مقاومت هرگز با محاصره و تحریم تضعیف نخواهد شد

رئیس شورای اجرایی جنبش حزب الله لبنان در سخنانی تاکید کرد که مقاومت هرگز با محاصره و انتخابات یا تحریم تضعیف نخواهد شد و هرکس چنین می پندارد، نادان است.

به گزارش مشرق به نقل از العهد، رئیس شورای اجرایی حزب الله در سخنانی گفت: اگر برخی فکر می‌کنند که با محاصره یا انتخابات و تحریم می‌توانند مقاومت را تضعیف کنند به آنها می گویم که نادان و احمق هستند.

«هاشم صفی الدین» در مراسمی در جنوب لبنان افزود: آنها تاریخ ما را نخوانده اند و حقیقت ما را نمی‌شناسند و تا به امروز رمز قدرت در مقاومت ما را درک نکرده اند چرا که رمز قدرت ما در ایمان و توکل به خداوند است.

بیشتر بخوانید:

شیعیان لبنان در جایی حاضر هستند که مقاومت حضور داشته باشد

رئیس شورای اجرایی حزب الله گفت: گروه دیگر که در لبنان از کرامت ملی دست کشیده اند و می‌خواهند میهن را وابسته به خارج کنند، قادر نیستند هیچ دستاوردی کسب کرده و مشکلات اقتصادی را حل کنند.

وی تاکید کرد: طرف دیگر در لبنان خواهان رفتن به سمت عادی سازی (روابط با رژیم صهیونیستی) است و ما تاکید می‌کنیم که این اتفاق نخواهد افتاد و ما آن را نمی‌پذیریم. آنها به سمت گزینه‌های نامطلوبی در سطح ملی می‌روند و آماده عادی سازی روابط هستند.

صفی الدین ادامه داد: این تیم که علیه مقاومت توطئه می‌کند رویای عادی سازی روابط و چه بسا فراتر از آن را در سر می‌پروراند و این حقیقت آنهاست. آنها می‌خواهند بگویند که عادی سازی روابط، عربیت است و مقاومت خارج از عربیت قرار دارد و این جزو عجائب است.

وی تاکید کرد: ما امروز در زمان پیروزی‌ها و نه ضعف و خواری قرار داریم و به شیوه مقاومت قدرتمندانه برای مقابله با دشمن ادامه می‌دهیم و عقب نخواهیم نشست.

رئیس شورای اجرایی حزب الله در پایان با اشاره به عملیات شهادت طلبانه در منطقه باب العامود آن را گواهی زنده برای قدرت مردم فلسطین برای مقاومت در قدس، کرانه باختری و اراضی اشغالی ۱۹۴۸ برشمرد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس