جزئیات شناسایی نیازمندان از طریق سامانه " امداد هوشمند" + فیلم

مدیرکل فناوری اطلاعات کمیته امداد درباره جزئیات شناسایی نیازمندان از طریق سامانه " امداد هوشمند" توضیح داد.

به گزارش مشرق، همزمان با ایام‌الله دهه فجر، برخی از معاونان و مدیران کمیته امداد امام خمینی(ره)  به برخی از سرفصل‌ها و برنامه‌های ارائه شده به مددجویان تحت پوشش این نهاد و همچنین افراد نیازمند پرداختند.

مجتبی ذونوبی؛ مدیرکل فناوری اطلاعات کمیته امداد امام خمینی(ره) اظهار کرد: سال ۹۹ در حوزه فناوری در کمیته امداد، یک سند راهبردی تدوین شد که تقریباً ۴۵ پروژه در آن سند بر اساس نیازمندی‌ها و آسیب‌های که در سایر حوزه‌های امداد و معاونت‌ها احصا شد این پروژه‌ها در شورای برنامه‌ریزی تصویب و توسط ریاست کمیته امداد ابلاغ شد از پروژه‌های اشاره شده ۱۶ پروژه در حوزه زیرساختی، ۱۳ پروژه مرتبط با حوزه ذینفعان و ۱۲ پروژه در راستای ارتقا و توسعه توان فناوری اطلاعات و همچنین ۴ پروژه نیز در ارتباط با ارتقا جایگاه حوزه فناوری اطلاعات بود.

ذونوبی با اشاره به اهمیت پروژه  "امداد هوشمند " تصریح کرد: با توجه به مشکلاتی که در سیستم‌های اطلاعاتی امداد به‌خصوص سیستم حمایتی وجود داشت این پروژ کلید خورد و ۷ پروژه از پروژه تصویب شده در شورای برنامه‌ریزی را شامل می‌شد.

مدیرکل فناوری اطلاعات کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: عدم یکپارچگی در سامانه‌ها از مواردی بود که مورد توجه امداد قرار داشت که با اجرای " امداد هوشمند" این مشکلات بر طرف شد که در واقع تمام فرایند شناسایی و ارائه خدمات به نیازمندان از طریق این سامانه انجام می‌شود.

دانلود

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 8
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • ساکن روستا IR ۱۶:۴۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۲
  2 0
  فقط برای افرادضعیف خوب بلندن شناسایی کنن ومستمری ناچیزراقطع کنن. برای افرادثروتمندسالهای سال نخاستن ونتونستن شناسایی کنن دیواری کوتاه ترازکمیته ایهاراندیدن. اگه راست میگیدیارانه افرادثروتمندراقطع کنیدوشناسایی کنیدفرار کنندگان ازمالیات. 20هزارتومن مستمری چیه ک قعطع کنن هدفشون اینه که خانواده تحت پوشش اگه فرزند18سال بالا دارن قطع کنن مستمری خواهیددید
 • امدادگر IR ۱۶:۴۶ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۲
  2 0
  این اقدامات یک سویه انجام میشود و اطلاع رسانی کافی به کارکنان امداد و مددجویان گرامی انجام نمی شود ما مامور به خدمت شایسته به گرامی ترین و شایسته ترین افراد هستیم
 • مهدی مختاری 291 IR ۱۷:۰۹ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۲
  1 8
  بروید خودتان را مسخره کنید؛ شما اگه راست می گویید فکری به حال گرونی بکنید؛
  • امدادگر IR ۱۶:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۱۶
   0 0
   ناشناس عزبز! آن‌چه برای خود میپسندید برای والدین تان هم بپسندید! سالمندان عزیز ما حق بیشتری از ما دارند چون نسل بهتری بودند و در سالمندی بیشتر خداوند را می بینند اینقدر هم مثل شما خودتحقیری بلد نیستند! یا حق
 • امدادگر IR ۲۳:۴۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۲
  1 2
  این اقدامات یک سویه انجام میشود و اطلاع رسانی کافی به کارکنان امداد و مددجویان گرامی انجام نمی شود ما مامور به خدمت شایسته به گرامی ترین و شایسته ترین افراد هستیم عزیزان اگر دراقوام و همسایگی خود عزیزی را میشناسند درخواست دارم امورات عزیزان مددجو‌به ویژه سالمندان ناتوان و بی سواد را با گوشی هوشمند خود پی‌گیری کرده درخواستهای ایشان را با سایت امداد هوشمند به ویژه هم اکنون ثبت انشعابات آب و برق و گاز ایشان برای بخشش هزینه ها با رعایت الگوی مصرف انجام دهند بتوانند گوشی هوشمند برای یک سالمند ناتوان و تنها تهیه کنند چند نفره قسطی دست دوم و .. که چقدر بهتر باعث سرگرمی و از تنهایی درآمدن ایشان نیز میشوند رمز وای فای تون رو هم براشون فعال کنید نور علی نور!
  • IR ۱۷:۰۷ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۳
   0 2
   افراد مسن گوشی هوشمند می خواهند چیکار؟! ؛ می خواهی بعد از یک عُمر پاک زیستن آن ها را هم گرفتار فضای مسموم اینترنت کنید؟ ما جوان ها را که معتاد اراجیف های تان کردید و عُمرمان را بیهوده هدر دادید بس نبود؟ ؛ می خواهید این بیچاره ها را هم بیندازید توی هچل؟
  • امدادگر IR ۲۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۳
   3 0
   ناشناس عزبز! نه من‌دولتم نه مسئول فضای مجازی هرچه شما حق خود می دانید باید بیش از آن را برای والدین تان حق بدانید
  • IR ۲۱:۱۰ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۴
   0 0
   امدادگر محترم ؛ سلام. من همون ناشناس قبلی ام. حرف شما درست است اما متأسفانه ناقص است و من با اجازه تان کاملش را می گویم: هر چیزی از خوبی ها را که برای خودت می پسندی برای دیگران هم بپسند؛ و هر چیزی از بدی ها را که برای خودت نمی پسندی برای دیگران هم نپسند؛ گوشی های هوشمند هم جزو همان چیزهای بدی است که من هم برای خودم و هم برای افراد مسن و سالخورده نمی پسندم؛ جهت رفع سؤتفاهمی که ممکن است از حرف های من برای شما به وجود بیاید لازم است این را بگویم تا خدای ناکرده فکر نکنی که من آدم بسیار سخت گیر و افراطی هستم. گوشی هوشمند هم یکی از نعمت های خداوند بزرگ است اما به شرطی که زمان استفاده از آن مناسب باشد؛ محتویاتش هم مناسب باشد که متأسفانه هیچ کدام از این شرایط وجود ندارند. بدی های این ابزار بیشتر از خوبی هایش است و کمتر کسی می تواند از شر بدی هایش در امان بماند. برای مثال امروزه ما در فضای فیزیکی وقتیکه در کوچه و خیابان ها قدم می زنیم با آشغال و کثافت روبرو می شویم ؛ در فضای مجازی هم همینطور است در بیشتر وب سایت هایی که سر می زنیم کوهی از بدی ها سر راهمان ظاهر می شوند که چه بخواهید و چه نخواهید آخر گرفتار یکی از این بدی ها می شوید. روبرو شدن کاربران با محتویات مجرمانه هرگز نشانۀ بیمار بودن ذهن کاربران محسوب نمی شوند چون این محتویات به صورت غافلگیرانه و به زور سر راه کاربران ظاهر می شوند. پس بنابراین روبرو شدن با محتویات مجرمانه تقصیر بینندۀ آن نیست تقصیر منتشر کنندۀ آن است. مهمترین دلیل مخالفتم با این ابزار اعتیاد آور بودن آن است. بهترین تفریح و سرگرمی برای ایشان «صلۀ رحم» ، «ورزش کردن» و «رفتن به سفرهای زیارتی و تفریحی» است نه گوشی هوشمند. به نظر من گوشی هوشمند فقط به درد پرداخت کردن قبوض می خورد.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس