کد خبر 1388514
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
به دلیل از دست دادن نیم‌فصل اول؛ نام آل‌کثیر از لیست پرسپولیس خارج می‌شود؟

عدم جذب مهاجم مدنظر کادرفنی پرسپولیس باعث شده تا وضعیت مهاجم مصدوم این تیم نامشخص باشد.

به گزارش مشرق، در هفته چهاردهم لیگ برتر بیست و یکم و در بازی پرسپولیس با شهر خودرو عیسی آل‌کثیر مهاجم سرخپوشان دچار مصدومیت از ناحیه رباط صلیبی شد. طبق نظر پزشکان این بازیکن باید زانوی خود را به تیغ جراحان می‌سپرد اما آل‌کثیر زیربار جراحی نرفت و به کادرفنی گفته بود که مشکل او جدی نیست و می‌تواند برای پرسپولیس به میدان برود. این در حالی است که یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس زیربار چنین موضوعی نرفت تا آل‌کثیر ۱۶ هفته لیگ برتر را از دست بدهد.

این موضوع و کشمکش‌های به وجود آمده درنهایت باعث شد تا آل‌کثیر راضی به انجام جراحی شود. او در اواخر لیگ فصل گذشته اعلام کرد که در قطر زانوی خود را جراحی خواهد کرد، اما گفته شد به دلیل تأمین نشدن پول این جراحی که مبلغ آن ۴۰۰ میلیون تومان بود درنهایت آل‌کثیر در تهران جراحی کرد. او این روزها مشغول فیزیوتراپی است تا بتواند دوران نقاهت خود را سپری کند. با این همه طبق نظر پزشکان معالج، عیسی آل‌کثیر تا پایان لیگ برتر آینده فصل را از دست خواهد داد و قادر نیست برای سرخپوشان به میدان برود.

حالا خبر می‌رسد که با وضعیت به وجود آمده به احتمال فراوان نام آل‌کثیر که البته قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده، در لیست تمدیدی‌های سرخپوشان قرار ندارد. با وضعیت موجود در صورتی که توافقاتی صورت بگیرد، نام این مهاجم در نیم‌فصل دوم به لیست پرسپولیس اضافه خواهد شد در غیر این صورت او باید تیم دیگری برای خود انتخاب کند. از آنجایی که آل‌کثیر قادر نیست در نیم‌فصل اول برای پرسپولیس به میدان برود و در صورتی که قراردادش تمدید شود، او جای یک سهمیه بزرگسال را پر خواهد کرد و این در حالی است که نمی‌تواند برای پرسپولیس بازی کند. این موضوع باعث شده تا کادرفنی سرخپوشان در  خصوص این بازیکن مردد باشد.

از طرف دیگر، پرسپولیس هنوز نتوانسته مهاجم مدنظر کادرفنی خود را جذب کند و همین مسئله دلیلی شده تا وضعیت عیسی آل‌کثیر به صورت قطعی مشخص نشود. در صورتی که پرسپولیس بتواند مهاجم یا مهاجمان مدنظر کادرفنی خود را جذب کند، آن وقت احتمال جدایی آل‌کثیر از پرسپولیس بیشتر از همیشه خواهد بود، اما باید منتظر پایان فعالیت سرخپوشان در فصل نقل و انتقالات باشیم تا مشخص شود که عیسی آل‌کثیر در جمع شاگردان یحیی گل‌محمدی ماندگار خواهد بود یا نه.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس