کلانی: فکر نکنید تیم ملی برای تعطیلات به دوحه می‌رود/ باتجربه‌ها می‌توانند بحران فدراسیون را حل کنند

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت:‌ اگر کسی در فدراسیون فوتبال فکر می کند تیم ملی برای تعطیلات راهی دوحه می شود باید بگویم سخت در اشتباه است.

به گزارش مشرق، حسین کلانی، درباره روند آماده سازی تیم ملی برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، اظهار داشت: به صورت کلی اعتقاد شخصی من این است که فدراسیون فوتبال روزهای خوبی را سپری نمی کند. متاسفانه مهم ترین وظیفه فدراسیون که بحث آماده سازی تیم ملی است روند نامطلوبی دارد و هر روز خبرهای بدی از تیم ملی به گوش می رسد.

وی ادامه داد: اگر کسی در فدراسیون فوتبال فکر می کند تیم ملی برای تعطیلات راهی دوحه می شود باید بگویم سخت در اشتباه است.کل تیم های حاضر در جام جهانی با تدارکات کامل به قطر می آیند و تیم ملی باید در تداوم مسیر دو جام جهانی اخیر دل مردم را شاد کند. متاسفانه اما این روزها آنچه می بینیم، دودستگی، دعوا و درگیری در سطوح مدیریتی و فنی و حتی بازیکنان است.

بیشتر بخوانید:

رفتار فدراسیون با اسکوچیچ تحقیرکننده بود

پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره انتخابات فدراسیون فوتبال که قرار است روز ۸ شهریورماه برگزار شود، گفت: از برخی افرادی که برای انتخابات ثبت نام کرده اند هیچ شناختی ندارم اما سال های متمادی است برخی از افراد را که ثبت نام کرده اند، می شناسم، معتقدم حضور برخی افراد باتجربه می تواند برای فوتبال کشور اتفاقات مثبتی را رقم بزنند.

وی ادامه داد: تعارف نداریم در این روزها فدراسیون فوتبال با بحران هایی روبروست که حل آنها به دست مردان باتجربه ممکن است. فکر می‌کنم به این دلیل که افراد خوش فکر و خردمندی در مجمع حضور دارند، بهترین تصمیم برای آینده فوتبال کشور گرفته خواهد شد و سکانداران جدید این رشته ورزشی با تجارب ارزنده شان فوتبال را به مسیر درست خود باز خواهند گرداند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس