جمعه آخرین فرصت برای عزیمت انفرادی زوار به عتبات عراق

معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان با بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۵ هزار زائر از مرز شلمچه به عتبات عالیات عراق مشرف شدند، گفت: جمعه آخرین فرصت برای عزیمت انفرادی زوار است.

به گزارش مشرق، ولی الله حیاتی اظهار کرد: طبق اعلام مقامات عراقی، عزیمت زوار به عتبات عالیات به مناسبت روز عرفه به شکل انفرادی فقط تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۷ تیرماه امکان‌پذیراست و بعد از این ساعت خروج از مرز تنها به صورت کاروانی میسر خواهد بود.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان تصریح کرد: تاکنون استقبال خوبی برای تشرف به عتبات عالیات به منظور شرکت در مراسم عرفه صورت گرفته به طوری که بیش از ۱۵ هزار تا این لحظه از مرز خارج شده‌اند.

وی تاکید کرد: روند خروج زوار بدون هیچ مشکلی و به صورت روان از ارز شلمچه در حال انجام است و انتظار می‌رود با توجه به نزدیک شدن به پایان فرصت امکان عبور به صورت انفرادی نسبت به تعداد زوار افزوده شود.

حیاتی افزود: تمهیدات در مرز شلمچه برای سهولت عبور زوار عرفه اندیشیده شده و زوار بدون هیچ معطلی و مشکلی از مرز زمینی شلمچه خارج خواهند شد.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان گفت: برای بازگشت زوار نیز همه تمهیدات اندیشیده شده و مرز شلمچه به طور شبانه روزی در حال خدمات رسانی به مردم است.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس