردیم از پخش مجدد آن خودداری کرد و حتی با اصرار کیهان برای پخش مجدد آن فیلم هم حاضر به پخش آن نشد!

۵- همین طیف در همان جریان فتنه آمریکایی‌- اسرائیلی ۸۸ از دختر خانمی نام بردند که در آشوب‌های خیابانی به قتل رسیده است و برای او مجلس ختم هم برگزار کردند. چند روز بعد آن دختر خانم با اعلام تنفر از اصلاحاتچی‌ها اعلام کرد که خبر قتل او دروغ بوده است و از خاتمی و موسوی ابراز انزجار کرد ولی نه ملاقات‌کننده با جرج سوروس صهیونیست و نه موسوی عضو تشکیلات فراماسونری لام تا کام پاسخی ندادند!

۶- مدعیان اصلاحات با بوق و کرنا اعلام کردند که دختری بنام «‌ترانه موسوی توسط نیروهای به اصطلاح لباس شخصی دستگیر، و بعد از تجاوز و شکنجه به قتل رسیده است‌»‌! اما تحقیقات برای یافتن فردی با این نام به نتیجه‌ای نرسید و نام چند خانم با همین نام به دست آمد که همگی به زندگی عادی خود ادامه می‌دادند!

۷- «سعیده پورآقایی»‌، یکی دیگر از قربانیان پروژه کشته‌سازی مدعیان اصلاحات بود که ادعا شده بود پس از دستگیری، شکنجه و هتک حرمت توسط بسیجیان، سوزانده شده و در قطعه ۳۰۲ بهشت زهرا دفن شده است!

اما چندی بعد، این دختر که از خانه فرار کرده بود شناسایی و به خانواده‌اش تحویل داده شد.

او در گفت‌وگو با رسانه ملی ماجرای فرار خود و تلاش برخی برای سوءاستفاده از او را این‌گونه روایت کرد: «روز ۱۳ تیر از خانه بیرون رفتم. چون در قفل بود و مادرم ممانعت می‌کرد از تراس پریدم و پایم شکست، وقتی رفتم بیرون خیلی حالم بد بود و بدنم زخمی شده بود. من را به بیمارستان بردند و از من ‌پرستاری کردند. در این مدت یک‌بار یکی از افراد به من گفت که عکس من را به عنوان کسی که در تظاهرات کشته شده در سایت‌ها زده‌اند!»!

۸- فردی به نام احمد باطبی که اصلا دانشجوی دانشگاه تهران نبود با در دست گرفتن یک زیرپیراهن خونی (که بعدها اعتراف کرد در خانه با خون حیوانات، آن را رنگ کرده است‌) مدعی کشته شدن دوست دانشجوی خود شد. او که با همین عکس در رسانه‌های خارجی معروف شده بود، مدتی بعد از ایران فرار کرد و در آمریکا به فعالیت‌های ضدایرانی خود ادامه داد!

۹- مدعیان اصلاحات در ماجرای قتل «‌میترا استاد» همسر دوم آقای نجفی، شهردار اسبق تهران که با شلیک چند گلوله از سوی نجفی به قتل رسیده بود، به‌جای حمایت از مقتول، جانب هم‌حزبی خود را گرفتند و با تهمت‌های شرم‌آوری که به مقتوله زدند، در روزنامه‌های زنجیره‌ای او را فاسد! و مهدورالدم! نامیدند.

اصلاحاتچی‌ها در اوج بی‌شرمی قتل را غیرعمد معرفی می‌کردند! و حال آنکه قاتل به صراحت بر عمدی بودن قتل تأکید کرده و گفته بود در قتل همسرش برای آن که صدای گلوله شنیده نشود از یک بالش استفاده کرده و گلوله را از پشت بالش به وی شلیک کرده بود! حالا میزان شرف برخی از مدعیان اصلاحات را حدس بزنید!

۱۰- چندی قبل یکی از اراذل زورگیر در اتوبان نیایش با قمه به راننده خانم یک خودرو حمله و از وی سرقت کرد. این زورگیر ‌اندکی بعد با تلاش نیروهای انتظامی دستگیر شد در حالی که به حدود ۱۰۰ فقره زورگیری با قمه اعتراف کرده و بیش از ۵۰ شاکی داشت.

دستگاه قضایی وی را به اعدام محکوم کرد. ناگهان احساسات انسان‌دوستانه! (بخوانید قاتل پرور) مدعیان اصلاحات به جوش آمد و صدا به اعتراض بلند کردند که او نباید اعدام شود! مدعیان اصلاحات که سرو صدای آنها در دفاع از حقوق و جایگاه زنان به آسمان بلند شده بود، اصلاً به روی خود نیاوردند که این خانم مورد هجوم وحشیانه یک زورگیر قمه به دست قرار گرفته است و با کمال وقاحت به دفاع از زورگیر برخاستند! چرا؟!

۱۱- شامگاه روز ۱۲ شهریور ماه ۱۴۰۱ (۱۵ روز قبل‌) در روستای «چشمیدر» از توابع شهرستان مریوان واقع در استان کردستان‌، مردی به بهانه نیاز همسر بیمارش از «شلیر رسولی»، خانم جوان همسایه تقاضای کمک می‌کند. این مرد شیطان‌صفت بعد از ورود آن خانم به خانه‌اش قصد تجاوز به او را داشت که این خانم عفیف و پاکدامن برای نجات از دست او، خود را از پنجره به پایین پرتاب کرده و جان به جان‌آفرین تسلیم می‌کند.

این زن پاکدامن به نماد عفاف کردستان تبدیل شده است ولی مرگ شهادت‌گونه او سبب واکنش هیچ رسانه و سلبریتی، اصلاحاتچی و... نشد!

۱۲- فقط یک نیم نگاه به مواضع طیف یادشده و مقایسه آن با مواضع آمریکا و اسرائیل و انگلیس و شبکه‌های تلویزیونی ضد انقلاب نشان می‌دهد که مواضع آنها بی‌کم و کاست شبیه یکدیگر است. آیا این‌همه همراهی و همسویی می‌تواند تصادفی باشد؟! این همسویی و اشتراک مواضع، یک‌بار و دو بار و سه بار و ... نیست که خطا تلقی شود! پای هماهنگی کامل در میان است!

به عنوان مثال، در ماجرای مورد اشاره به مواضع اسرائیل، انگلیس، رابرت مالی، جیک سالیوان و... نگاهی بیندازید آیا می‌توانید کمترین احتمالی درباره اتفاقی و تصادفی بودن این همسویی بدهید؟!

۱۳- هیاهوی مشترک طیف یاد شده و اسرائیل و آمریکا و انگلیس در حالی است که حماسه عظیم راهپیمایی اربعین، دشمنان بیرونی و دنباله‌های داخلی آنها را عمیقاً به خشم آورده است. حالا به تیترها و صفحات اول روزنامه‌های زنجیره‌ای نگاه کنید تقریباً (و در مواردی تحقیقاً‌) هیچ خبری از این رخداد عظیم و بی‌نظیر دیده نمی‌شود و در همان حال موضوعاتی نظیر آنچه به آن اشاره شد، به تیتر و عکس صفحه اول آنها تبدیل می‌شود.

مدعیان اصلاحات و نشریات و سایت‌های آنها در حالی به بزرگ‌نمایی همراه با سیاه‌نمایی برخی از مسائل مشغولند که درباره رخدادهای شرم‌آور و ضدبشری دوستان آمریکایی و اسرائیلی خود زبان به کام و قلم به نیام کشیده‌اند.

به عنوان مثال، اعتراف رسمی مقامات آمریکایی که سالانه بیش از هزار شهروند آمریکا و عمدتاً سیاه‌پوست در خیابان‌های این کشور به دست پلیس کشته می‌شوند و یا تیراندازی‌های منجر به قتل صدها انسان در آمریکا و انگلیس، چاقوکشی‌های پی‌درپی صهیونیست‌ها و... را نادیده می‌گیرند و...

۱۴- و بالاخره این حق مسلم و قانونی و شرعی مردم است که با این پلشتی‌ها برخورد قاطعانه شود و به عنوان یک گام موثر و افشاکننده پیشنهاد می‌شود دستگاه قضایی افرادی نظیر آقایان محمد خاتمی و جهانگیری و عبدالله نوری و... چند مدعی اصلاحات دیگر را احضار کند و در یک نشست رودررو از آنها بخواهد دلائل و اسناد خود را درباره ادعای قتل‌! خانم مهسا امینی ارائه کنند و از این نشست فیلم تهیه کرده و برای اطلاع عموم مردم از تلویزیون پخش شود.

در این حالت، اگر آقایان سند و شاهد و قرینه‌ای برای ادعای خود داشته باشند ارائه می‌کنند و چنان‌که سند و دلیلی در چنته نداشته باشند (که ندارند)، دروغ‌پردازی‌های آنها برای همگان برملا خواهد شد. بسم‌الله این گوی و این میدان!

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 62
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 7
 • IR ۲۳:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
  34 5
  باید به اینا(اصلاحطلبان) فقط گفت دروغگویانِ کثیفِ نوکرِ صهیون
  • IR ۰۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
   2 2
   مهمترین نکته ای که ماجرای مهسا امینی داشت غافلگیری بود. هیچ ایرانی ای فکرش رو نمی کرد سکته قلبی مهسا امینی برنامه ریزی شده باشه توسط غرب. پودرهای ایجاد سکته قلبی دارند. احتمالا در ون یه خانم بهش داده با پوشش قند یا شکلات! اما حالا ماجرا روو شده ، نقششون شکست خورد مردم هم بزودی باور می‌کنند که غرب چقدر کثیفه که حاضر به کشتن یه دختر ۲۲ ساله هست برای مقاصد خودش.
  • DE ۰۹:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
   1 2
   فقط جهانگیری 18000000000 هیجده میلیارد دلار را آتش زد و رفت داخل جیب یک مشت رانتخوار و رفیق شیتیلبگیر و دلال و 65 تن طلا را در عرض 3 سال به باد دادند
  • IR ۱۵:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
   3 0
   استخوان لای زخم را هر چه زودتر جراحی کنید و ملتی را آسوده
  • DE ۲۰:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
   1 0
   ما کلی از سران اصلاحات تشکر میکنیم که هرچه اراذل و اوباش سیا۳۰ و رانتخوار و دزد و دلال و شیتیلبگیر و اختلاس کن و غربگداهای بیسواد عقب مونده و منافق و وطنفروش را زیر یک پرچم جمع کرده اند تا بقیه احزاب و دستجات سالم بمونند وگرنه اینها راه می افتادند کل ایران را اصلاحات مالی میکردند بعد بوی تعفنشون از تروپوسفر، استراتوسفر، مزوسفر، ترموسفر و اگزوسفر...هم رد میکرد
 • IR ۲۳:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
  11 4
  تف سربالا
 • رضا IR ۲۳:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
  34 6
  دم کیهان گرم
 • IR ۲۳:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
  7 35
  باشه تو راست میگی!
  • IR ۰۰:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
   4 2
   جواب داری مجبوری مزخرف بگی:)
  • US ۰۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
   4 0
   اصلاحطلبان چه ربطی به قضیه مهسا امینی و مردم عادی داره . مردم عادی هم از اصلاح طلبها بیزارند
  • IR ۰۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
   5 2
   هشتگ میترا استاد.
  • IR ۰۱:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
   7 2
   عاقلان دانند و فهمند تو راحت باش
  • IR ۰۳:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
   10 2
   مخاطب این مقاله اونایی هستن که هوش و شعور دارن. بیشعورا مشتری اینتراشرار و بی بی سی مزدور هستن.
  • IR ۰۵:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
   8 2
   معلومه كه راست ميگه ، منتها نرود ميخ آهنين ...
 • IR ۲۳:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
  30 3
  دیگه باورمون میشه که ۳۲ سالی که دست اینا بود نقش اصلی ای در بدی های وضع موجود داره. به نظرم پای نفوذ و خیانت درمیان است. مدیرت همینا دلار رو ۱۰ برابر کرد، قحطی واکسن کرونا آورد و با وقاحت میگفتن جمله واکسن که سوهان قم نیست.
 • mojtaba SE ۲۳:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
  1 0
  نفس تفتیش و دخالت یعنی برتری خواهی
 • IR ۲۳:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
  19 2
  خیلی کثیف اند و متاسفانه پلیس هم وقتی شفاف سازی نمی کنه برخی مردم فکر می کنند سکوت پلیس حتما از جواب نداشتن هست و دشمن ها راست میگن! خیلی دیر فیلم مدار بسته پخش شد. دیگه از این به بعد باید عادت کنیم زیر ۳ روز منتظر جواب پلیس و ... نباشیم. (و برامون ثابت بشه چقدر رسانه های غربی و غربگرا دروغگو اند)
  • IR ۰۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
   4 1
   احتمالا مرگ مهسا امینی ترور توسط عوامل غرب بود. پروژه ترور حساب شده با قرص های سکته آور. لعنت به غرب آدمکش
 • LU ۲۳:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
  0 0
  بین اون لحظه ای که این خانم از حال میره تا زمانی که مسئولین حاضر در سالن تصمیم می‌گیرند با اورژانس تماس بگیرند چقدر بوده؟
 • محمد IR ۲۳:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
  0 0
  بدتر از این اوباش افسادی سلبریتی ها هستن شورای عالی انقلاب فرهنگی باید اقدام کنه و یه پاکسازی اساسی تو سینما و هنر انجام بده
 • IR ۰۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  7 0
  اف بر اصلاحات
 • LU ۰۰:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  0 8
  گشت ارشاد و قانونی که عده ای ازش حمایت می کنند چیزی نیستن جز گردان های سربازسازی برای صهیونیست ها
 • US ۰۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  1 2
  ببین یه جمله میگم بهتون
 • IR ۰۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  3 0
  مطالب جناب حسین شریعتمداری صحیح و منطقی و مستند هست و جبهه اصلاحات از مرگ تاثر انگیز مهسا امینی کاملا خوشحال هستند و هدفشان تیشه زدن به ریشه انقلاب هست
 • ناشناس IR ۰۰:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  0 6
  مثل اینکه آ ی شریعتمداری همه تقصیرها را به گردن خانواده مرحومه امینی می اندازید ؟
  • IR ۱۲:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
   3 0
   بدبخت مگر از خانواده مرحومه صحبتی به میان آمده
 • IR ۰۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  5 0
  به نظرم دو چیز مشکوک هست در این ماجرا: یک- دقیقا دم مترو انگار ماموران منتظرش بودند. احتمال وجود نفوذی در ماموران. دو- خانم های بدحجاب همراهش در ون ممکن است چیزی به خوردش داده باشند. درست است که سکته هر زمانی ممکن است اتفاق بیافتد اما دقیقا بر سر یک دختر کُرد، در ایام اربعین، با گشت ارشاد، اونم بعد از ۱۵ سال که در گشت ارشاد این اتفاق نیفتاده! در ایامی که منتظر یه فتنه از غرب و صهیونیم خصوصا بعد از پیام های فرح و موسوی و ... و در بحران کمنظیر انرژی غرب. به نظرم احتمال عادی بودن اتفاق خیلی خیلی کمه. اگه ماموران هماهنگ بوده باشن باید برای آوردن دختر و برادرش در یه محل خاص مثل مترو باید با فردی در تماس باشند،‌ مثلا فردی از آشنایان بهشون بگه از فلان جا بیایین. و اینکه تهران اومدنشون برای چی بوده و به دعوت کی بوده؟ بالای ۹۹ درصد مشکوک هست. اگه ماجراش معلوم بشه، ۱۰-۰ به نفع ایران میشه.
  • جواد IR ۱۴:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
   0 0
   حاجی تو خیلی توهمت بالاست.
 • رضا IR ۰۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  1 3
  هیچ کس هم قدرت تحلیل نداره و فقط شما میفهمی! برادر جان در بهره برداری معاندین نظام از این قضیه هیچ بحثی نیست ولی اصل فرایند اشتباهی که باید اصلاح بشه رو در آن شکی نیست
 • محمدایوب IR ۰۰:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  6 0
  آقای اژه ای اگر خدا را قبول داری فردای قیامت سر پل صراط جلوی تورا میگیریم اگر اینها را احضار وبه پاسخگویی وادار نکنی
 • IR ۰۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  4 0
  آقای شریعتمداری عزیز، جانا سخن از زبان ما می گویی. حالا ببینید کی گفته شد: ماجرای مهسا امینی پروژه ترور توسط غرب هست. علت: ده ها خانم کنارش راحت اند بدون نزذیکی به سکته. ۱۵ سال هیچ کس سکته نکرد. دقیقا همزمان با اربعین و اعلامیه فرح دزد و بحران انرژی غرب دقیقا هم یه کرد در اون جمع ده ها نفری سکته میکنه!
 • محمدایوب IR ۰۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  4 0
  تمام اصلاح طلبان اگر مرد هستند که نیستند جمع شوند یک طرف وحاج حسین شریعتمداری هم یک طرف تنهای تنها به مناظره بنشینند و مستقیم از رسانه ملی برای مردم پخش شود مرد که نیستید مثل جهان آرا زنهایتان را بفرستید
 • mojtaba SE ۰۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  2 0
  سیاست یعنی حق و قدرت.بدون حق میشه زورگوئی.در اسلام هرگز به خودش این حق رو نداده که حجاب رو حد و مرز بگذارد و قدرت عمال
 • IR ۰۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  3 0
  عمرا دستگاه قضا این کار را بکند
 • IR ۰۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  5 0
  این ماجرای مهسا امینی به نفع ایران شد. یعنی انقدر فیلم از بدی پلیس ایران نداشتند تنها موردی که تونستن گیر بدهند سکته کردن یه دختر در آمفی تئاتر پلیس بوده که اون هم ظاهرا مشکوک به مسمومیت عمدی توسط جاسوسان یهود هست! پس خودشون اعتراف کردند پلیس ایران خیلی خیلی بهتر از پلیس وحشی آمریکاست با کلی فیلم وحشیت و جنایت. آمفی تئاتر رو مقایسه کن با زانو روی جرج فلوید و گلوله های پلیس به مردم
 • IR ۰۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  1 0
  چرا با این جماعت که حقوق عامه را(امنیت وآرامش روانی مردم)راتضییع میکنند،برخوردی صورت نمیگیرد؟!چرا متولیان امر،ترک فعل وکوتاهی نموده وحقوق عامه مردم همه جوره تضییع میشود؟!چرابا این خباثتها وهمچنین با ترک فعلها وکوتاهی ها برخوردنمیشود؟!!!!
 • حسین DE ۰۵:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  4 3
  یعنی غیر از سفسطه کاری بلد نیستند؟
 • IR ۰۵:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  2 0
  سلام علیکم صدشکر که در این هوای آلوده یک مرده همچنان نیاسوده ....
 • IR ۰۶:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  1 0
  اصلاحات چی ها اگر در مورد چیزی کشته داده باشند!؟فقط یک چیز ان هم بی عفتی است؟یا در زیاده روی یا استفاده نابجا دارو و...
 • IR ۰۷:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  7 3
  دم قلمت گرم حاج حسین.
 • علی IR ۰۷:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  6 2
  خدا حفظت کنه .
 • IR ۰۷:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  4 1
  میخ آهنین نرود در سنگ!
 • رضا.پ IR ۰۷:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  4 2
  احسنت به حاج حسین عزیز ولایتمدارورسواکننده خائنان-خناسان-منافقان-اصلاح طلبان و....
 • IR ۰۸:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  0 1
  مدعیان اصلاحات و نشریات آنها در حالی به بزرگ‌نمایی همراه با سیاه‌نمایی برخی از مسائل مشغولندکه درباره رخدادهای شرم‌آور وضدبشری دوستان آمریکایی و اسرائیلی خود زبان به کام و قلم به نیام کشیده اند. یعنی مشکلات و معضلات اونارو بهشون گوشزد کنیم تا اصلاح بشن اونوقت سرمونو مثل کبک بکنیم تو برف......... مشکلات اونا چه ربطی به ما داره یه چیزی بنویس بدردمون بخوره
 • IR ۰۸:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  5 0
  پیشنهاد عالی
 • IR ۱۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  0 0
  آفرین بی جهت به حسین آقا شریعت مداری نگفتن استاد قلم خوب دشمنان نظام را رسوا میکند
 • مریم IR ۱۰:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  0 0
  فقط تو آقای شریعتمداری، واقعا یکدونه ای، جوری تو دهن اینا میزنی که قشنگ خون بالا میارن
 • IR ۱۰:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  0 0
  حاج حسین عالی بود. مثل همیشه
 • DE ۱۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  0 0
  آقای شریعتمداری کاملاً درست میگه . تمام آشوبگران فتنه ۸۸ و قاتلین ندا آقاسلطان رفتند امریکا و اسرائیل و با جرج بوش و رئیس جمهور اسرائیل عکس انداختند و حالا هم همینه و اصلاحاتچی درست مثل سخنگوی کاخ سفید صحبت میکنه .
 • DE ۱۱:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  0 2
  کم گوی و گزیده گو
 • IR ۱۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  1 0
  شریعتنداری مصداق عمار ولایت
 • IR ۱۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  2 0
  حالم از این نوکران غربو امریکاه به هم میخوره اینها دیگه عادتشون شده وهمین کارهای احمقانشون باعث از بین رفتنشون میشه
 • رضا IR ۱۲:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  2 0
  روحانی هم زبون باز کرده نظر میده خوب مرتیکه اون چند نفری که تو جریان بنزین کشته شدن آدم نبودن
  • DE ۱۸:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
   0 0
   بله دقیقا
 • محمد IQ ۱۳:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  2 0
  اینا اصلاح طلب نیست بلکه افساد طلبن
 • IR ۱۳:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  0 2
  همه فرمایشات شما درست.اصلاحاط کثیف ذخائر قبول.پلیس چراکاسه داغ ترازاش شود.
 • محسن IR ۱۶:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  1 0
  برای من همیشه این سوال مطرح بوده که اگر ادعاهای آقای شریعتمداری مستند است که ظاهرا هم هست این جماعت اصلاح طلب در مناصب مدیریتی ، رسانه ای و اقتصادی جمهوری اسلامی چه می کنند . اگر اینقدر ضد نظام هستند پس در ارکان نظام جمهوری اسلامی چکاره اند ؟ اصلا خود آقای شریعتمداری هرازگاهی چرا با برخی از این جماعت نشست و برخاست دارد. شما را به خدا یکی به این تناقضات پاسخ دهد .
 • کارشناس IR ۱۷:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  0 0
  اصولگرایان چای پر رنگ را ترجیح میدهند؟
 • محمدایوب IR ۱۷:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  0 0
  خدا لعنت کند باعث وبانی رواج بی حجابی را در زمان دولت اصلاحات که با بیان آزادی رای جوانان را گرفت وبی عفتی وبی بندوباری را رواج داد برادر خاتمی درپایان دولت نکبت آنها گفت ما کاری کردیم که دیگر هیچ کس نمی تواند جمعش کند اکنون داریم می بینیم
 • بنیامین IR ۱۹:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  0 0
  یکی از مشکلات اصلی نظام اینه که همین خائنین دو روز دیگه ی مسئولیت کلان داخل نظام میگیرن و به ریش ملت میخندن.اگه واقعا این آدما به خاطر خیانتی که تو زمان مسئولیتشون دادگاهی میشدن اینجور جفتک نمینداختن
 • IR ۲۱:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۸
  0 0
  مقصر خودش بوده
 • مهدي IR ۱۵:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۶/۳۰
  0 0
  واقعا توصيه ايشان به احضار خاتمي (لعين)و اخذ اسناد تهمت كثيف خودش و همپياله هاي وطني اش را ارائه دهد و الا او را به اشد مجازات و عذر خواهي از مردم مظلوم برسانند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس