یک نقاشی چندصد کیلومتری!/ ماجرای جالب «پیکاسوی رکاب زن»+عکس

پیکاسوی رکاب‌زن: این کار سخت‌تر از آن چیزی بود که فکر می‌کردم. برنامه ریزی کل کار حدود سه ماه طول کشید. در آن روز، اوضاع به دلیل بسته شدن چند جاده بغرنج شد، بنابراین مجبور شدم مسیر را مجددا اصلاح کنم

به گزارش مشرق، یک دوچرخه سوار به نام آنتونی هویت اخیرا یک مسیر ۷۵ مایلی (۱۲۰ کیلومتر) را در لندن رکاب زده تا با کمک نقشه مسیریاب، تصویر یک مرد سبیل دار را به صورت پرتره مجازی ترسیم کند.

ماجرای جالب پیکاسوی رکاب‌زن +عکس

شکل سبیل از دوچرخه آقای هویت الهام گرفته شده از سنت سالانه موومبر(Movember) است که در آن مردان در حالی که ریش های خود را می گذارند، برای این هدف سرمایه و کمک خیریه جمع آوری می کنند.

آنتونی که به «پیکاسوی رکاب زن» مشهور شده، قبلا مسیری شبیه به چهره بابانوئل را در غرب بریتانیا و سر یک گوزن را در لندن رکاب زده بود.

ماجرای جالب پیکاسوی رکاب‌زن +عکس

آخرین پروژه او جمع آوری پول برای موسسه خیریه «موومبر» (movember) است که هر سال در ماه نوامبر برای توجه بخشی به سلامت روان مردان کارزاری را پیگیری می کند.

کمپین جمع آوری کمک های مالی یک ماهه این خیریه بر افزایش آگاهی و بودجه برای سلامت روان مردان و پیشگیری از خودکشی، سرطان پروستات و سرطان بیضه متمرکز است.

این مرد ۵۳ ساله گفت: اگر بتوانم آگاهی و مقداری پول نقد برای بنیاد خیریه «موومبر»(Movember) که چنین کاری انجام می دهد افزایش دهم، فوق العاده است.

ماجرای جالب پیکاسوی رکاب‌زن +عکس

«من در طول سال‌ها اندک مشکلاتی با سلامت روانی‌ام داشته‌ام و باید بگویم که به‌ عنوان یک جوان معمولی، باز کردن آن ها و گفتگو در موردشان آسان نیست.»

آقای هویت گفت: «این کار سخت‌تر از آن چیزی بود که فکر می‌کردم. برنامه ریزی کل کار حدود سه ماه طول کشید. در آن روز، اوضاع به دلیل بسته شدن چند جاده بغرنج شد، بنابراین مجبور شدم مسیر را مجددا از مبدا اصلاح کنم.»

ماجرای جالب پیکاسوی رکاب‌زن +عکس

او نزدیک به هشت و نیم ساعت  در پایتخت بریتانیا رکاب زد تا صورت این مرد را با کمک اپلیکِیشن استراوا ترسیم کند.

آنتونی هویت ۵۳ ساله امیدوار است که مبلغ ۳۹۲۵ پوند جمع آوری کند. یک پوند به ازای هر مردی که در سال ۲۰۲۰ خودکشی کرده است.

ماجرای جالب پیکاسوی رکاب‌زن +عکس

ماجرای جالب پیکاسوی رکاب‌زن +عکس

ماجرای جالب پیکاسوی رکاب‌زن +عکس

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس