میزبانی شبانه مسافران نوروزی در بارگاه امام رئوف/ ۶ رواق و شبستان حرم امام رضا(ع) به اسکان مسافران اختصاص یافت

معاون اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی از اختصاص شش رواق و شبستان‌ حرم مطهر رضوی در ایام نوروز برای اسکان شبانه زائران خبر داد.

به گزارش مشرق، محمد توکلی، معاون اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی اظهار داشت: با توجه به حجم بالای حضور زائران و لزوم توجه به رفاه و آسایش این عزیزان، شرایطی در ایام نوروز مهیا شده تا عموم زائرانی که از راه دور و نزدیک برای زیارت به مشهد مقدس مشرف می‌شوند، بتوانند بیشترین بهره معنوی را از این آستان ملکوتی ببرند.

وی افزود: در حال حاضر رواق‌های دارالمرحمه، حرعاملی، حضرت زهرا(س) و شبستان تبریزی در صحن گوهرشاد برای استراحت بانوان و رواق‌های دارالحجه، شبستان نهاوندی در صحن گوهرشاد و دفتر ۱۳۸ نیز برای آقایان پیش‌بینی شده است.

توکلی افزود: این رواق‌ها از ساعت ۲۱ تا ۷ با تمام امکانات رفاهی از جمله سیستم گرمایشی مطلوب و وضوخانه به زائران ارائه خدمت می‌کنند.

وی اضافه کرد: همچنین در مسیرهای منتهی به مشهد مقدس چهار ایستگاه‌ در ملک آباد، جاده چناران، سرخس و جاده قدیم قوچان برای اسکان شبانه زائران تجهیز و آماده شده است و خادمان بارگاه منور رضوی در این ایستگاه‌ها به مسافران نوروزی ارائه خدمت می‌کنند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس