من می گویم استقلال و پرسپولیس باید منحل شوند!

مصطفی هاشمی طبا رئیس اسبق سازمان تربیت بدنی می گوید بهترین کار برای تغییر وضعیت فعلی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال این است که آنها را منحل کنند!

به گزارش مشرق، مصطفی هاشمی طبا در قامت معاون 2 رییس جمهور  ایران در دهه هفتاد رییس سازمان تربیت بدنی و مرد اول ورزش کشور بود. او هنوز با دقت پیگیر مسایل دو باشگاه پرطرفدار ایران- که البته از همان زمان قرار بود به بخش خصوصی واگذار شود  - هست.

هاشمی طبا در خصوص تغییر وضعیت مالکیتی سرخابی ها گفت : دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تراز مالی مثبتی ندارند و به شدت زیان ده هستند و با توجه به اینکه سرمایه آنها با میزان بدهی شان همخوانی ندارد،  تنها یک راه دارند .

رییس سابق کمیته المپیک افزود : همان طور که قبلاً هم گفتم دو باشگاه پرسپولیس و استقلال باید اعلام ورشکستگی کنند و سپس پس به صورت قانونی منحل شوند تا فعالیتشان به شکلی که حالا وجود دارد به اتمام برسد.

پس از این باید سریعاً دو شرکت جدید با عنوان سهامی عام و یا حتی تحت عنوان تعاونی به ثبت برسانند و دوباره با ساختار و اساسنامه جدید حیات خود را شروع کنند به اعتقاد من فقط در این صورت است که می توان آنها را دوباره احیا کرد و به شکل قانونی وارد بورس نمود.

منبع: روزنامه خبر ورزشی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس