حسینی: سفر رئیس جمهور به روسیه تاثیرات خوبی در اقتصاد خواهد داشت

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به سفر رئیس جمهور به روسیه گفت: این سفر بسیار مهم بود و مذاکرات و توافقات بسیار خوبی هم صورت گرفت که در آینده اقتصادی کشور هم تاثیرات خوبی خواهد داشت.

به گزارش مشرق، هفتمین نشست معاونان پارلمانی وزارت خانه ها و دستگاههای اجرایی کشور با حضور سید محمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور و  حجت‌الاسلام والمسلمین خطیب وزیر اطلاعات در محل وزارت اطلاعات برگزار شد.

سیدمحمدحسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در این نشست به سفر رئیس جمهور به روسیه اشاره کرد و گفت: این سفر بسیار مهم بود و مذاکرات و توافقات بسیار خوبی هم صورت گرفت که در آینده اقتصادی کشور هم  تاثیرات خوبی خواهد داشت.

حسینی افزود: در تمامی موضوعات از جمله اقتصادی، سیاسی و نظامی توافقات برنامه‌ریزی شده خوبی انجام گرفت و اقدامات اجرایی هم در راستای توافقات صورت گرفته آغاز شده است.

وی تاکید کرد: علیرغم سیاه‌نمایی‌ها و حاشیه پردازی ها  که برای زیر سوال بردن سفر مهم رئیس جمهور صورت گرفت نتایج ارزش مندی حاصل شد، دولت همواره وقت خود را صرف خدمت می کند و  دروغ پردازی ها و حاشیه سازی ها در عزم راسخ دولت در پیش برد دیپلماسی اقتصادی خللی وارد نمی‌کند.

حسینی با بیان اینکه دولت و مجلس در یک مسیر ولایی و انقلابی گام برمی دارند، تاکید کرد: نمایندگان مطالباتی از دولت دارند آن هم بر اساس تقاضاهایی است که مردم از نمایندگان پیگیر هستند  و باید با سعه صدر و تحمل و تعامل کار را جلو ببریم.

وی با اشاره به کارهای زمین مانده‌ای که از گذشته در مقابل دولت قرار گرفته؛ گفت: باید از بحث های حاشیه ای پرهیز کرد و با تعامل برای حل مشکلات گام برداریم.

حسینی با اشاره به جلسات متعدد نمایندگان با رئیسی اظهار داشت: آقای رئیس جمهور به دیدار با نمایندگان استانها اهمیت خاصی می‌دهند که این در بین روسای جمهور کم نظیر است و تاکنون با ۱۷۲‪ نماینده پیرامون مسائل ملی و حوزه های انتخابیه جلسه داشته اند.

همچنین در این نشست حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات هم با بیان اینکه معیار عمل ماست که می تواند میزان معرفت ما با اهل بیت و تسلیم ما نسبت به آنان را نشانگر باشد، گفت: دشمن و استکبار تمام تلاشش را بر فتنه گری علیه انقلاب و نظام به کار گرفته و خواهد گرفت و همیشه با این فتنه ها روبرو بوده و خواهیم بود.

وی افزود: دشمن تمام امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری‌اش را به کار می‌گیرد ولی این توطئه ها با شکست دشمن و سرفرازی ملت روبرو بوده است.

وی ضمن اشاره به تحریم‌های حداکثری دشمن گفت: با همه این تحریم‌ها ملت و دولت و رهبری و نظام و نیروهای مسلح با اقتدار و سرفرازی ایستاده اند و کشور هر روز پیشرفت می‌کند.

در این نشست همچنین قاسم جعفری معاون نظارت و هماهنگی و ادیانی معاون تقنینی معاونت پارلمانی و تعدادی از معاونان پارلمانی وزارتخانه‌ها پیشنهادات و نقطه نظرات خود را در خصوص تعامل سازنده با مجلس مطرح کردند.

گفتنی است پیش از این جلسات معاونان پارلمانی وزارتخانه ها و دستگاه های دولتی به میزبانی سازمان برنامه و بودجه، وزارت اقتصاد و وزارت دفاع و مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس