کد خبر 1308909
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲
صدری: از کارگزار جدید ضمانت بانکی دریافت می‌کنیم/ در پرداخت پول کالدرون تعلل و کوتاهی نداشتیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس تأکید کرد از کارگزار جدید این باشگاه ضمانت‌های بانکی گرفته خواهد شد.

به گزارش مشرق،‌ مجید صدری در مراسم رونمایی از کارگزار باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ما با حداقل سه چهار شرکت مذاکره و در نهایت با یک شرکت توافق کردیم. این قرارداد را در سه حوزه بررسی کردیم. یک فضای مجازی و اسپانسری پیراهن و ... است که ۲۲۰ میلیارد است. بحث دیگر تبلیغات محیطی است که قرار شد از بازی بعد تبلیغات محیطی به طور کامل در اختیار ما باشد که ما برای فصل جاری در این زمینه قرارداد ۱۱۰ میلیاردی بستیم. موضوع سوم هم بحث حق پخش زنده است که اگر ما بتوانیم با صدا و سیما تعامل داشته باشیم، قرارداد ۳۰۰ میلیاردی هم در این زمینه بستیم.

وی افزود: یعنی در کل ۶۳۰ میلیارد تومان قرارداد ما با کارگزار خواهد بود. این قرارداد هم برای سه سال خواهد بود در آن صراحتاً نوشتیم که کف تضمین برای سال‌های آینده باید ۲۰ درصد افزایش یابد. ما یک پیش پرداخت هم دریافت کردیم که توانستیم ۱۵ درصد از قرارداد بازیکنان هم روز گذشته پرداخت کنیم. همچنین تلاش کردیم ضمانت بانکی هم دریافت کنیم. ما برای هر مورد قرارداد یک ضمانت بانکی حُسن انجام کار هم می‌گیریم و در قرارداد آمده که ظرف سه هفته این ضمانت نامه را به ما بدهند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: نام کارگزار جدید باشگاه شرکت «ایده‌پویان ماژ» است. ما تلاش کردیم تمام موارد قانونی هم در انتخاب کارگزار رعایت کردیم.

بیشتر بخوانید:

کارگزار پرسپولیس معرفی شد

وی ادامه داد: سعی کردیم روز گذشته هم پول بازیکنان را بدهیم، شاید کمی دیر بود ولی سعی کردیم خلف وعده را جبران کنیم. ۲۰ درصد از قرارداد فصل جاری اعضای تیم را تا الان پرداخت کردیم و تلاش می‌کنیم از این پس ماهانه با حضور کارگزار به بازیکنان پرداختی داشته باشیم.

صدری در ادامه صحبت‌های خود توضیح داد: بحث یکسری امکانات نیز وجود داشت که کادر فنی خواسته بود تا زمین دیگری برای تمرین تیم فراهم کنیم. سعی می‌کنیم این را هم در اختیار گل‌محمدی بگذاریم تا تیم بتواند در آن زمین تمرین کند.

وی درباره پرداخت بدهی‌های کالدرون نیز گفت: نکته دیگر بحث کالدرون است که ما چند ماه برای تهیه این پول تحت فشار بودیم. این پول تهیه شد و ما تلاش کردیم آن را به حساب کالدرون واریز کنیم، ولی هواداران بدانند از سه مرحله مبلغ واریزی ما، دو مرحله به حساب او نشسته و یک مرحله مانده است که برای آنهم راه حلی پیدا کردیم و انجام می‌شود. ما تعلل و کوتاهی نداشتیم. در واقعیت این تحریم‌های ظالمانه ما را خیلی اذیت می‌کند. یک بانک اروپایی به ما معرفی کردند. ما حاضر بودیم نقداً این پول را پرداخت کنیم یا بانکی در قطر یا ترکیه به ما معرفی کنند، ولی متأسفانه هیچکدام از این کارها نشد. فقط یک شماره حساب دادند و ما سعی کردیم این پول را واریز کنیم،‌ نامه‌های متعددی به فیفا زدیم که آنها حداقل به ما شماره حساب دیگری اعلام کنند که این کار هم نشد. ما هر کاری می‌شد انجام دادیم، ولی واقعیت این است که باید به خودمان بیاییم و حواس‌مان باشد تا این مشکل دیگر پیش نیاد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس ادامه داد: شاید با رقم‌های کمتر می‌شد از کالدرون رضایت گرفت. ما در سال گذشته حدود ۴۰ میلیارد برای بودیمیر و کالدرون هزینه کردیم . من توقع دارم دستگاه های نظارتی به این مسائل ورود کنند. باید این شفاف‌سازی انجام شود.

صدری در پایان عنوان کرد: امیدواریم پرسپولیس به جایگاه واقعی خودش در ایران و آسیا برسد و همیشه جزو بهترین‌ها باشیم. یک تشکر هم از آقای سجادی و علی‌نژاد می‌کنم. به ما محبت دارند و هر جایی کمک خواستیم ما را کمک کردند. از هیئت مدیره باشگاه نیز تشکر می‌کنم. اگر نقصی در کار وجود دارد مربوط به من است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس