کد خبر 1409779
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۹
بردیف: باید چند بازیکن جذب کنیم/ هواداران حق دارند ناراضی باشند

سرمربی تراکتور می‌گوید در خط دفاعی و حمله نیاز به جذب بازیکن دارند.

به گزارش مشرق، تراکتور امشب (جمعه) در چارچوب هفته دوم لیگ برتر فوتبال در تبریز مقابل ذوب‌آهن به تساوی یک بر یک بسنده کرد.

قربان بردیف، سرمربی تراکتور در نشست خبری پس از دیدار اظهار کرد: روز گذشته گفته بودم بازی سختی خواهیم داشت و همینطور هم شد. هنوز اشتباهات بزرگی در دفاع‌مان داریم. در دیدار اول‌مان در لیگ هم این اتفاق افتاد و خیلی سخت می‌توانیم جبران کنیم. دوباره با امیدواری به نیمه دومی که خوب بازی کردیم، نگاه خواهیم کرد. امیدوارم در آینده با هماهنگی بیشتر، بازی‌های بهتری به نمایش بگذاریم. فکر می‌کنم چند بازیکن کم داریم که باید حتما جذب کنیم و امیدوارم این بازیکنان به ما اضافه شوند.

او افزود: درباره اشتباهات متعدد خط دفاعی تیم‌مان صحبت کردم. در تمرینات کار کرده بودیم اما باز اشتباهات تکرار شد. باید بیشتر کار کنیم. قبول دارم که نیمه اول برابر ذوب‌آهن خوب بازی نکردیم. دیروز اشاره کردم برای هماهنگی بازیکنان خارجی‌، نیاز به زمان است. گوستاوو بازیکن خوبی است اما امروز نتوانست بازی کند. آلوز در نیمه اول سنگین بود ولی در نیمه دوم بهتر شد. مطمئن هستم تیم خوبی خواهیم داشت و تنها نیاز به زمان داریم و در آینده بهتر بازی خواهیم کرد.

سرمربی تراکتور درباره نارضایتی هواداران از نتایج این تیم بیان کرد: نمی‌توانند راضی باشند چون یک بازی را باخته‌ایم و امروز هم مساوی کردیم. با این حال به بازی‌های آینده امیدواریم و مطمئن باشید پیروزی‌ها برای ما از راه می‌رسند.

بردیف در پاسخ به این سوال که هواداران پس از چند هفته تیم هماهنگ تراکتور را می‌بینند، گفت: روز گذشته گفتم حدودا به 5 هفته نیاز داریم و امیدواریم این اتفاق بیفتد.

او در واکنش به این که هماهنگی‌اش با بازیکنان کمتر است، گفت: کلماتی که نیاز باشد، بلد هستم و با بازیکنان صحبت می‌کنم. با بازیکنان هماهنگ هستم و علامت‌هایی نشان می‌دهم که آنها می‌دانند باید چه کار کنند. در این رابطه مشکلی نمی‌بینم.

سرمربی تراکتور تبریز درباره اینکه در چه پست‌هایی بازیکن جذب می‌شود، توضیح داد: برای خط دفاعی و حمله خرید می‌کنیم. نمی‌توانم اعلام کنم که چه تعداد هستند و تا فردا مشخص خواهد شد.

بردیف درباره تمرکز نداشتن خط دفاعی تراکتور، گفت: تحت فشار حریف نبودیم. ناراحتی من این بود که می‌دانستیم با چه روشی می‌خواهند گل بزنند و در تمرین کار کرده بودیم اما باز هم گل خوردیم. باید در تمرینات بیشتر کار کنیم و راه حل دیگری نداریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس