کد خبر 1373327
تاریخ انتشار: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۴
ارم سپاه

با پایان یافتن همه مراحل ساخت و تجهیز ۲۴۵۶ واحد مسکونی در مناطق محروم جنوب شرق و شمال غرب کشور توسط نیروی زمینی سپاه پاسداران و مشارکت کمیته امداد حضرت امام (ره)، بهره برداری از این واحدها آغاز شد.

به گزارش مشرق، با پایان یافتن مراحل ساخت و تجهیز ۲ هزار و ۴۵۶ واحد مسکونی در مناطق محروم جنوب شرق و شمال غرب کشور توسط نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مشارکت کمیته امداد حضرت امام(ره)، بهره برداری از این واحدها آغاز شد.

یک هزار و ۵۰۶ واحد از مجموع این واحدها در محدوده قرارگاه قدس سپاه در استان سیستان و بلوچستان و ۹۵۰ واحد در شمال غرب کشور و در محدوده مأموریتی قرارگاه حمزه سیدالشهداء نیروی زمینی سپاه ساخته شده است.

به دنبال تکمیل و پایان یافتن عملیات اجرایی این پروژه بزرگ مسکونی و آماده سازی کامل واحدها، طی آیین های جداگانه‌ای در استان های سیستان وبلوچستان، آذربایجان غربی و کردستان، این واحدها به مددجویان فاقد مسکن کمیته امداد حضرت امام (ره)  تحویل داده شد.

گفتنی است، این پروژه یکی از صدها پروژه ی بزرگ مردمیاری قرارگاه سازندگی و محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که در قالب طرح های نهادینه شده سازندگی و محرومیت زدایی همه مراحل اجرایی آن به پایان رسید و به اقشار محروم تحویل گردید.

علاوه بر مشارکت فراگیر و اقدامات ثابت نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در امدادرسانی حوادث و بحران های طبیعی، هر ساله صدها برنامه مدون مردمیاری، سازندگی و محرومیت زدایی در دستور کار این نیرو قرار دارد که امسال نیز این برنامه ها با توانمندی و جدیت بیشتری در حال انجام است که گزارش های مربوط به این اقدامات جهت اطلاع عموم مردم در زمان مناسب منتشر خواهد شد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس