کد خبر 1391164
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۶
قتل

مرد آجیل فروش طی یک جنایت هولناک در مشهد گلوی همسرش را با انگیزه اختلاف مالی برید و سپس خود را تسلیم پلیس کرد.

به گزارش مشرق، عصر روز پنج شنبه گذشته، مرد جوانی وارد کلانتری شفای مشهد شد و از قتل همسرش در منزل مسکونی پرده برداشت. او به افسران دایره تجسس گفت: چند ساعت قبل همسرم را به خاطر اختلافاتی که با یکدیگر داشتیم هدف ضربات چاقو قرار دادم و به قتل رساندم! در پی اظهارات تکان دهنده این مرد جوان، بلافاصله گروهی از نیروهای تجسس با  دستور سرگرد علی امارلو (رئیس کلانتری شفا) عازم خیابان هدایت ۴۷ شدند تا موضوع را بررسی کنند. از سوی دیگر گروه تجسس کلانتری با هماهنگی قاضی دکتر صادق صفری وارد ساختمانی شدند که روی مغازه آجیل فروشی بنا شده بود. سروان آریایی (رئیس دایره تجسس) با مشاهده جسد خون آلود، بی درنگ اظهارات متهم به قتل را  تایید کرد و مراتب را به قاضی ویژه قتل عمد اطلاع داد. طولی نکشید که مقام قضایی به همراه گروهی تخصصی از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، به محل وقوع جنایت رسیدند و بدین ترتیب تحقیقات قضایی در این باره ادامه یافت.

تحقیقات میدانی مقام قضایی بیانگر آن بود که زن جوان در حالی هدف اصابت بیش از ۲۰ ضربه کارد قرار گرفته است که گلوی او نیز به طرز فجیعی بریده شده بود.

همزمان با کشف کارد دسته فلزی (آلت قتاله) در داخل سینک ظرف شویی آشپزخانه و بررسی های کارشناسی در صحنه جرم، متهم نیز با دستور قاضی صفری به محل وقوع قتل هدایت شد. کرکره آجیل فروشی بسته بود و کارآگاهان متهم را از در کوچک آهنی که در کنار مغازه قرار داشت وارد ساختمان کردند در انتهای راهرو پس از طی ۱۵ پله به منزل نقلی ۳۵ متری رسیدند که جسد زن ۳۴ ساله کف پذیرایی قرار داشت. خون زیادی روی قالی منزل ریخته بود و عکس خانوادگی این زوج به همراه پسر کوچکشان روی دیوار خودنمایی می کرد.

بررسی های اولیه حاکی از آن بود که «بهاره» حدود ۳ ساعت قبل هدف ضربات بی رحمانه کارد قرار گرفته و به قتل رسیده است.

در همین حال برادر متهم که قاتل را قانع  کرده بود تا خود را به پلیس تسلیم کند درباره این ماجرا به مقام قضایی گفت: حدود ساعت ۱۶:۴۰ بود که برادرم (حمید) با من تماس گرفت و گفت: «بیا با تو کار دارم!» وقتی نزد او رسیدم ناگهان مقداری آب به صورتم پاشید و گفت: من «بهاره» را کشته ام! خیلی تعجب کرده بودم به همین دلیل آرام آرام تا سر چهارراه رفتیم و بعد از آن که یک بطری آب معدنی خریدم او را ترغیب کردم که خودش را به کلانتری معرفی کند.

برادرم با همسرش از مدتی قبل اختلاف داشت و به تازگی هم آجیل فروشی را به نام همسرش ثبت کرده بود!

در پی اظهارات برادر متهم به قتل و با اشاره «قاضی صفری»، «حمید» (متهم به قتل) نیز در برابر مقام قضایی ایستاد و درباره چگونگی وقوع این جنایت تکان دهنده گفت: من و همسرم اختلاف دیرینه داشتیم. خانواده او خیلی در زندگی من دخالت می کردند این درحالی بود که شرایط اقتصادی خوبی نداشتیم و من مجبور شدم خودروام را نیز بفروشم!

متهم این پرونده جنایی پس از تفهیم اتهام از سوی قاضی ویژه قتل عمد مشهد ادامه داد: همه اختلافات ما به خاطر مغازه ای بود که مدتی قبل خریدم و همسرم اصرار داشت که سند آن را به نام او ثبت کنم! به همین دلیل  همواره مرا تهدید به طلاق می کرد ولی من همسرم را دوست داشتم . به گونه ای که نمی توانستم حتی یک روز دوری یا قهر او را تحمل کنم!

البته از چند روز قبل که همسرم مرا خیلی اذیت می کرد به او گفته بودم که تو را می کشم! قانون هم مرا قصاص می کند! ولی هیچ برنامه ریزی خاصی برای این جنایت نداشتم.

بعد از ظهر پنج شنبه وقتی همسرم از سرکار به خانه آمد و ناهارش را خورد کنار سفره دراز کشید. پسر ۶ ساله ام نیز در خانه مادرزنم بود و من و «بهاره» تنها بودیم. در یک لحظه گلویش را فشار دادم ولی چون سروصدا می کرد با چاقویی که در کنار سفره قرار داشت ضربات متعددی به گلویش زدم و دیگر نفهمیدم چند ضربه هم به نقاط مختلف پیکرش وارد کرده ام.

براساس این گزارش، در حالی که تحقیقات قضایی، تا پاسی از شب ادامه داشت، اولیای دم نیز در کلانتری شفای مشهد حضور یافتند و از داماد قاتل شکایت کردند.

از سوی دیگر با صدور دستوری ویژه قاضی دکتر صفری متهم ۴۰ ساله این پرونده جنایی برای بررسی ابعاد دیگر این جنایت هولناک در اختیار کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت و بدین ترتیب بازجویی های تخصصی توسط سرهنگ نوریان (افسر پرونده) ادامه یافت.

مردی به‌طرز فجیعی گلوی همسرش را برید +عکس

منبع: روزنامه خراسان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 128
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 18
 • محسن IR ۰۹:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  کارش رو تایید نمیکنم.ولی بعضی از خانوما به بهانه مهریه خیلی رو اعصاب شوهر میرن...
  • IR ۱۰:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   71 31
   در واقع شریک جرم این قتل و دیگر جرایمی که شباهت به این اتفاق را دارند سیاستمدارانی هستند که اجازه دادند فمنیست هایی مثل مهرانگیز کار و...در دانشگاه های ایران کتاب چاپ کردند تدریس کردند. دانشکده های جامعه شناسی و رسانه های غربگرا بخصوص شبکه های ماهواره ای وابسته به سیا و اینتلیجنت سرویس و موساد و اروپا به مروجان فمنیسم درایران تبدیل شده اند و شریک جرم این جنایت ها هستند
  • IR ۱۰:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   27 6
   دقیقا
  • IR ۱۰:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   49 70
   حیوونید مگه شما ؟ طرف زنش برا هیچ پوچ کشته بعد اومدید شر ور تحویل میدید
  • IR ۱۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   41 6
   هیچ بهانه ای قتل یک انسان راتوجوجیه نمی کند!کسی هم که قصدنپرداختن مهرزنش راداشته باشد؛نرتکب حرام شده !مهریه عندالمطالبه می بایست پرداخت شود!نامردان حیوان صفت زن راپست می شمارندوبه خودحق این جسارت رامی دهند(!زن رامحترم نمی سناید. مگرمردکربم !و او راخوارنمی سمارو مگرمردلئیم)پیامبراکرم صلی الله علیه وآله
  • حسین IR ۱۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   35 22
   مهریه یه رسم مسخره هست که هیچ حای دنبا اینجوری وجود نداره.اگه نگاه کنیم امار طلاق در ایران بیشتر از همه جای دنیاست مهریه باعث کاهش طلاق نمیشه.بابدبختی سرمایه ای بهم بزنی بعدش خانم بیاد همه را ازت بگیره.برای این مرد بهترین راه همین بود.دمش گرم
  • IR ۱۳:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   6 2
   دمت گرم گل گفتی
  • DE ۱۳:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   7 4
   کل مشکل اصلی برمیگرده به مغازه آجیل فروشی که طبقه هم کف بوده و منزل مسکونی طبقه بالا .اگر برعکس بود و مغازه آجیلفروشی بالا بود و منزل پایین قتل اتفاق نمی افتاد پس مقصر شهرداریست که کلا اجازه ساخت دتده. بابا چرا اینقدر آسمون ریسمون میکنید . ربطی به فقر مالی نداره. شاه رییس کل دزدهای ایران بود مشکل مالی هم نداشت ولی باز میدزدید.الان هم کلی سلطان دزد داریم مشکل مالی هم ندارند ولی باز نجومی در حال دزدی هستند.متاسفانه ما نمیحواهیم قبول کنیم کسی را که یک عمر در حانواده بهش بیمهری شده باهاش ازدواج کنی و دایم بهش بگی عاشقتم دوستت دارم بیتو نمیتونم زندگی کنم بعد مجبور میشی یه روز بهش بگی باتو‌نمیتونم زندگی کنم . چون از لحاظ روانشناسی ظرفیت شنیدن عاشقتم دوستت دارم را ندارد و لوس شده و میخوات سوارت بشه. باید بعضا به افراد چه مرد وچه زن گفته شود دوستت دارم" آما " به چرتها و چروتها منظور به شرطها و شروطها . والا
  • DE ۱۴:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   6 16
   ما هم از این چاقوها داریم. خیی خوب و تیزه. توصیه میکنم شما هم بخرید
  • ناشناس IR ۱۴:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   7 2
   خیلی پست فطرتی باید مثل خودش سرش ببرن
  • ناشناس IR ۱۵:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   17 0
   اگر دختر یا خواهرت به دست همسرش بدین شکل به قتل میرسید، باز این چرت وپرت ها رو مینوشتی؟
 • IR ۰۹:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  6 4
  چرا ؟!
  • US ۲۰:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   3 1
   "خانواده او خیلی در زندگی من دخالت می کردند این درحالی بود که شرایط اقتصادی خوبی نداشتیم و من مجبور شدم خودروام را نیز بفروشم"...می پرسید چرا؟ به خاطر دخالت های بیجای بسیاری از خانواده های ایرانی در زندگی مشترک بچه هاشون...
 • معلم IR ۰۹:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  60 8
  لعنت به دوست داشتنت، طلاقش می دادی وقتی ناساژگاربود .....الان بچه ی بی گناهت .....
  • IR ۱۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   18 8
   خوب با طلاق مهریه اش رو میذاشته اجرا. البته قتل چاره کار نیست.
 • IR ۰۹:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  43 15
  تا زمانی که تورم و فقر در کشور وجود داشته باشد خانواده های به دلیل مشکلات مالی از هم می پاشند. مسئولان محترم و ..... فکری به حال اقتصاد مردم بکنید.
  • IR ۱۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   13 10
   تا زمانی دنیا طلبی چشم همچشمی حرص و عدم قناعت و چند مورد دمهم دیگر که نمیخوام اسم ببرم در کشور هست فقر و تورم هم هست والا مغازه اجیل فروشی در مشهد کفاف یک زندگی متوسط را میدهد
 • IR ۰۹:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  36 8
  آخه دنیا چه ارزشی داره؟ الان که همسرت رو کشتی موفق شدی؟!
 • IR ۰۹:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  35 3
  گذشت محبت. قناعت فراموش نشود دنیا ارزش جنگ و جدل ندارد
  • آرش IR ۱۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   19 6
   جاش نبودی و نمیتونی قضاوت کنی منم یه همچین حال داشتم نابودم کردم خدا کمکم کرد دست بچمو گرفتم و آواره شدم و الان حالمون خوبه خوبه شکر خدا هزار بار . ولی میدونم اون چی کشیده تا به جنون رسیده این اسمش جنونه
 • IR ۰۹:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  37 1
  یا خدا ، کاش این جنایت رخ نمی‌داد از تصورش هم آدم .... / خدا عاقبت مون رو ختم بخیر کنه و یه لحظه خودمون رو به خودمان واگذار نکند
 • IR ۰۹:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  21 32
  خانم ناهار خورده همونجا هم دراز کشیده استراحت کند حتما عباس آقای همسایه سفره را باید جمع میکرد
 • یا رب مددی. IR ۱۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  32 8
  زندگی که در آن خدا جای ندارد آخرش اینچنین است.اللهم عجل لولیک الفرج.
  • سمیرا IR ۱۸:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   6 5
   نمیری با این جوابت🤣🤣🤣🤣
  • شیوا IR ۱۲:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
   0 0
   سمیرا جون ، تو بمیر با این جوابت . اگه به چنین حرفی خنده ات گرفت ، زیر خاک بری دنیا جای بهتری میشه
 • IR ۱۰:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  23 0
  پناه بر خدا. خدایا عاقبتمون رو ختم بخیر کن
  • IR ۱۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   4 0
   عبرت بگیرید
 • محسن IR ۱۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  13 13
  به زن جماعت نبایدبها دادچون جنبه ندارند آخه مردها هم تاحدی ظرفیت وطاقت دارند.
  • IR ۱۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   10 21
   مردها اصلا ظرفيت ندارند چون مثل حيوون بي عقل وانگل هستند
  • M IR ۱۴:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   1 11
   دقیقا آفرین. به زن جماعت نباید رو داد باید مثل کنیز و کلفت باهاش رفتار کرد تا پررو نشه زن خودش نماد شیطانه😂😂
  • IR ۱۸:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   8 0
   این قتل ها نتیجه بها دادن به مردهاست. زن و دخترشون رو راحت میکشند و باز میگید نباید به زنها رو داد؟ این همه رو از کجا آمده که فکر میکنید حق با قاتله؟
 • بنده خدا IR ۱۰:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  15 4
  خوب چرا مغازه رو به نامش زد که اینقدر ناراحت باشه کسی که مهرش بالاس دیگه احتیاج نیست چیزی به نامش زده بشه
  • IR ۱۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   8 3
   ۱درصد احتمال بده مرد تنه ی کار کردن نداشته زن براش مغازه زده و بنام خودش کرده که اینم به باد نده
 • IR ۱۰:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  13 4
  چه مردپست فترتی بوده مرتیکه احمق این بدبخت ازتوخواب کشتی ازقبل هم لابدنقشه داشتی بچه ات هم گذاشتی پیش مادربزرگش بعددم ازدوست داشتن میزنی!؟ لای جرزدیوار بذارند چنین حیوان صفت هایی را فوری بایداعدام کرد-تاموقعی که طلاق برای زنی که درزندگی به بن بست میرسند آسان نشه همینه زندگی با اعمال شاقه میخوام نباشه عشق یکطرفه را..
 • IR ۱۱:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  18 1
  داستان می نویسند یا گزارش جرم؟
 • هادی IR ۱۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  7 12
  دستش درد نکنه .اگه این مهریه مسخره نباشه مردم زندگی ارام تری دارند.اقا یه عمر زحمت بکشه بعدا با بدبختی مغازه فسقلی بهره.بعدش خانم بیاد بره دادگاه بگه پول زور(مهریه) میخوام .بگیره بعدشم جدا بشه.بنظرم تصمیم درست گرفته
  • IR ۱۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   4 6
   افراد پول دوست و خسيس داماد نشن با اون اخلاق سگيشون ببينيد مردهاي عرب چه جوري براي زنهاشون خرج ميكنن حالا يك چندر غاز مهريه رو هم مردهاي ايراني نميخوان بپردازن آقا مگه زورت كردن زن بگيري
  • IR ۱۲:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   3 2
   جناب هادی گرامی،بروسراصل مطلب- مامیگیم رواج قتل درخانواده وجامعه خطرناکه وترس ووحشت وناامنی را به دنبال داره خداوند هزاران راه گذاشته،اولا اینو هم بگم تاموقعی که خانمی زندگی نرمالی داره درخواست مهریه درسته که حق زنه ولیدرخواست مهریه واجراگذاشتن باعث سردی درزندگی میشه وبنده هم اینو اصلا نمی پسندم_ولی اگر،اختلافشون ازطریق بزرگان فامیل حل نشد،نظربنده اینه به زور نگه داشتن یک زن درزندگی هیج نحوی نداره ونتیجه اس میشه جنایت-
  • IR ۱۴:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
   0 0
   الان شدیم مردهای ایرانی! نمیشه مثل همیشه به سبک خارجی ها باشیم؛ یا اینجا چون به نفعمون نیست نمیشه! برو بابا. طمعکاری و ریا در خون زنان ایرانیه. زکم آدم باشید و اهل زندگی، گند زدید به کل روابط زناشویی جامعه
  • IR ۱۶:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
   0 0
   جناب ۱۲:۳۹ ..! میفرمایید کل زندگی و تلاشم رو دو دستی تقدیم کنم وقتی کل زندگیم رو به پاش ریختم، کار میکنم برای اون، برای پیشرفت دونفره مون؛ بعد جمع کنه مفت مفت ببره. خیلی خوبه برو عربستان پیش داعشی ها ازدواج کن... مردهای بیچاره رو تا مرحله ی پا گذاشتن روی عقاید و دینشون میرسونید، به هیچ وجه غرورم رو نمیشکنم.
 • IR ۱۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  3 25
  دمش گرم همه زنارو باید کشت جنس موذی و نمک به حرومی هستن عوضیا
  • IR ۱۴:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   12 2
   از جمله مادر و خواهر و دختر خودت رو
 • زهرا IR ۱۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  5 5
  تایید نمی کنم ولی حقش بوده، حالم بهم می خوره از کسایی که همه چیز را برای خودشون می خوان، رو دست زدن به اعتماد کسی خیلی درد بزرگیه. کسی که شش دانگ چیزی را برای خودش بخواد باید از ازش ترسید، کاش همون موقع که ازش همچین درخواستی را می کرد نمی زدی و طلاقش میدادی.
 • آرش IR ۱۱:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  4 3
  جاش نبودی و نمیتونی قضاوت کنی منم یه همچین حال داشتم نابودم کردم خدا کمکم کرد دست بچمو گرفتم و آواره شدم و الان حالمون خوبه خوبه شکر خدا هزار بار . ولی میدونم اون چی کشیده تا به جنون رسیده این اسمش جنونه
 • BE ۱۱:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  1 15
  احسند همچین زنی لیاقتش مرگه
 • IR ۱۱:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  2 4
  سند مغازه رو بزن به نامم عجب عجب طمع حرص خود خواهی
 • رالامه IR ۱۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  28 3
  قتل گناه کبیره است...طلاق میداد فوقش مهریه نداشت می‌رفت زندان..مثل مرد ...اون دنیا هم سرش بالا بود
 • IR ۱۱:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  2 3
  دراین اوضاع اقتصادی نابسامان بسیاری از زنان رعایت هیچ چیز را نمیکنن و طاقت شوهر را بسر میارن!!!خدا عاقبتمون را ختم بخیر بگرداند.
 • ح US ۱۲:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  7 5
  کسی که بیش از بیست بار چاقو رو بالا میبره ودر جان همسرش فرو میکنه انگیزه ای خیلی قوی تر داشته !حدس میزنم مسئله ناموسی بوده.من نمیفهمم مگه زوری ام میشه عشق ومحبت کسی رو بدست اورد.زورچپان که نمیشه!.
  • IR ۱۵:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   6 1
   چقدر بازار تهمت در این کامنت ها زیاد است
 • DE ۱۲:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  2 22
  زن جماعت جاش تو قبره. قبرم زیاده براشون. یه مشت زن طماع مال دوست مهریه خواه و سند ملک خواه شدن زنای امروزی. احترام به شوهر هیچ پذیرش کارهای خانه هیچ روابط با خانواده مرد که اصلا اسمشو نیار. همهش دنبال فیس و افاده و چشم هم چشمی مادر زن هم که بلای اسمانی و دو به هم زن و شست و شو دهنده مغز زن. خوب کاری کرد کشتش.
  • IR ۱۵:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   7 3
   من یه آقا هستم اما تو غلط میکنی به قشر بانوان توهین میکنی
  • IR ۱۸:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   9 2
   ببند دهنتو چرا به همه ای زنها توهین میکنی
 • IR ۱۲:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  11 9
  زنهای امروزی یک مقدار گرایش به مفت خوری پیدا کردن حتی جدیدا کارهای خونه رو هم انجام نمیدن میگن وظیفه ما نیست برو خدمتکار بیار.
  • منصور IR ۱۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   7 5
   دقیقا والله نهار و شام و ظرف شستن هم شده کار اقایون.حرفم میزنی میگن مهریه میزارم اجاره.خونه هم ازت میگیرم.چه باید کرد با مهریه مسخره. کجای دنیا این مهریه هست که پوست ملت را کنده
 • IR ۱۲:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  4 0
  این معلوم میشه فقط فقر باعث انواع تخلفات نمیشه وزندگی متوسط وثروت زیادی هم بلای زندکی وجانها آدمهاست
 • IR ۱۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  1 5
  مقصر مقتول است
 • IR ۱۳:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  3 3
  هر کس دهه 60 ازدواج کرد خوشبخت شد از دهه هفتاد به بعد زنها بی آر و تن پرور شدن فقط بلدن آرایش کنن روزی نیم کیلو مواد آرایشی میمالن رو صورتشون در واقع صورتشون رو بتونه میکنن . صبح که از خواب بیدار میشن و آرایش ندارن قیافشون خیلی بده با آرایش خودشون رو نگه میدارن . توی این دوره زمونه که شوهر کمیاب شده به نظر من باید مهریه حذف بشه
 • IR ۱۳:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  2 1
  ازدواج می کنید نهایت ۵ سکه مهر کنید تا یهو طرف زندگیتون رو جمع نکنه .
  • IR ۱۵:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
   0 0
   درست میگه، سر یه بحث احمقانه رفیقم بدبخت شد، بعد از طلاق، دختره حتی به ارث پدری رفیقم هم رحم نکرد نمبدونم کدوم قانون بود ولی داشت و نداشتش رو قشنگ پیچید و برد. اصلا مهریه بالا قبول نکنید! برای چیزی ارزش قائل باشید که واقعا ممتاز باشه نه قیافه و چیزهای دم دستی. خیلی زن ها وقیح و جسور شدن. بد جامعه ای شده
 • IR ۱۳:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  5 1
  تحقیقات نشون داده 90 درصد زن و شوهرها دارن مجبوری با هم زندگی میکنن. مقصر زنها هستن که تن پرور شدن فقط به فکر فیس و افاده هستن درک ندارن که آیا شوهر پول داره براشون خرج کنه یا نه. وقتی هم که دودی از شوهر بلند نشه مهریه رو میزارن اجرا. شعورشون تعطیل شده
 • IR ۱۳:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  2 4
  بخدا این فقط بخاطر اینکه سفره نهار رو جمع نکرده و دراز کشیده زده کشته ،مردا از سفره جمع نشده بدشون میاد از خونه نامرتب نهار شام آماده نباشه بچه تمیز نباشه بدشون میاد اکثر زنها تو خونه تهدید به قتل میشن از ترس جونمون اطاعت میکنیم طلاق هم نمیتونیم بگیریم چون خانوادمون هم درگیر میشن تو ایران زن بدبخته هر کی دختر داره بدبخته
  • DE ۱۴:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   3 3
   چرا چرت و پرت میگی در مورد ایران خب ناراحتی شوهر کن به داعشی ها طالبان وهابی ها کلی عرب در عربستان حاضرن باهات ازدواج کنند حتی اگر مذکر باشی مشکلی باهات ندارند منظور حتی اگر مکدر باشی مشکلی باهت ندارند یه چاه نفت مهریه ات رو میدهند. حداقل زنان عربستانی حدود ۱۰ میلیون چاه نفت در قباله شون نوشتند خب حالا بعضی چاها عمقش چند متر بیشتر نیست احتمالا زود رسیدند به نفت. ' ولی حق رانندگی دانشگاه رای دادن ....و هزاران حق دیگه نداری خب بهتر حق میخوای چیکار والا
 • IR ۱۳:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  1 2
  مشکلات اقتصادی فشار زن ها اخرش میشه خودکشی
 • IR ۱۳:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  3 3
  قانون مهریه باید تجدید نظر بشه و برای خانمها ابزار دستشون نشه در غیر اینصورت با پررویی در مقبل وظایفشون با مرد خونه تقابل نشون داده و گردن کلفتی میکنن بنظر من در این حادثه مقصر خانم بود.
 • علی IR ۱۴:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  12 3
  خیلی متاسفم برای کسانی بخصوص مردانی که از کشته شدن یک انسان ابراز شادی و رضایت می‌کنند. اینها کسانی هستند که از وجود و داشتن انساتهایی به نام مادر و خواهر و دختر و همسر در زندگی بی نصیب هستند یا اختلالات روانی دارند . خدا شفا بدهد
  • IR ۱۵:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   2 4
   احتمالا شما هم مفتخور هستید
  • IR ۱۵:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
   0 0
   اوکی فهمیدیم زالوی زندگی شوهرتی
 • IR ۱۴:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  4 0
  شما غلط می کنید از گناه کبیره کشتن یک شخص دفاع میکنید.
  • IR ۱۶:۰۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   0 3
   مفتخوری تحت عنوان مهریه گناه کبیره نیست؟
 • IR ۱۴:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  6 0
  کشتن هیچ دلیل منطقی ندارد باید به قانون رجوع میکرد هم خودش بدبخت شد هم بچه معصومش
  • IR ۱۹:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   0 1
   سلام مسبب همه این بذبختیها هم قانون هست قانون بردهداری قانون فئودالی اساسا خود قاون از کجا امده است جرا امده است پدرومادر قاون کی هست ایا قوانین حرام هستند مشتبه هستند یا حلال جوابهای این مشکلات هستند
 • IR ۱۴:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  1 2
  در جوانی ملک و یا دارایی بنام زن زدن کار اشتباهی است البته از خانومها معذرت میخواهم ولی واقعیت اینست اغلب زنان ظرفیت اینکار را ندارند تاکید میکنم این موضوع شامل همه خانومها نمیشود پس باید زندگی را مدیریت کرد البته اینکه ایشان قتل انجام دادند کار نابجا و جنایت است مراجعه به قانون بهترین راه حل است
 • IR ۱۵:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  1 0
  الراضی بفعل قوم کالداخل فیه معهم.کسی که راضی باشه به کار عده ای مانند خود آن عده در انجام آن کار هست. اگه تو قیامت براتون گناه شرکت در قتل نوشته شده بود ناراحت نشید!!!
 • IR ۱۵:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  2 2
  نهایت مهریه ایی که در ایران منطقی هست 14 سکه می باشد. نیاز قانونی این خوبه تدوین بشه: هرکسی مهریه بیشتر از 14 سکه خواست بده باید گواهی کسر از حقوق و یا اموالش کارشناسی بشه. اگر توانایشو داشت بره زن بگیره
 • سعید IR ۱۶:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  2 0
  وقتد مشکلات اقتصادی باشه و از طرف دیگه خدا و سنت اطاعت از شوهر نباشه ،عاقبت کا میشه همین،،دوستان خدا شاهده مادر من بعد از ۷۰ سال زندگی مشترک هنوز هم موقع راه رفتن دو قدم پشت سر پدرم راه میره و میگه اطاعت از شوهر باعث دوام خانواده و خشنودی خدا هست،از طرف مقابل هنوز ندیدم پدرم کاری را بدون مشورت با مادرم انجام بده..این یعنی زندگی دینی و مذهبی،..نه مثل زنهای الان ،شوهر از سر کار آمده میگه یه استکان چای بده،زنه میگه طبق کنوانسیون ژنو،ماده ۲۵ بند ۶ تو حق نداری به من دستور بدی....باشه خانم پس لطف بفرما از فردا صبح پا به پای شوهرت کار کن.،،یا نه شما فقط مهریه و پول و گردش و خوشگذرانی میخواهید؟
 • IR ۱۶:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  0 4
  خوب کرد. زنی که پاشو از گلیمش درازتر کنه و بخواد مفتخوری کنه حقش همینه نباید رحم کرد من بودم چهل تا کارد میزدم به اون زن
 • IR ۱۶:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  9 0
  زیادی چرت و پرت میگید !! الکی قضاوت !! و حکم صادر میکنید !! از خدا بترسید ، زن میشناسم ، اومده تمام ارثیه که از پدرش بهش رسیده دو دستی تقدیم شوهرش کرده ، توی این زندگی هزار تا بیماری گرفته ، اما شوهرش نون هم به زور بهش میده ، و تا دهن باز میکنه حرف بزنه ، میخواد بزنه توی سرش ، اما نشسته و زندگی میکنه ، مردهای پست هم زیاد هستند ، پس اینقدر زنها رو محکوم نکنید .
 • ناشناس IR ۱۶:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  0 0
  قوانین غیر منطقی را بردارید کسی دلش برای این همه درد ورنج نمی سوزد کسی به فکر نیست اصلا برای کسی دیگر مهم نیست
 • IR ۱۶:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  0 2
  اکثر زنهای امروزی تحت تاثیر ایستاگرام قرار گرفتن و دچار پوچی شخصیت شدن و اصلا یادشون رفته زندگی مشترک یعنی چی. به راحتی از زیر بار مسئولیت شانه خالی میکنن خونه هاشون همیشه کثیف ظرفهای نشسته طوری که خونه بوی رخوت میگیره آدم میترسه مهمون دعوت کنه. لباسهای نشسته هر طرف خونه افتاده یخچال پر از میوه های گندیده کابینت های شلوغ و پر از گرد و غبار . اینها هدیه زنهای نسل جدید به شوهراشونه. خداوکیلی به شماها هم میگن زن؟
 • IR ۱۶:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  1 2
  تحت هیچ شرایطی اصلا خونه ملک و ماشین به اسم زن نزنید طلا هم زیاد نخرید براش سکه بخرید و در گاو صندوق نگهدار کنید.
 • IR ۱۶:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  0 3
  هفته گذشته زن و شوهر همسایه داشتن دعوا میکردن زنه به مرد میگفت من دیگه نمیتونم به تو محرم باشم شوهره چنان عصبانی شد که تلوزیون ظروف آشپزخونه رو شکوند معلوم نیست زنه چه خطایی کرده بود که با کمال پررویی به شوهرش میگفت من نمیتونم محرمت باشم
 • IR ۱۷:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  21 2
  اگر بدون قضاوت یکطرفه و بدون جانبداری بخواهم صحبت کنم، واعظین نادان و وکلای از خدا بی خبر را مقصر می دانم. وقتی یه واعظ بدون تفکر تو تلویزیون اعلام می کنه انجام کارهای خانه جزو وظایف زن نیست، وقتی یه وکیل خیلی شیک میگه زن می تونه برای کارهای خونه از شوهرش پول بگیره، وقتی وکلای از خدا بی خبر زنان را تشویق به گرفتن طلاق تحت عناوین مختلف می کنند، وقتی قوانین کشور مردان یعنی سرپرستان خانواده را تحقیر کرده و زنها را پر رو و خالی از درک و فهم معنای زندگی مشترک کرده اند، وقتی تلویزیون در فیلم های دوزاری اش زنها را سرکش در برابر شوهر، و پر از فیز و افاده و دنبال تجملات نشان می دهد، خوب دیگه بنیان خانواده ها خیلی راحت از هم می پاشد. آیا در همه کشورهای مسلمان زندگی مشترک اینقدر عذاب آور است؟
  • IR ۰۵:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
   4 0
   این ها را قانون خدا گفته واکثروکلابخاطرپول واقعا همه کاری می کنند..که نمونه اش رابادوچشم خودم دیدم داشتم ازتعجب شاخ درمیاوردم بیرون اطاق وکیل داشتم گوش میدادم درب بازبود مرد جوونی میخواست زن دوم بگیره چون رضایت همسراول میخوان داشت آقاهه به وکیل می گفت.میارمش ازش امضا بگیر فکرمی کنه برای یه معامله ای!؟ واقعا اعتمادم اربین رفت-مورددیگه مرتیکه نکبت باداشتن چهارفرزند وپسر بزرگ خانمش تحت فشارگذاشته بود یا طلاق یا زن دوم میخوام بگیرم امده بود امضا کنه که بنده ومنشی قاضی دادگاه دلمون سوخت براش منشی قاضی بهش گفت فکرات کردی گفت راهی ندارم کجا برم باچند تا بچه جوون بدبختش هم باهاش بود که بهش گفتند گناه داره بفرستش بیرون،باعرض پوزش بعضی مردان دور برداشتندوبه خانم ها ظلم وزور می کنند خیلی بادو تاچشمم دیدم حتی توشورا حل اختلاف ازمردان دفاع می کردندمن فردی هستم انقلابی ورهبری رابه اندازه چشام دوس دارم ولی به خانم ها بی احترامی میشه...
 • IR ۱۷:۴۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  4 0
  میگم مردا خوب دق ودلشون خالی کردندواقعا تاسف باره/برید زندگینامه حضرت امام خمینی رحمته الله علیه را مطالعه کنید وببیند چه رفتاری داشتند رهبر کبیر انقلاب حتی برای یک استکان چای دستور نمی دادتد خودشون تشریف می بردند آشپزخونه وچای می ریختنداین یکیش بود که گفتم_
  • ایزا IR ۲۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   0 0
   آره!
  • IR ۱۵:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
   0 0
   خودت دیدی یا برات تعریف کردن! آن جناب دو شیفت کار کردن بدونن تو این دور و زمونه هم زندگی زناشویی رسیدگی کردن و هم بیرون کار کردن و هم خونه رسیدن چه رس و توانی میکشی. ما مردای ایرانی شدیم بیماران روانی البته بغیر از دستگاه چاپ پول برای خوشگذرونی خانوم با قر و فر احمقانه فلان آرایش و مد. برو بابا. مردها فقط بخاطر آینده بچه ها باید گنداب فکری شما رو تحمل کنن.
 • رویا IR ۱۷:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  1 2
  مهریه باید حذف بشه
  • IR ۱۸:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
   4 7
   نسل امثال شماها و آن هایی که بالاتر کامنت گذاشته اند ، از صفحه روزگار باید حذف شود .
 • IR ۱۸:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  1 6
  قاتل احتمالا افغان و از طرفداران و همفکران طالبان است .
  • IR ۰۰:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
   0 0
   تو ایران یه سیم کارت بی ارزش بنام اتباع نمیشه چه برسه ملک و خونه و مغازه
 • م.صادقی IR ۱۹:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  4 0
  خونه ی ما همین منطقه ست،وای من همون روز موقعی که پلیس اومده بود با ماشین از محل گذشتیم فکر کردم تصادفی شده اما شب که فهمیدم انگار آب سرد رو سرم ریختن،آخه مگه غر زدن دلیله واسه قتل؟چرا طلاق ندادی؟چرا جون یک انسان رو گرفتی،بی انصاف به بچه ات رحمت نیومد،هم مادرشو ازش گرفتی هم خودتو ازش دریغ کردی،چه آینده ای در انتظار اون طفل معصومه خدا داند!!!خدا عقل رو از آدم نگیره،خدایا هیچ بنده ای رو آنی به حال خودش وانگذار🙏
 • US ۲۰:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  0 0
  حالا اقای زیبا کلام تو مفتخر شو به اینکه شهر مشهد ساعت سه و نیم شب هم چقدر زایر دارد .
 • IR ۲۰:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  3 0
  فرهنگ طالبان
 • IR ۲۰:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  0 3
  واقعا وقتی یه عمر تلاش کردی بعد اونوقت خیلی راحت دارو ندارتو ببره اونی که زنته وشریک زندگیته وانگارنه انگار جونیتو گزاشتی اونم تو این زمونه که میدونید چخبره.واقعا نمیشه گفت به این دوستمون حمید چی گزشته.تا تو موقعیت نباشی درک نمیشه
 • IR ۲۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  1 0
  خانه های 35 متری چقدر در این قضایا نقش دارند؟
 • هادی IR ۲۱:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  1 0
  سلام دوستان من اونجا بود خیلی از همسایه هاشون ازشون تعریف میکردن میگفتن خیلی زن و مرد با ادب و شخصیتی بودن اکثرا باورشون نمیشد که این بنده خدا مرتکب قتل شده باشه همگی تعجب کرده بودن به قول یه خانم مسن از همسایه هاشون میگفت آدم تو عصبانیت باید هواسشو جمع کنه شیطون هم که دست بردار نیست وگرنه این بنده خدا جوری که تعریف میکردن آدم بدی نبوده خدا انشالله عاقبت همه رو ختم به خیر کنه.
 • IR ۲۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۴
  4 0
  مشهدی ها
  • IR ۰۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
   2 0
   بنام زدن مغازه و مهربه و .....بهانه ای بیش نیست. اظهارات‌قاتل،سراسر کذب است.این زن سالها تحمل کرد و خانواده اش هیچ دخالتی در زندگیشان نداشتند.خدا خودش بر همه اوضاع، اگاهست.
  • . IR ۰۲:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۲۸
   0 0
   شما از کجا میدونی؟
 • سحر IR ۰۰:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  3 0
  خانوم بیچاره ماما بود حتما با پول خودش مغازه رو واسه همسر علاف و بیکار و روانیش خریده بوده حقم داشته به اسم‌خودش بزنه
 • سعید IR ۰۰:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  1 4
  سلام .دوستانی که هنوز ازدواج نکردید،من نصف عمرم را در اروپا بودهام،انواع زندگیهای مشترک را دیده ام،به شما وصیت میکنم و تجرب و تحقیق عمرم را صادقانه و برادرانه خدمتتان عرض میکنم،اگر میخواهید ازدواج کنید فقط و فقط از خانواده های مذهبی اصیل ازدواج کنید،که زنانشان اطاعت از مرد را واجب شرعی ومردانشان احترام به زن را اطاعت از خدا میدانند، و تماما زندگیهای گرم و صمیمی بدون درگیری و طلاق دارند..خدا شاهده ازدواج با روشنفکر نماهای بی هویت بجز بدبختی هر دو نفر و فرزندان چیز دیگری نیست..دوستان شما را ارواح امواتتون به عرائضم دقت کنید.والسلام
 • علی IR ۰۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  3 0
  کاش حداقل وقتی از موضوع خبر ندارین دهنتونو ببندین و بیشتر از این با زخم زبون هاتون داغ دل خانواده‌ش رو بیشتر نکنید من از دوستان نزدیک شون بودم این زن چندین ساله با تمام نداری ها و سرکار نرفتن ها و بیکاری های این مرد ساخته توی خونه ۳۵ متری باهاش زندگی کرده و خودش میرفته سرکار خرجی درمیاورده و با این وجود شام اقا از ساعت شون دیرتر نباید اماده میشده.... سکوت کنید!!! حداقل تا وقتی در عمق ماجرا نبودید! چه حسی دارید اگه سر دختر جوون تون رو گوش تا گوش ببرن و جنازه‌ش انقد تیکه تیکه شده باشه که نشه بهم وصل کرد.... سکوت!
 • رها IR ۰۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  3 0
  چجوری میتونید از قتل یک زن جوان دفاع کنید؟ بیمارید؟ مریض روانی اید؟ میفهمید اصلا چی میگید؟ باورم نمیشه! حالم بهم میخوره از جامعه ای که یک مشت سبک مغز مثل شما توش زندگی میکنن؟ چی میدونین از زندگی زناشویی شون؟ میدونین چیا گذشته بین شون؟ لال شین همتون کاش
 • وحید IR ۰۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  3 1
  باورم نمیشه انقدر از یک قاتل حمایت کردن مردم! من از هم‌کلاسی های دوران دانشگاه‌شون بودم، اون ها واقعا عاشق هم بودن، اما چند ساله به دلیل مشکل مالی اختلاف داشتن، همین آجیل فروشی و خونه رو هم با وامی که پدر بهاره براشون جور کرده، گرفتن. انقدر این خانواده مهربون و ساده‌ن که دخترشون و کتک میزده ولی نتونستن طلاق دخترشون رو بگیرن، بعد دخالت میکردن تو زندگی‌شون؟؟
 • IR ۰۴:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  0 6
  چه قیافه چندشی هم داره خپل.وکوتاه قد
  • IR ۲۲:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
   0 2
   اره 😊
  • IR ۲۲:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
   0 0
   درست
 • IR ۰۸:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  3 0
  برای حفظ ارتقاوسلامت بهداشت روانی جامعه ،خوب زندگی کردن را به پسران ودخترانمان آموزش بدهیم .
 • IR ۱۴:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  0 0
  این اقا و همسرشون یک سال مستاجر ما بودن به قدری زنش دوست داشت مثل ملکه ها باهاش رفتار می کرد اصن ما تو شوکیم ولی ی چیز بگم ایشون بچه روستا بود و خانومش از خانواده بالا خیلی سرکوب می کرد این اقارو حالا خدا می دونه چرا با این ردالت کشته زنشو
  • حسین IR ۰۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۶
   0 2
   همه ی مشکلات از توی صاحبخونه شروع شد که وقتی خونتون می‌نشستن کرایه ۱۵۰۰ رو کردی ۴ میلیون که برن تو خونه ۳۵ متری انقد حرف مفت نزن
 • IR ۱۵:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  5 0
  مهریه سنت پیغمبر مگه نیست مگه شماها زن و برسم پیغمبر عقد نمکنین مگه حضرت خدیجه و حضرت فاطمه مهریه نداشتن مگه مهریشون رو ندادن هرچی بنفع مرداد ست رسمو سنت و صحیح و هرچی این زن اینقدر بهش ظالم شده چرا وقتی می خوایم ارث بدین یا دیه بدین نمی خوایین حقوق انسانی برابر و ادا کنید وقت قصاص یک زن نمی خوابد از حقوقش دفاع کنید و بفکرش باشید حالا که یک زن کشته شد ه خونشو ریختن حالا حق بازم با این حیوان هست که داره دست و پا میزنند خودشو نجات بده یک زره از حقش نگزرین که مدیون همه ی زنهای ایرانی هستید چقدر بی شرمانه از یک قاتل که لااقل زنی کی خسته از کار اومده بچشو مادرش نگهداری کرده پس این مردک کجای زندگی بود که بخودش اجازه داده خون یک انسان و بریزه
 • IR ۱۵:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  2 1
  مهریه سنت پیغمبر مگه نیست مگه شماها زن و برسم پیغمبر عقد نمکنین مگه حضرت خدیجه و حضرت فاطمه مهریه نداشتن مگه مهریشون رو ندادن هرچی بنفع مرداد ست رسمو سنت و صحیح و هرچی این زن اینقدر بهش ظالم شده چرا وقتی می خوایم ارث بدین یا دیه بدین نمی خوایین حقوق انسانی برابر و ادا کنید وقت قصاص یک زن نمی خوابد از حقوقش دفاع کنید و بفکرش باشید حالا که یک زن کشته شد ه خونشو ریختن حالا حق بازم با این حیوان هست که داره دست و پا میزنند خودشو نجات بده یک زره از حقش نگزرین که مدیون همه ی زنهای ایرانی هستید چقدر بی شرمانه از یک قاتل که لااقل زنی کی خسته از کار اومده بچشو مادرش نگهداری کرده پس این مردک کجای زندگی بود که بخودش اجازه داده خون یک انسان و بریزه
 • IR ۱۶:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  0 1
  باسلام خدمت دوستان هم این اقا گل بود وهم خدابیامرز خانومشون از این اقا که همسایه ما بود تا حالا یک سری حرف بد کار زشت دیده نشده نه از خودشون نه از همسر مرحومشون قضاوت فقط کار خداست
 • سامان IR ۱۷:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  3 0
  بحرحال کاری که شده خدارحمتش کنه وصبربه بازماندگانش بده
 • سعید IR ۱۸:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  3 1
  چه جوری اینقدر راحت قضاوت میکنید من این خانواده رو می‌شناختم. اول اینکه این مغازه رو با فروش خونه ای خریدن که خود خانم با پس انداز و فروش طلای و خیلی چیزای دیگ خریده بودن . دوم اینکه خانم سرکار می‌رفته و مرد بیکار بوده . این مغازه هم به این خاطر گفت بزنه به نامم که مرد به بادش نده و آینده بچه شون نابود نشه که متاسفانه همه آرزوهای مادر که به خاطر بچه تن به طلاق نداد یک لحظه به باد رفت
  • IR ۲۲:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
   1 0
   این آقا سر اینکه نمیذاشته خانم بره سر کار باهم مشکل داشتن اگ آقا بیکار بوده پس مغازه رو کی میچرخونده انقد راحت قضاوت نکنین
  • حسین IR ۲۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
   0 0
   تا جایی که من میدونم تمام مشکلاتشون سر این بوده که آقا نمیذاشته خانم بره سرکار بخاطر تمام سرزنش هایی که میکرده آقا هم اگه بیکار بوده پس چطوری نون میخوردن کسی که کسیو دوس داشته باشه تو چادر هم زندگی میکنه بهانه نمیاره خونه ۳۵ متری بعدشم اختلافات فرهنگی رو از اول داشتن دوست داشتن وسط بود تحمل میکردن
 • IR ۱۸:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۵
  1 2
  آنقدر چرت و پرتی ننویسیداین مرد خدایی آدم خوبی بود قضاوت بیجا نکنید از خدا بترسید
 • IR ۰۲:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۷
  0 0
  این اتفاق بحث یه روز دو روز نبوده ونیست این آقا دیگه یه لحظه خون جلو چشماشو گرفته و دست به کاری جبران ناپذیر زده کاش یه لحظه می‌گفت لعنت بر شیطون
 • IR ۰۲:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۷
  0 2
  من خودم آخرین بار یک یا دو روز قبل از این اتفاق از مغازه ایشون خرید کردم واز رفتار وادب این خانم و آقا که کنار هم در مغازه بودن بسیار لذت بردم این آقا به خاطر تهدید طلاق دست به چنین کار احمقانه ای زده چون وقتی دوست داشتن بر مبنای معیارهای غلط باشه آخرش همین میشه اون بچه طفل معصوم الان هم آواره خونه این وان شده امیدوارم خدا خودش به بهترین شکل ممکن این موضوع رو ختم به خیر کنه خانواده های محترم لطف کنید توی دعوای زن و شوهر سعی کنید فقط طرفدار حق باشید واقع بین باشید تا دیگر شاهد چنین اتفاقات نا گواری نباشیم
 • IR ۰۸:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۷
  0 0
  قضاوت کردن کار ما نیست امیدوارم خداوند عاقبت همه ما رو ختم به خیر کنه کاش این آقا کمی عشق به همسرش رو از روی خود خواهی تقویت نمی‌کرد هر چیزی بر روی مبنا واساسش نباشه اینجوری تباهی به وجود میاد
 • فاطمه ۱۸:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۷
  6 0
  هیچ موقعه در مورد چیزی که ندیدین قضاوت نکنید ودر مورد مهریه که بعضی ها میگن زنها بی جنبه هستن نباید بیشتر از ۵تا سکه باشه کاملن اشتباه میگین ما تو ایران مردهای چش چرون وبی جنبه زیاد داریم باید مهریه زیاد باشه که اون مردهای بی جنبه وهوس باز جرات نکنن غلط اضافی کنن متاسفانه تو کشور ما به زنها بها نمیدن اگر زنها بیچاره نبودن بدبخت نبودن سرشون بریده نمیشدمرد هر چقدر هم که به جنون کشیده شده باشه نباید جرات همچین غلطی رو داشته باشه این دسته از مردها حیوان هستن تو غالب انسان
 • IR ۲۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۴/۰۷
  1 0
  الهی چی دنیایی شده خدایا هممون رحم کن عاقبت بخیربشم ایناآجیل فروشی شون نزدیک مغازه ماست همین چندوقت خانوم باپسرش اومدازمن خریدکردخیلی هم خانوم باشخصیت خوشروئی بودحیف واقعا
 • مجرد IR ۱۴:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
  0 0
  با این وضعیت دخترها، میخوام هزار سال دیگه هم ازدواج نکنم. معلومه دیوانه اش کرده بوده
 • IR ۱۴:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
  1 0
  کل زندگیم رو سگ دو بزنم؛ خونه، ماشین، احتیاجات زندگی و همه و همه یکی یکی فراهم کنم بعد خانم بیاد حرف از مهریه و طلاق و حق طلاق و اینو به نامم بزن و عندالمطالبه و شیربها و کوفت و زهرمار و... بزنه؛ این چه قانونی هست! نمیخوام آقا، ولم کنید؛ اصلاق گور بابای زن و ازدواج. سلامت اعصاب و روان خودم رو درگیر یمشت دیوانه و مریض رفتاری کنم؟! هرجا که به نفعشونه خانم ها مسلمون میشن و در اکثر مواقع دین براشون زحمت میشه. موجودات منافق.
 • IR ۱۵:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۰
  4 0
  با خوندن نظرات فقط میتونم بگم: آقایون! برای همسرتون آدم باشید مثل یک انسان. و بانوان! برای همسرتون آدم باشید مثل یک انسان. ای مردان و ای زنان، لطفاً تا حد ممکن تلاش کنید که #آدم باشید.
  • احمد IR ۰۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۴/۱۳
   0 1
   زنها زیاده خاهند....و هوس باز......مرگ حقشونه...پرچم بالا دلاور....آبروی ما مردها رو خریدی

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس