اعلام آمادگی حماس برای تبادل اسیران با رژیم صهیونیستی

شبکه خبری "المیادین" به نقل از منابعی که آنها را ویژه اعلام کرده است، سه‌شنبه شب گزارش داد که جنبش مقاومت فلسطین (حماس) آمادگی خود را برای تبادل فوری اسرا با رژیم صهیونیستی اعلام کرده است.

به گزارش مشرق، یک منبع که خواست نامش محفوظ بماند به المیادین گفته است که حماس موافقت خود را با آزادی اسیران اسرائیلی در برابر اسرای بیمار فلسطینی از زندان های تل آویو اعلام کرده است.

این گزارش می افزاید که جنبش مقاومت فلسطین (حماس) همچنین از هرگونه میانجی گری برای آزادی اسیران بیمار فلسطینی در برابر تحویل سرباز اسرائیلی استقبال می‌کند.

گردان‌های القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) دوشنبه شب از وخامت حال یکی از اسرای صهیونیست نزد این گردان خبر داد.

«ابو عبیده» سخنگوی گردان‌های القسام گفت: اعلام می‌کنیم حال یکی از اسرای دشمن نزد گردان‌های القسام وخیم است.

سخنگوی گردان‌های القسام همچنین وعده داده بود که در ساعات آینده جزئیات وخامت حال این اسیر صهیونیستی را منتشر خواهد کرد.

در تصاویری که القسام منتشر کرده است، هشام السید یکی از چهار اسیر دربند گردان های القسام را نشان می دهد که به کمک کپسول اکسیژن نفس می کشد.

هشام السید فلسطینی دارای تابعیت اسرائیلی یکی از چهار اسیر دربند گردان های القسام در نوار غزه است که در سال ۲۰۱۵ به اسارت درآمد.

مقامات رژیم صهیونیستی سال هاست که از طرف خانواده های این اسیران و افکار عمومی صهیونیست ها به خاطر تلاش نکردن برای آزادسازی این اسیران تحت فشار هستند و با این اقدام گردان های القسام بار دیگر موضوع اسیران دربند گروه های فلسطینی و بی توجهی مقامات رژیم صهیونیستی به سرنوشت آن ها در کانون رصد رسانه ها و افکار عمومی صهیونیست ها قرار گرفته است.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس