سردار سلامی نمایه

فرمانده سپاه ‌با بیان اینکه نظام اطلاعاتی موفق از ژرفای ذهن دشمن راهبرد او را استخراج و برای آن برنامه‌ریزی می‌کند، تصریح کرد: مجاهدت بی‌انتها نیاز یک نظام اطلاعاتی حرفه‌ای است.

به گزارش مشرق، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین تکریم و معارفه رئیس سازمان اطلاعات سپاه با تعظیم به مقام شامخ معمار تجدید بنای تمدن و شکوه اسلام در تاریخ معاصر حضرت امام (ره) و شهیدان انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعین حرم و شهدای امنیت و سلامت کشور گفت: خدای بزرگ را شاکریم که نقش آفرینی های سازمان اطلاعات سپاه در صیانت از امنیت و آرامش میهن اسلامی که در تعامل و هم افزایی با جامعه اطلاعاتی کشور صورت گرفته است، در عین گمنامی درخشش معناداری را رقم زده است.

وی با تکریم اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه تصریح کرد: شما در این مقطع حساس از تاریخ اسلام و ایران در زمره جنود منتخب الهی هستید که در مقابل یک آرایش فشرده جهانی به میدان آمده اید. اسلام و ایران و امت اسلامی در این عصر، مردانی شایسته تر از شما برای این جهاد حیاتی و حیات بخش ندارد.

وی افزود : شما مخاطب همه مخاطراتی هستید که به صورت جدی و نزدیک، پاسداری از اسلام و این انقلاب بزرگ و دستاوردهای آن و خون های پاک ریخته شده در این مسیر را برعهده دارید.

سرلشکر سلامی با اشاره به صف‌آرایی همه قدرت های باطل برابر انقلاب و نظام اسلامی، مصاف جانبه با توطئه های آنان علیه ملت ایران را ضروری توصیف و تاکید کرد:
نقطه تمرکز دشمن، قلب یک جغرافیای سیاسی جدید به نام انقلاب اسلامی است. امروز جاری ترین و واقعی ترین جنگ، جنگ اطلاعاتی است و جامعه اطلاعاتی ما در مرکز این میدان قرار دارد؛ میدانی که دشمن همه ابزارهای خود را در آن به میدان آورده است.

فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه دشمن نمی خواهد مدل انقلاب اسلامی تولید و تکثیر شود، تصریح کرد: هر تمدن، مدل و یا الگویی که شکل می گیرد اگر مفاهیم آن به مصداق تبدیل نشود شکست می خورد.

وی افزود : دشمن درصدد است اجازه ندهد حکومتی صالح، مقتدر و جامع به نام اسلام تشکیل و تکثیر گردد تا فضای تنفس او را تنگ کند.

سرلشکر سلامی ‌با بیان اینکه نظام اطلاعاتی موفق از ژرفای ذهن دشمن راهبرد او را استخراج و برای رویارویی با آن برنامه ریزی و آرایش قدرتمندی را ایجاد می کند، تصریح کرد: مجاهدت بی انتها، نیاز یک نظام و ساختار اطلاعاتی حرفه ای، مسلط و مقتدر است، لذا تلاش اطلاعات هرگز در ذهن ها پایان نمی‌یابد و نقطه تاثیر آن در عمل است و شما سربازان خط مقدم میدان تاثیر بر دشمن هستید.

فرمانده کل سپاه در ادامه حجت الاسلام والمسلمین طائب را شخصیتی دانست که در دفاع از انقلاب در صحنه اطلاعاتی نظام، نقش برجسته و درخشانی از ابتدای مسئولیت در دو دوره منفصل نزدیک دو دهه تا به امروز ایفا کرده است.

وی افزود: ایشان در اوج بحران های سخت و فشارهای سنگین و نبردهای اطلاعاتی دشمن، نقش اطلاعات سپاه در نظام اطلاعاتی کشور را احیا، معماری جدیدی از اطلاعات نوین را شکل داد و فراتر از جمع‌آوری و تبدیل به یک پایانه و توزیع اطلاعات، سازمان اطلاعات سپاه را به مجموعه ای فعال، مسلط و چند بعدی تبدیل کرد.

فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه ایجاد آرامش و ثبات در کشور تصادفی نیست و در سایه مجاهدت ها حاصل می شود، به نقش حجت الاسلام و المسلمین طائب در این عرصه پرداخت و گفت : در بعد اطلاعات اقتصادی و مبارزه با مفاسد اقتصادی و هشدارهای به موقع به مسئولین کشور برای مسلط شدن بر وضعیت اقتصاد و معیشت مردم که محور اصلی هدف‌گذاری‌های امروز دشمن است، وی نقش موثر و انکار ناپذیری را ایفا کرد.

سرلشکر سلامی در ادامه سردار سرتیپ پاسدار محمد کاظمی رئیس جدید سازمان اطلاعات سپاه را فردی سلیم النفس و برخوردار از اشراف، تسلط و آشنایی عمیق با حوزه حفاظتی اطلاعاتی و امنیتی سپاه دانست که سالها در صیانت از سپاه مجاهدانه، صادقانه و هوشمندانه فداکاری کرده است.

وی در پایان با تاکید بر اینکه ما بر اساس شادی و غیظ دشمن مسائل خود را دنبال نمی کنیم و قدرت و اقتدار عمل ما مستقل از دشمن است، گفت:۰ به فضل الهی سازمان اطلاعات سپاه همچنان خارج چشم دشمنان انقلاب، نظام و ملت عظیم‌الشأن ایران خواهد بود.

منبع: سپاه نیوز

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 5
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 6
 • IR ۰۰:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  1 0
  باسلام امروز جاری ترین و واقعی ترین جنگ، جنگ اطلاعاتی است . سردار سلامی سردار سلامی جمله ای را بیان فرمودند که با ساده سازی آن دکترین نظامی استکبار جهانی و غرب استعمارگر را می توان استنباط کرد. « امروز واقعی ترین جنگ، جنگ اطلاعاتی است » . به تعبیر دیگر واقعی ترین جنگ اساسا جنگ اطلاعاتی است. جنگ نظامی یک دستور کار است که توسط استراتژیست های اطلاعاتی تجویز می شود. درک این واقعیت ج اا و محور مقاومت را تا حدودی زیادی می تواند در قبال این رویکرد محافظت کند‌. پمپئو از سیا سکاندار وزارت خارجه می شود. مدیر فعلی سیا از وزارت خارجه انتخاب می شود. این تحولات با دکترین سردار سلامی قابل درک است. بنابراین در مفهوم اساسی بازدارندگی نتایج اثر بخش جنگ اطلاعاتی بایستی مورد توجه قرار داده شود. اجمالا هوش سرشار و بینش نافذ سردار سلامی در تحلیل رخدادها و تولید محتوی و تبیین راهبردی از آنها فی نفسه امنیت بخش است و کشور را در اوج درگیری آرام و بی دغدغه مدیریت کرده اند. سلام سردار
 • IR ۰۷:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  4 2
  برادران وهموطنان خرید آواکس از روسیه اوجب واجب هست وبعد نصب بمبها ی سنگر شکن روی آواکسها برای بمباران شدید وگسترده وحمله به خاک دشمن فرضی رژیم صهیونیستی کودک کش اوجب واجب بعدی هست آواکس آواکس آواکس اوجب من واجب
  • IR ۱۶:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
   2 0
   من حاضرم برای خرید آواکس از روسیه کمک کنم
  • رضوی IR ۱۹:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
   0 2
   اصلا روسیه آواکس ندارد.بهتر است از روسیه تکنولوژی جوش هسته ای وارد کنیم تا خودمان به خود کفائی درزمینه انرژی هسته ای نشویم تهدید لندن وپاریس وبرلین از سرما دور نمی شود بایبد خود کفا شویم درهمه زمینه ها جوانان ایرانی می توانند. ترکیه سالی دومیلیار درخت میوه دار غرس می کند وبازار دنیا را گرفته است ولی شهرداری های ما دنبال درخت سترون ونر اند تا یک دانه توت به کام بچه مسلمان نرسد این چه فرهنگ حرمله ای که برکشور چیره شده از یزد تا قم امدیم درگالزار شهدا وقبرستان های درخت میوه دار ندیدم این رون ایران راب ه جهنم می بردئ به شهرداریها بگویئید که درخت میوه دار بکارند ووقف کنند.
 • IR ۲۱:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  0 0
  سلام تاکنون مردم برای اسلام حمایت گردند منتها الان دیگر کاملا وصع عوض شدهاست

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس