کد خبر 1393085
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۹
ایسنا

رییس جهاددانشگاهی در حکمی مهدی عرفاتی را به عنوان سرپرست خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و عضو هیات مدیره این خبرگزاری منصوب کرد.

به گزارش مشرق، در بخشی از حکم روح الله دهقانی فیروزآبادی خطاب به مدیرعامل جدید ایسنا آمده است: خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به‌عنوان یک رسانه‌ حرفه‌ای و پیشرو، یکی از سرمایه‌های ارزشمند کشور و جهاددانشگاهی است. با توجه به لزوم نوآوری، ارتقا و توسعه‌ در این رسانه و عطف به تجربیات و توانمندی‌های جنابعالی، شما را به‌عنوان سرپرست خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و عضو هیأت مدیره منصوب می‌کنم.

وی یادآور شد: لازم است برای نیل به اهداف عالی این رسانه مأموریت‌های زیر موردتوجه ویژه قرار گیرد:

۱- برنامه‌ریزی و تلاش برای ارتقای کیفیت و کمیت تولید خبر و محتوا با توجه به سه اصل خوب، مفید و امیدبخش بودن

۲- بهینه‌سازی و ارتقای ساختار و مدیریت برای نظارت بر سلامت و صحت اخبار و محتوا در حین توجه به‌سرعت انتشار و استقلال رسانه

۳- توجه ویژه و برنامه‌ریزی برای ایجاد و توسعه‌ی نوآوری رسانه‌ای و استفاده از فناوری‌های جدید نرم و فرهنگی برای رویش و زایش، مجموعه‌های جدید در خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

۴- همراهی و هم‌افزایی رسانه‌ای برای رشد و بالندگی، رکن مولود انقلاب “جهاددانشگاهی“ و جریان سازی دستاوردهای علمی_فرهنگی، فناوری و نوآوری آن به‌عنوان “زیست بوم نوآوری نخبگان کشور“

۵-تشکیل هدفمند و منظم جلسات هیات مدیره و تدوین سند برنامه‌ی‌ راهبردی و ارزیابی شاخص‌های رشد و توسعه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

مهدی عرفاتی که پیش‌ازاین به‌عنوان دبیر شورای اطلاع‌رسانی دولت مشغول فعالیت بود، مدیرمسوول و سردبیر روزنامه جام جم، معاون خبر روزنامه فرهیختگان و سردبیر خبرگزاری‌های نسیم و دانشجو را در کارنامه خود دارد.

 رییس جهاد دانشگاهی همچنین در احکامی جداگانه عیسی علیزاده معاون هماهنگی و امور مجلس و محمدرضا دهقانی معاون فرهنگی جهاددانشگاهی یزد را به‌عنوان دیگر اعضای هیات مدیره خبرگزاری ایسنا منصوب کرد.

جمال رحیمیان معاون فرهنگی جهاددانشگاهی نیز عضو حقوقی این خبرگزاری به شمار می‌رود.

دهقانی فیروزآبادی همچنین در نامه‌هایی جداگانه از تلاش‌های صادقانه علی متقیان در زمان تصدی مدیرعاملی خبرگزاری ایسنا و  محمدحسین ایمانی خوشخو، سید عبدالحمید احمدی و مهندس علیرضا زجاجی اعضای سابق هیات مدیره این خبرگزاری قدردانی کرد.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس