کد خبر 1330663
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲
نبرد اصلی ما با دشمن صهیونیستی است/ لزوم وحدت امت اسلامی

جنبش مقاومت اسلامی «حماس» با صدور بیانیه ای ضمن تأکید بر لزوم وحدت امت اسلامی، اعلام کرد: نبرد اصلی ما با دشمن صهیونیستی است.

به گزارش مشرق به نقل از فلسطین الیوم، جنبش مقاومت اسلامی حماس با صدور بیانیه‌ای بار دیگر بر موضع ثابت خود در رابطه با عدم مداخله در امور داخلی دیگر کشورها تاکید کرد. حماس تأکید کرد که سیاست این جنبش در رابطه با عدم مداخله در امور داخلی دیگر کشورها و دور نگه داشتن خود از نزاع و درگیری‌های داخلی آن‌ها ثابت است.

بیشتر بخوانید:

بدون امتیازگیری، هیچ‌ آتش‌بسی با اسرائیل در کار نیست

بر اساس این گزارش، این جنبش بر ضرورت اجتناب از هرگونه اقدامی که به دودستگی امت اسلامی و ضرر رساندن به امنیت و ثبات آن منجر شود، تاکید کرد. در این بیانیه آمده است که حفظ وحدت امت اسلامی ا اهمیت ویژه ای برخوردار است.

حماس ابراز امیدواری کرد که ثبات، امنیت و آرامش در تمامی کشورهای اسلامی و عربی برقرار شود. این جنبش همچنین بیان کرد که سیاست تقویت روابط با تمامی کشورها به ویژه کشورهای اسلامی و عربی که مایه احترام هستند را در پیش گرفته و به دنبال برقراری روابطی شایسته با تمامی این کشورها در راستای منافع امت اسلامی و خدمت به مسأله فلسطین است.

حماس بار دیگر اعلام کرد که نبرد این جنبش تنها با دشمن صهیونیستی است و خواستار دور نگه داشتن ملت مبارز فلسطین از هرگونه نزاع و درگیری داخلی در دیگر کشورها شد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس