نابودی اسرائیل - نمایه

نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس گفت:‌ جامعه کلیمیان ایران از اقدام ورزشکاران ایرانی در عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی حمایت و این اقدام پسندیده را تایید می‌کنند.

به گزارش مشرق، همایون سامه یح، نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به تلاش‌های رژیم صهیونیستی در میادین ورزشی برای حذف ورزشکاران ایرانی گفت: پس از آنکه که رژیم صهیونیستی می‌بیند در عرصه سیاسی و نظامی نمی‌تواند با جمهوری اسلامی ایران مقابله کند، امروز با نفوذ در فدراسیون‌ها ورزشی و میادین جهانی در این حوزه سعی دارد تا با اعمال فشار علیه ورزشکاران ایرانی به زعم خود موفقیت‌هایی را کسب کند.

بیشتر بخوانید:

اقدام صهیونیست‌ها علیه ورزشکاران ایرانی خلاف اساسنامه فدراسیون‌ها است

وی افزود: امروزه عدم رویارویی با ورزشکاران صهیونیستی محدود به ورزشکاران ایرانی نیست و ورزشکاران کشورهای دیگر نیز حاضر نیستند با نمایندگان ورزشی این رژیم کودک کش رودررو شوند.

نماینده ایرانیان کلیمی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: جامعه کلیمیان ایران اقدام ورزشکاران ایرانی در عدم رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی را تایید و از این رفتار پسندیده آنها حمایت می‌کنند.

سامه یح خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی با این گونه اقدامات سعی در کسب مشروعیت و مقبولیت در سطح جهان برای خود دارد، اما واقعیت امر این است که روحیه غیر انسانی و ضد حقوق بشری این رژیم امروزه برای همه آشکار شده و موضعی نیست که قابل کتمان و پنهان کردن باشد.

وی افزود: البته همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند لازم است تا حمایت‌های حقوقی و دیپلماتیک از ورزشکاران ما که از رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی سر باز می‌زنند به عمل آید تا در میادین ورزشی حقوق آنها تضییع نشود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس