حسینی: نمایندگان استان‌‌های جنوبی فردا با رئیس جمهور دیدار می‌کنند

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور از برگزاری جلسه رئیس جمهور با نمایندگان استان‌های خوزستان، لرستان و چهارمحال و بختیاری در روز پنجشبه خبر داد.

به گزارش مشرق، محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس‌جمهور از برگزاری جلسه سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور با نمایندگان استان های خوزستان، لرستان و چهارمحال و بختیاری در روز پنجشبه خبر داد.

وی گفت: قبل از این جلسه نیز رییس‌جمهور جلساتی را با نمایندگان سایر استان ها داشته که با برگزاری این جلسه رئیس جمهور با ۲۰۳ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار و جلساتی داشته‌اند.

معاون پارلمانی رئیس جمهور تصریح کرد: هدف از برگزاری این جلسات این است که نمایندگان مجلس نقطه نظرات و پیشنهادات خود را درباره موضوعات ملی و حوزه انتخابیه بی واسطه تقدیم رئیس جمهور کنند.

حسینی با بیان اینکه این جلسه هفتمین جلسه رئیس جمهور با نمایندگان مجلس است، بیان داشت: یکی از نکات جالب این جلسات این است که استانداران استان هایی که نمایندگانشان در این جلسات شرکت می‌کنند حضور دارند که این نشست ها در جهت تعامل هرچه بیشتر بین دولت و مجلس است.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تاکید کرد: در این دولت تعامل بسیار گسترده‌ای با نمایندگان مجلس وجود دارد و علاوه بر رئیس جمهور، معاون اول رئیس‌جمهور هم جلساتی را با کمیسیون های تخصصی مجلس دارند و همچنین جلساتی را با نمایندگان هر استان که مقصد بعدی سفر رئیس‌جمهور است برگزار می‌کنند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس