کد خبر 1309948
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۱
«قتل با خونسردی»، ماهیت هویتی رژیم اسرائیل

تنها اندیشه صهیونیزم است که کشته انسان‌های بی‌گناه را برای رسیدن به کوچک‌ترین هدف خود توجیه می‌کند حتی انسان‌هایی که خطری برایش نداشته باشند و روی زمین افتاده باشند.

به گزارش مشرق، طی روزهای گذشته کشتن یک جوان فلسطینی به دست سرباز ارتش رژیم صهیونیستی که در حالی که روی زمین افتاده بود موجی از واکنش‌ها را در سراسر جهان به همراه داشت. ارتش رژیم صهیونیستی مدعی است جوان ۲۰ ساله فلسطینی را که قصد انجام عملیات فردی با چاقو داشته است هدف قرار داده است. تصاویری که توسط شاهدان عینی در محل حادثه ضبط و در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده نشان می‌دهند جوان فلسطینی نامبرده زمانی که مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد روی زمین افتاده و هیچ خطری را متوجه کسی نمی‌کرده است اما همچنان دو پلیس مرد و زن رژیم صهیونیستی به بدن وی شلیک می‌کنند. حتی زمانی که این جوان دیگر جان در بدن نداشته، شلیک گلوله به سمت وی استمرار می یابد.

قتل با خونسردی

از سال ۲۰۱۵ که رژیم صهیونیستی قصد داشت طرح تقسیم زمانی و مکانی مسجدالاقصی را در فلسطین اجرا کند نوع جدید از عملیات استشهادی در فلسطین رواج یافت. این عملیات که همان به عملیات فردی مشهور شد، اقدامی فردی است که با استفاده از سلاح سرد علیه صهیونیست‌ها صورت گرفته است. این عملیات که به دلیل کوتاه و ناگهانی بودنش قابل پیش بینی و پیش گیری نبود، موجی از هراس را در بین صهیونیست‌ها به وجود آورد. اما بازخورد این هراس مقابله وحشیانه صهیونیست‌ها با آن بود.

هنگامی که یک فرد اقدام به عملیات فردی می‌کند پلیس یا هر فرد مسلحی که در محل عملیات وجود داشته باشد به سمت مجری عملیات آتش می‌گشاید. اکثریت مجریان عملیات فردی چند ثانیه پس از اجرای عملیات فردی به دلیل اصابت گلوله نقش زمین شده‌اند اما نکته مهم آن است که مقابله صهیونیست‌ها با عملیات فردی پس از افتادن مجری عملیات روی زمین اتفاق می‌افتد.

صهیونیست‌ها پس از آنکه مجری عملیات روی زمین افتاد نه به او کمک می‌کنند و نه اجازه می‌دهند تا کادر اورژانس و پزشکی به کمک او بشتابند. بلکه از رسیدن کمک به وی جلوگیری می‌کنند تا جان دهد. آنگاه پیکر وی را به عنوان گروگان با خود می‌برند و با اخاذی از خانواده‌اش به آنها تحویل می‌دهند. در فلسطین این اقدام صهیونیست‌ها به «مرگ سرد» توصیف شده است.

کادر درمان و اورژانش هلال احمر فلسطین در عملیاتی که چندی قبل در باب العامود شهر قدس انجام شد، اعلام کرد، ارتش رژیم صهیونیستی هنگامی که مجری عملیات روی زمین افتاده بود با آنکه پیکر بی‌جانش را هدف ده‌ها گلوله قرار داده بودند تا زمانی که مطمئن نشدند، جان داده است به آنها اجازه حاضر شدن بالای سر او را ندادند.

فلسطین , رژیم صهیونیستی (اسرائیل) ,

این درحالی است که اگر در حوادث مشابه صهیونیستی آسیب دیده باشد به سرعت به کمک او می شتابند اما فلسطینی‌ها را آنقدر رها می‌کنند و حتی از رسیدن کادر درمان جلوگیری می‌کنند تا جان دهند. بسیاری از کسانی که در عملیات فردی هدف اصابت گلوله قرار گرفته‌اند اگر به بیمارستان منتقل می شدند یا کمک‌های پزشکی به آنها می رسید زنده می‌ماندند اما با ممانعت ارتش رژیم صهیونیستی از رسیدن کادر درمان به آنها، به شهادت رسیده‌اند.

این جنایتی است که در هیچ کجای این جهان پهناور به تصدیق هیچ بشری در طول تاریخ بشریت نرسیده است و تنها از صهیونیست‌ها سرزده است چرا که جنایت علیه انسان‌ها بخشی از ماهیت و هویت آنها است.

معامله با پیکر بی‌جان شهدا و مجازات خانواده‌هایشان

نکته دیگری که اقدام جنون آمیز جنایتکاران صهیونیست را نشان می‌دهد آن است که آنها پیکر شهدا را پس از شهادت مصادره کرده، تا مدت ها به خانواده هایشان تحویل نمی‌دهند. تحویل پیکر شهدا با گرفتن تعهد از خانواده‌های آنها، اخذ هزینه انتقال و بعضا جریمه‌هایی شامل خسارت‌های وارد شده به پلیس است.

صهیونیست‌ها از چند سال قبل با وضع قوانین داخلی، مجریان عملیات فردی را به مجازات انفجار منزل مسکونی شان محکوم می‌کنند. خانه تعداد قابل توجهی از مجریان عملیات فردی پس از گذشت چند ماه از شهادت مجری عملیات منفجر شده است و حتی هزینه‌های انفجار را از آنها اخذ می‌کنند.

اما از همه اینها وحشیانه‌تر معامله‌ای است که صهیونیست‌ها با پیکرهای شهدا می‌کنند. در موارد قابل توجهی پس از آنکه پیکر شهدا را بعد از ماه‌ها به خانواده‌های آنها تحویل داده‌اند خانواده‌های این شهدا شاهد ربوده شدن اعضای شهدا از پیکرهای آنها شده‌اند. صهیونیست‌ها به پیکر انسان هایی که به عمد با «مرگ سرد» به شهادت رسانده‌اند و در قاموس خود مجرم و قاتل می خوانند، رحم نکرده اعضای آنها را می‌ربایند.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی پس از کشته شدن جوان ۲۰ ساله فلسطینی در باب العامود شهر قدس و انتشار فیلم به رگبار بستن پیکر بی جان اعلام کرد از دو پلیس مرد و زنی که به وی شلیک کرده‌اند تقدیر کرده و همواره از آنها حمایت خواهد کرد.

این میزان از وحشی‌گری و جنایت خشونت بار در هیچ جای دنیا آن هم به این اندازه علنی و عمومی قابل مشاهده نیست. این ویژگی ماهیت و هویت اندیشه صهیونیست است که با کشتار اعلام موجودیت می‌کند و با جعل تاریخ خود را صاحب تمام آنچه در دنیا هست، معرفی می‌کند. این هویت اندیشه‌ای است که جهان و بشریت را تهدید می‌کند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس