کد خبر 1401473
تاریخ انتشار: ۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۳
گشت ارشاد

پاسخی از استاد ازغدی به حواشی پیرامون کمپین‌های اخیر، مبنی بر حذف گشت ارشاد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 62
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 5
 • LT ۱۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  7 5
  احسنت
  • IR ۱۵:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   7 5
   گشت ثارالله و جندالله در دهه 60 کاملا جواب داد. چون اکثریت مردم مخالف موج ترورهای فرقه رجوی بودند. پاسگاه ها و گشت پلیس در برابر مواد مخدر هم خواست ملیست . هرگز کسی مخالف ادامه ممنوعیت مواد مخدر نبوده ، نیست و نخواهد بود. الان هم آنچه باعث دلخوری مردم شده تبعیض فاحش زندگی ژن های برتر و آقا زاده ها در همین تهران با آن سرو وضع زننده با مردم عادی است. کلیپ پارتی گتسبی بزرگ در لواسان بود نه لاس وگاس. زنانش همه فرزندان مسئولان رده بالای کشور ! در استخر پارتی ها چه کسانی هستند ؟ خانه های ویلایی متعلق به کدام وزرا و وکلاییست ؟ ! بسیاری از زنانی که دستگیر میشوند پوشش معمولی دارند و صرفا بخاطر رنگ سفید یا صورتی مانتو مورد غضب ماموران میشوند. عکس زنانی که مثلا ده سال قبل دستگیر میشدند را با الان مقایسه کنید تا بدانید شدت برخورد نتیجه عکس داده و هر روز میزان حجاب رسمی حکومتی کاسته شده. حساسیت در شهر است نه روستا. به فرض دامن زنان قاسم آبادی شمال را کسی در تهران بپوشد میشود روسپی ! ولی همانجا میراث فرهنگی ! جناب ازغدی خالی بندیهای زیادی درباره جبهه رفتنش داشته. الان هم از چند جا حقوق های بالا میگیرد خبری از فقر و فلاکت مردم ندارد. اظهارات متحجرین مثل سم وارد جامعه شده مانند ستون پنجم راه را برای ورود معاندان هموار میکند. هرگز زنی با برداشتن حجاب فاحشه نمیشود همانطور که فاحشه ای با چادر مومنه نمیشود. اگر میخواهید از این کلاف سردرگم که خود پیچیده اید و اصرار به بقایش دارید خلاص شوید رفراندوم بگذارید. اگر اکثریت زنان خواهان یا روسری یا تو سری هستند خلایق هر چه لایق و اگر نتیجه ارا 99.99 درصد خلاف نظرتان بود رویتان را کم کرده به خواست اکثریت مطلق جامعه تن دهید. همانطور که جام زهر آتش بس را سر کشیدید جام زهر آزادی حجاب زنان را هم دیر یا زور سر خواهید کشید .دیر و زود دارد سوخت و سوز ندارد.
  • IR ۱۶:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   5 4
   از گشت جندالله یادته دیگه باید کم کم غزل خداحافظی بخونی نشستی به امید جام زهر بیحجابی سرکشیدن بیچاره عمرت تمام شد فکر شب اول قبرت باش دعوای حجاب را بزار برا جوانهای 20ساله که هنوز مثلافرصت دارندهمانطور که طرفین دعوای دفاع مقدس از امریکا و صدام و ایران مشخصه کی برنده شد با جام زهرش چیکار داری با مانور ونزولا بیخ گوش اربابت شاااااد باش نه جام زهر
  • IR ۱۷:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   4 1
   16:56= خودت چند سالته ؟ درک تابع سن و سال نیست. اگر میخواهی خسرالدنیا و الاخره نشوی باید به فکر هر دو جهان باشی و یکی را فدای دیگری نکنی که فرقی با صوفیان و دراویش نداری. ضمنا خیلی قبل تر از جند الله را هم مطلعم که احتمالا تو هنوز به دنیا نیامده بودی . خودشیرینی برای که میکنی ؟ تربیت نا اهل را چون گردکان بر گنبد است.
  • IR ۱۹:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   3 2
   ۱۵:۰۵، نابرابری و تبعیض و بسیاری از مشکلات اقتصادی محصول مدیریت انقلابی است یا مدیریت لبیرال و اشرافی، مدیریتی که صریحا اعلام می کرد دولت وطیفه ای نسبت به مسکن ندارد، مدیریتی که حتی آب خوردن رو هم به مذاکره گره می زد است، حالا شما اومدی میگی خانه های ویلایی متعلق به کدام مسئولین است، این سوال رو از خودت بپرس، با یه جستجو می تونی مسئولینی که زندگی اشرافی دارن رو بشناسی که از قضا همه متعلق به جریان مقابل جریان انقلاب هستند. نوشتی زنان صرفا به خاطر رنگ مانتو دستگیر شدن، برای ادعات سند بیار اگر تو حرفت صادق هستی. نوشتی زن با برداشتن روسری فاحشه نمی شه، مگر کسی گفته می شه، یکی از شقوق حیا حجاب است، برداشتن روسری باعث ترویج بی حیایی در جامعه می شه. نوشتی 99.99 درصد از مردم اگر نظرسنجی بشه با حجاب یا الزام آن (در حریم عمومی) مخالف هستند، این ادعا رو از کجا آوردی، تجمعات زنان محجبه در حمایت از حجاب رو نمی بینی، با چه اجازه ای چنین ادعایی رو از طرف زنان این جامعه مطرح می کنی؟ این اثبات حرف ماست که مردها پشت این کمپین ها و مخالفت با حجاب قرار دارند. حساب تهمتی که به استاد رحیم پور وارد کردی بمونه به محکمه عدل الهی.
  • IR ۰۰:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۳
   2 1
   چند وقت پیش در برنامه ثریا می گفت تمام مسئولین دو جناح کشور در شمال تهران زندگی می کنند. سوال دیگر اینکه اگر نپوشیدن حجاب باعث فحشا است چرا امار فساد در کشور‌های عربی و شرق اندونزی و مالزی از ایران کمتره و اونجا اصلا دغدغه ای بزرگ نیست
  • تبریزی IR ۱۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۳
   0 0
   خطاب به گشت دهه ۶۰: از نوشته هایت پیداست تو هم از بقایای منافقین همان دهه هستی که در کمپ تیرانا با دندان مصنوعی مشغول بی گاری مفتی در راه خواهر مسعوود هستی و منتظر قبرهای چند طبقه لاس وگاسی و البته خوراک مار و مور خواهید شد و جام زهری از طرف ما نخواهی دید ولی جام ریق شیطان را سر خواهی کشیدددد
  • IR ۱۰:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۳
   2 2
   عزیزی که از برنامه ثریا مثال میزنی اولا تو برنامه نگفت همه از دو جناح در بالا شهر هستند ثانیا در اندونزی و امثالهم و مخصوصا آمریکا اولا فساد خیلی بالا هست و عرض کنم خدمتت که آمریکا بالاترین نرخ‌های زنازادگی را داره و البته سیاست دولت و مسئولانشم رواج تن فروشی و زنا هست البته کل غرب از نروژ و فنلاند تا انگلستان و فرانسه و آلمان را هم کمی تحقیق کنی میفهمی البته اگر نیتت فهمیدن باشه و نه قرقره مزخرفات مجازی و ماهواره ای
 • IR ۱۰:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  7 3
  احسنت . دو کلمه حرف حساب.
  • IR ۱۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   2 5
   حرف حساب رو برای مردم نزن، بشین مامورها رو توجیه کن
  • IR ۱۳:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   4 7
   11.52حجاب حکم قطعی خداوند و لازم الاجرا و مامورها هم باید مطابق شرع اسلام و قانون عمل کنند و لا غیر . در خصوص این موضوع ، اختیاری و یا اجباری بودن آن در جامعه اسلامی مد نظر نیست ، بلکه عمل به قانون الهی یا عمل نکردن به آن مسئله است!!!! سوال آیا میشود العیاذ بالله حکم خداوند را انجام نداد؟ پاسخ : اصلا و ابدا نمی شود احکام الهی را نادیده گرفت چون فرض واجب در یک جامعه اسلامی ارائه شئون و قوانین اسلام مطابق احکام خداوند و شرع مقدس اسلام و اجرای آن توسط همه مردم تحت پوشش جامعه اسلامی است. پس موضوع بر سر نحوه اجرا یا عدم اجرای قانون توسط مسئولین و مردم است نه اجباری یا اختیاری بودن آن !!! حالا میرویم سر موضع دوم که آیا میشود با زور حجاب یا دین را بر کسی تحمیل کرد. پاسخ ، خیر نمیشود اما باید به آن فرد گفت مادامی که در جامعه اسلامی زندگی می کنی حق انتخاب گزینشی احکام الهی و حتی قوانین کشوری را نداری. در جوامع غیر اسلامی نیز اگر مسلمان هستی باید آن را در حد توان اجرا کنی و در غیر اینصورت حتی در آن کشورها ممکن است مجبور به اجرای قانون آنها شوی حتی اگر به خاطر منافع شخصی یا گروهی و یا فکری خوشت نیاید !!!، بماند که باید در مقابل عدم اجرای دستورات الهی در روز حساب الهی پاسخگو باشی. حالا برای آنها که می گویند گشت ارشاد باید باشد یا نباشد ، پاسخ این است که مادامی که مردم خودشان به احکام الهی توجه کنند نیازی به گشت ارشاد یا حتی به کار بردن قوه قهریه نیست اما وقتی برخی افراد در جامعه قصد توهین و بی توجهی به احکام الهی را دارند باید از طریق امر به معروف و نهی از منکر آن ها را ارشاد و در صورت تکرار با آنها مطابق احکام الهی برخورد شود . برخورد هم درجات دارد ، برای افراد کم سن و یا بی توجه و دفعات محدود با برخورد دوستانه و تذکر کلامی و برای افراد بالغ هنجار شکن و ترویج دهندگان فساد،فحشاء که حتی دشمنی آشکار داشته باشند بایدمطابق قانون اسلام برخورد و امنیت اجتماعی و اخلاقی را برای جامعه اسلامی تضمین نمود . حتی در زمان صدر اسلام نیز غیر مسلمین می توانستند زندگی شخصی خود را داشته باشند اما به محض تکرار افعال غیر اسلامی و یا هر فعل منکری در جامعه ، حد اسلامی در مورد آنان اجرا میشد. ترک فعل گناه بزرگی است و امر به معروف و نهی از منکر واجب الهی و بهتر است از محیط خانواده شروع شود.الله اعلم
 • سارا IR ۱۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  13 13
  کاش حجاب مثل عراق و لبنان و کشور های اسلامی در ایران هم اختیاری میشد
  • IR ۱۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   5 6
   کشور اسلامی نه، کشورهای با مردم مسلمان. کشوری اسلامی هست که قانون و مشروعیتش رو از اسلام گرفته باشه.
  • IR ۰۳:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۳
   1 2
   لبنان که هزار فرقه اند. عراقم که هزار فرقه اند . سوریه هم همینطور . افغانستانم همین طور . حتی پاکستانم همینطور . ترکیه هم همینطور . کشورای حاشیه خلیجم که از همه جا توش هستند. پس سیاستهای اجباری حجاب دراونجاها معنا نداره . فقط ایرانه که اکثر جمعیتش یکدست مسلمونن شیعه ان . اونم که به لطف سیاستهای قبلی جمعیت و سیاستهای فعلی مهاجر پذیری درحال تغییره!
 • IR ۱۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  13 5
  گشت ارشاد نقطعه ضعف شماست ! چهل سال دیگر ادامه بدهید ببینیم نتیجه چه خواهد شد ؟ اگر رضاشاه نتیجه گرفت شما هم نتیجه میگیرید !!!
  • IR ۱۴:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   5 0
   از حالا خط اصلی جناح اصلاح طلب در انتخابات اینده ؟حذف گشت ارشاد.
 • ناشناس IR ۱۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  15 6
  حجاب یعنی اختیار لا اکراه فی الدین خدا به اون بزرگی کسی رو زور نکرده چجوری میخواین با زور عمل کنید
  • حسام زاهدی IR ۱۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   7 8
   لا اکراه فی الدین در مورد اصل پذیرش دین های مختلف است. ولی شما وقتی دینی را میپذیری باید به قوانینش هم پایبند باشی و حجاب هم یکی از ضروریات دین اسلام است.
  • US ۱۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   7 5
   حسام خان الان یعنی اگر یک بانویی در ایران به دین مسحیت بودایی یا دین دیگری ایمان بیاره دیگه میتونه در خیابان بدون اینکه گشت ارشاد بهش گیر بده رفت و آمد بکنه؟ با حرف شما یعنی یک خانم بی دین براحتی میتونه در خیابان هر طوری که میخواد قدم بزنه چون دینی رو نپذیرفته که قوانینش براش اجبار بشه و چون لا اکراه فی دین هست پس کسی هم حق نداره بگه چرا اینطوری لباس پوشیده
  • IR ۱۷:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   1 4
   عزیزم اگر که خانمی بی دین باشه در محیط شخصی خودش ربطی به ما نداره ولی تو جامعه باید پیرو قانون جامعه باشه، که همه قوانین رو شامل میشه، چه قانون حجاب و چه قوانین راهنمایی و رانندگی.
  • US ۱۸:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   6 1
   بایدش به خدا مربوطه نه شما. مگه دینداری پیروی از شماست که به شما مردم پاسخگو باشن و جواب پس بدن؟!
  • IR ۱۹:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   1 2
   چطوری وقت مهریه و نفقه نمیگی لااکراه فی الدین اینجا لااکراه فی الدین میاد جلو ؟!!!!
  • به 17:26 ۲۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   1 0
   پس شما خودتون قبول دارین که سختگیری برای حجاب ربطی به دستور خدا و دین نداره و فقط قانون هست که هر جمعیتی از هر دینی باید اون رو در کشور انجام بدن؟
 • IR ۱۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  7 7
  حجاب اجباری از اولش غلط بود قرار دادن مردم در مقابل حاکمیت و دو قطبی کردن جامعه هم غلط است.
 • IR ۱۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  3 6
  طبق قانون سربازی اجباری و قانون مهریه برای آقایان حجاب هم بخشی از قوانین کشور هست
  • IR ۱۲:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   3 2
   سربازی چه ارتباطی به گشت ارشاد و این برخوردها دارد ؟ چرا گودرز و شقیقه رو بهم ارتباط می‌دهی عزیزم !
 • IR ۱۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  10 11
  هم ماهیت و هم رفتار ماموران گشت ارشاد غلط است، برخوردهای خشونت آمیز و اخیراً تیراندازی به سوی مردم باعث شده محبوبیت نیروی انتظامی نزد ملت کاهش یابد. گشت ارشاد باید منحل شود. و انتخاب نوع پوشش در اختیار مردم گذاشته شود. دخالت حکومت در انتخاب نوع پوشش مردم، باعث ایجاد نوعی لجبازی در بین ملت شده است.
  • IR ۱۲:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   6 7
   درود بر شما ، دقیقا" همینطوره .. آفرین
  • IR ۱۳:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   3 4
   نوع پوشش، رنگ لباس و یا مدل معقول لباس اصلا اجباری نیست !!!! بلکه پوشش مناسب مطابق شرع اسلام باید اجباری باشد . خانمی که با پوشیدن ساپورت و پوشیدن پیراهن کوتاه ( به اسم مانتو ) در خیابان جولان میدهد و حتی شالش را روی شانه انداخته و تمام برجستگی های بدنش و موهایش را برای همه به نمایش می گذارد را باید به چه اسمی خطاب کرد!!!!! آیا اگر کسی به ایشان دست درازی کند داد همه در نمی آید که چرا در جامعه امنیت نیست ؟!!! همان افرادی که اینگونه پوشش را می پسندند قصدشان قبح شکنی و آزادی بی بند و باری برای مقاصد شوم و اعمال ناپاکشان است . تو را به خدا این را بفهمید!!!!
 • IR ۱۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  7 3
  الان تنها متولی حجاب که واقعا داره به وظیفش می‌کنه همین گشت ارشاد و نیروی انتظامیه. بجای زیرآب‌زنی این عزیزان نحوه درست مواجهه با بی‌حجاب‌ها و فشن‌ها و بقیه مجرمین رو تخصصی بهشون آموزش بدین بعدم همه جوره پشتشون در بیان و ازشون حمایت کنید
 • تک سوار DE ۱۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  13 3
  بیچاره اون ماموری که تو گشت ارشاد کار می کنه. با این حجم از حمایت ها حتما هر روز با کلی امید می ره سر کار!!! متاسفم.
  • IR ۱۴:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   4 3
   چقدر هم کار میکنن طفلی ها خیلی زحمت کشن عرق میریزن صبح تا شب !!!
  • وطن پرست DE ۰۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۳
   0 0
   کار فقط کار حسن روحانی ...
 • US ۱۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  4 9
  گشت ارشاد موجب بی‌اعتمادی مردم به نیروی انتظامی شده. اقتدار نیروی انتظامی را زیر سوال برده. جمعش کنید.
 • IR ۱۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  4 6
  قطعا گشت ارشاد نتيجه عکس ميده ،همون طوري که کشف حجاب رضا شاه نتيجه عکس داد، تاريخ به شما ثابت خواهد کرد، ايرانيان در طول تاريخ ثابت کرده اند که اون چيزي رو که بخان رقم ميزن، حال خود دانيد
  • IR ۱۳:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   2 4
   گشت ارشاد برای مسلمین و مومنین مشکلی ایجاد نمی کند بلکه برای افراد بی قید و بی توجه به قوانین الهی اسلام مشکل ایجاد کرده و اکثر مردم ایران اسلامی همیشه نشان داده اند که از دین اسلام و مکتب اهل بیت پیامبر ص کوتاه نمی آیند و حمایت کامل و تمام قد خود را از احکام اسلام اعلام کرده اند . آنهائی هم که می خواهند بی حجاب باشند میروند سایر کشورهای مثلا آزاد به سبک غربی و عقده گشائی می کنند. باشد تا روز حساب الهی که نتیجه اعمالشان را به آنها ارائه می دهند. الله اعلم
 • DE ۱۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  2 2
  هر دوتاش
 • IR ۱۳:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  1 0
  رفتارش
 • IR ۱۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  1 0
  شاید خیلی از بی حجابی ها یا شل حجابی از روی لجبازی وسخت گیری بیخود واحساس اینکه این موضوع باری نظام برای لا پوشانی مشکلات اقتصادی وغیره است اگر مردم را صاحب حق دانسته وآزادی پوشش با هنجارهای مورد قبول جامعه آموزش داده شود بدون ریا کاری واذیت مردم خود مردم درست ترین نوع را انتخاب وجامعه بسیار بهتر خواهد شد وقتی دختر وپسر نه شغل درست حسابی دارند نه ازدواج می توانند بکنند ونه می توانند تشکیل خانواده دهند شما اگر بتوانید که نمی توانید ظاهر را درست کنید فساد زیر زمینی شده وناگهان همچون دمل چرکی سر باز می کند آیا آن روز دیگر می شود کاری کرد اداره جامعه با زور به تقابل مردم وحکومت می انجامد وفقط کافیست که فشار کمی کاهش یابد یا مردم به تنگ آیند آن روز بقول امام یوم الله خواهد شد
  • IR ۱۹:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۳
   1 1
   به جای اینکه دلیلی بیاورید که چرا بی حجابی و لاابالی گری بین اقشار مرفه با ثروت بادآورده و غیرقانونی همیشه بیشتر هست ، تکرار مکررات می کنید و همه چیز را به اقتصاد ضعیف ربط می دهید
 • IR ۱۴:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  3 0
  خانه از پای‌بست ویران است...............................
 • IR ۱۴:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  1 3
  یک عده ماله کش جدیدا قرآن خون شدند و میگن : لا اکراه فی الدین . اولا شما صهیونیستها از کی قرآن خوان شدید . اولا لا اکراه فی الدین راجب اصل دین هست ولی کسی که دین رو پذیرفته باید اصلش رو هم بپذیره . به قول فردوس : افتاد ؟
 • IR ۱۴:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  4 1
  چرا پیامبر اسلام برای حجاب گشت نگذاشت
 • IR ۱۵:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  3 0
  متاسفانه در مورد حجاب گشت ارشاد رو فنی و تخصصی بکار نگرفتند. چند تا سرباز رو با یک یا دو نفر کادر برداری ببری گشت ارشاد نتیجه بهتر از این نخواهد شد. در مورد این موضوع که تا این حد زیر ذره بین دشمنان نظام ست باید و باید از افراد آموزش دیده و کاربلد استفاده کرد . این موضوع مثل کیف قاپی و جیب بری که نیست شما با یه مشت خلافکار چند بار زندان رفته طرف باشید. اینها مردم عادی و از بانوان محترم این مملکت هستند. به فرمایش رهبری بسیاری از همین ها قلب و دلشون با نظام و دین و خداست. این برخوردهای ناشیانه اگر این قلب ها خدانکرده برگردند مقصر تنها همین گشت ارشاد خواهد بود. متاسفانه روش درست و علمی در این کار استفاده نشده که نتیجه شده این.
 • IR ۱۶:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  0 1
  گشت ارشاد و مسیح علینژاد هردو لبه های یک قیچی هستند یکی با افراط‌یکی با تفریط باعث در نابودی اسلام و باعص تنفر زنان و مادران میشوند
 • IR ۱۷:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  2 2
  کاش قانون حجاب مثل عراق و لبنان و سوریه و دیگر کشورهای اسلامی در ایران به جای اجباری، اختیاری میشد. حجاب یعنی اختیار( لا اِکْراهَ فِی الدّین) خداوند عزووجل کسی رو به زور مسلمان و باحجاب نکرده، شما بندگان چجوری میخواین با زور عمل کنید. حجاب اجباری از اولش غلط بود، قرار دادن مردم در مقابل حاکمیت سر مسئله حجاب هم خطرناک است. گشت ارشاد موجب بی‌اعتمادی مردم به نیروی انتظامی شده. اقتدار نیروی انتظامی را زیر سوال برده و محبوبیتش را از دست داده. انتخاب نوع پوشش در اختیار مردم گذاشته شود. دخالت حکومت در انتخاب نوع پوشش مردم، باعث ایجاد نوعی دوقطبی مذهبی در بین ملت شده است.
  • IR ۱۷:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   1 4
   عزیز خداوند قوانین راهنمایی و رانندگی رو هم واجب نکرده، رعایت نکنیم؟! اگر یکی کلاً خداوند رو قبول نداشته باشد باید هر کاری خواست بکنه؟! قانون ها در نظام اسلامی یعنی میان و بر مبنا و چهارچوب اسلام و نیاز های جامعه مواردی رو که لازم هست الزامی میکنند.
  • IR ۱۸:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
   2 2
   شماها خود ابلیس هستید چرا ادامه ایه رو نمیخونی یک شرط داره اونم بگو شیطان
 • DE ۱۸:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  3 1
  هروقت شما یک آیه قرآن پیدا کردید که برای بی حجاب یا بدحجاب مجازات تعیین کرده باشد ، می توانید گشت ارشاد ! و دوماه حبس و جریمه را برای بدحجاب یا بی حجاب توجیه بکنید .
  • IR ۱۹:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۳
   1 1
   هر حکومتی بنا به صلاحدید مردم خود قوانین اجتماعی وضع و برای شکستن قانون عواقبی در نظر می گیره. همین که حجاب در قرآن واجب شده، یعنی به صلاح جامعه است و قانونگذار بر همین اساس قانون عفاف و حجاب رو وضع کرده
 • IR ۲۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  2 0
  متاسفانه فرماندهان انتظامی برای اجرای گشت ارشاد نیروهایشان را تحت فشار قرار میدهند و بعد به راحتی پشتشان را خالی می کنند
 • IR ۲۳:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  0 0
  آقای ازغدی شما اصلا از وضعیت فوق‌العاده استثنایی مواد مخدر ، قاچاقچی، شیشه خبر ندارید. آقای ازغدی شما دوست دارید خود را به خواب بزنید. خوش رویایی برایتان آرزو دارم
  • IR ۱۸:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۳
   0 0
   شما که باید خیلی مدیون انواع جرائم باشید چون هر وقت اینجور مواقع منطق و استدلال کم میارید دست به دامن انحراف افکار به اون سمت می شید. ولی مژده بدم که با توسعه فرهنگ عفاف و حجاب ، آمار جرائم کلا پایین میادش
  • سمیه IR ۱۲:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۶/۲۷
   0 0
   درسته که باید به این موارد خیلی دقت کرد،خیلی ازخونواده هابخاطرموادمخدر ازهم پاشیده،ولی بازم خیلی ازخونواده هابخاطربدحجابی زنان نابودشده،مردهااززناشون دلزده شده،یا زناشون روول کرده،پس خوب کاری میکنن،چون بعضیاجنبه آزادی روندارن
 • کارشناس IR ۲۳:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۲
  2 0
  هر غلطی میکنید و بعد قران را سر نیزه میزنید و داد میزنید اسلام در خطر است حجابتان را رعایت کنید. مملکتی ربا خواری شرعی شده رانت خواری و فساد عادی شده. تجاوز به بیت المال از شیر مادر حلال تره. بی بندو باری در مراکز مذهبی غوغا میکند چطور دم از اسلام میزند
  • IR ۱۸:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۳
   0 1
   غلط را شما میکنید که هر آسمان ریسمانی به هم میبافید تا ولنگاری، بی‌قیدوبندی و عشرت‌طلبی را در اجتماع عادی‌سازی کنید و گسترش دهید
  • علی IR ۱۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۷
   0 0
   دمت گرم
 • IR ۰۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۳
  0 0
  کل آن غلط است.
 • DE ۰۳:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۳
  1 0
  هردو ، ماهیت و رفتارش .. از یک طرف برای بدحجابی 2ماه حبس و جریمه نقدی تعیین کرده اند از یکطرف مامور و ماشین می فرستند درخیابانها که زنهارا با ضرب و شتم توی ماشین بکشند .. این رفتار خلاف قرآن است . پیامبر کی و کجا زنی را در انظار عمومی روی زمین و خاک خیابانها کشید و اجازه داد بدن اورا لمس کنند و در سیاهچال اورا حبس بکنند ؟؟ شما میخواهید کشور را به 1400 سال قبل برگردانید ، نمی شود.
  • IR ۱۷:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۳
   0 1
   بله زمان پیامبر ون نبود تا قانون‌شکنانی را که یکریز جیغ بنفش می‌کشند و به مامور قانون اهانت می کنند و حمله ور می‌شوند سوار ون نمایند. ولی الان در دنیای مدرن بخصوص امریکا جانتان خیلی بدتر از سوار ون کردن را با کمترین تمرد بر سر افراد اعم از زن یا مرد می آورند. وقتی کسی به حکم قانون باید سوار ون شود باید محترمانه سوار شود نه که با جیغ و هوار نقش مظلوم بیگناه را بازی و در مقابل قانون سرکشی و لگدپرانی نماید.
 • IR ۱۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۴
  0 0
  میشه داخل همون خودروی گشت، کد ملی استعلام و تعیین جریمه سپس متخلف آزاد، ولی انجام خدمات دولتی و اجتماعی منوط به تسویه بدهی بشه. والسلام
 • محمدایوب IR ۰۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۰۵
  0 0
  توکه فقر وفلاکت را به بی حجابی ربط میدی ومی گویی ازغدی خالی بندی کرده جبهه نرفته چه ربطی داره چشم کورت رو باز کن ببین آنها که در رفاه بیشتری هستند برهنه ترند یا فقرا مگر تو گرسنه میشی لخت میشی یا بانوان منتسب به تو فقر چه ربطی به حجاب داره نفهم حجاب پوشش است وتاکید دین به ترور وبمب گذاری ربطی ندارد که رفراندم بگذارند مثل این میمونه بگویی رفراندم بذاریم الاغ‌ها را بگیرند آنوقت کجا می خواهی بروی

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس