حضور رئیس جمهور در جایگاه توزیع سوخت

اخلال در جایگاه‌های سوخت، یکبار دیگر چهره دشمنان مردم ایران را بدون روتوش نمایش داد. دشمنانی که یکروز داروی کودکان عزیز کشورمان را تحریم می کنند و روز دیگر برای اخلال در عرضه سوخت ذوق زده می شوند.

سرویس سیاست مشرق - صبح سه شنبه ۴ آبان ماه، رسانه ها از اخلال در جایگاه‌های سوخت و قطع ناگهانی نازل‌های بنزین خبر دادند. بلافاصله پس از انتشار این خبر، رسانه های معاند و از جمله بی بی سی فارسی، اینترنشنال و صدای آمریکا با ذوق زدگی به ضریب دادن به این خبر پرداخته و مدعی شدند که بحرانی بزرگ پیش روی مردم ایران است.

در همین رابطه وبسایت صدای آمریکا در مطلبی به نقل شبکه خبری ای‌بی‌سی آمریکا نوشت: «یک حمله سایبری پمپ بنزین‌ها را در سراسر ایران فلج کرده و رانندگان عصبانی را در صف‌های طولانی سرگردان کرده است».

تودهنی دولت و ملت ایران به بی‌بی‌سی و صدای آمریکا/ چرا تیر دشمن در ایجاد غائله بنزینی آبان ۱۴۰۰ به سنگ خورد؟

بی بی سی فارسی نیز در مطلبی با عنوان «حمله سایبری 'تمام ۴۳۰۰ جایگاه سوخت' ایران را از کار انداخت» نوشت: «عصر سه‌شنبه چهارم آبان ماه، به دنبال از کار افتادن پمپ‌بنزین‌ها وتشکیل صف‌های طولانی ماشین در شهرهای مختلف ایران، مقام‌های ایران تایید کردند که حمله سایبری صورت گرفته است...این حوادث تقریبا همزمان است با دومین سالگرد سرکوب اعتراض‌ها به افزایش ناگهانی قیمت بنزین در ایران».

تودهنی دولت و ملت ایران به بی‌بی‌سی و صدای آمریکا/ چرا تیر دشمن در ایجاد غائله بنزینی آبان ۱۴۰۰ به سنگ خورد؟

همچنین اینترنشنال در مطلبی با عنوان «تداوم بلاتکلیفی مردم در پمپ‌ بنزین‌ها؛ رئیسی: این حمله سایبری نه اولین است نه آخرین» نوشت: «در حالی که قیمت آزاد بنزین در ایران سه هزار تومان است و دولت هرگونه تصمیم برای افزایش قیمت بنزین را رد کرده، باشگاه خبرنگاران جوان از فروش گران بنزین در بازار سیاه خبر داده است».

این رسانه سعودی-انگلیسی در ادامه نوشت: «حمله سایبری به پمپ‌بنزین‌ها، در آستانه دومین سالگرد سرکوب خونین اعتراضات مردمی آبان‌ماه ۹۸ صورت گرفت.در آبان ۹۸، اعتراضات در ابتدا علیه گرانی شدید و ناگهانی سوخت در ایران بود، اما خیلی زود به اعتراضات گسترده علیه کلیت حکومت تبدیل شد».

تودهنی دولت و ملت ایران به بی‌بی‌سی و صدای آمریکا/ چرا تیر دشمن در ایجاد غائله بنزینی آبان ۱۴۰۰ به سنگ خورد؟

این رسانه ها که یدطولایی در حمایت از تحریم علیه ملت ایران دارند با ضریب دادن به خرابکاری بنزینی، به غائله آبان ۹۸ اشاره کرده و تقلا کردند که با ناراضی سازی مردم و ایجاد موج اعتراض، این غائله را در آبان ۱۴۰۰ تکرار کنند.

پشت پرده خرابکاری بنزینی چه بود؟

اما در این میان مقاله روزنامه هاآرتص قابل توجه بود. این روزنامه اسرائیلی در مقاله ای به قلم «جاناتان لیز» به پشت پرده خرابکاری در پمپ بنزین های ایران پرداخت و نوشت: «این اقدام در راستای هدف راهبردی اسرائیل یعنی فشار به مردم ایران به خصوص طبقه متوسط است تا از این راه مردم از حکومت ناراضی و حتی با آن درگیر شده و ترمز فعالیت های هسته ای ایران به این شیوه کشیده شود».

همانطور که این رسانه صهیونیستی اذعان کرده، دشمنان ملت ایران در روزهای آغازین آبان ماه تقلا کردند تا با فشار به مردم، آنها را عصبانی کرده و آشوب های خیابانی را کلید بزند. اما تیر دشمن در ایجاد غائله بنزینی آبان ۱۴۰۰ به سنگ خورد.

عملکرد خوب صداو سیما

تیر دشمن به سنگ خورد. در حقیقت ناکامی دشمن به واسطه زنجیره ای از اقداماتی رخ داد که دولت، مردم، صداوسیما و دیگر ارگان ها و سازمان ها در آن سهیم بودند.

بلافاصله پس از انتشار خبر اخلال در جایگاه‌های سوخت، صدا و سیما و به صورت ویژه شبکه خبر با انتشار لحظه به لحظه اخبار مربوط به این مسئله، مرجعیت رسانه ای درخصوص این رخداد را در دست گرفت و در ادامه با انتشار اخبار میدانی و مصاحبه با مردم، ابتکار عمل را کامل به دست گرفته و رسانه های معاند را در ضریب دادن به اخبار کذب و تشویش اذهان عمومی ناکام گذاشت.

تودهنی دولت و ملت ایران به بی‌بی‌سی و صدای آمریکا/ چرا تیر دشمن در ایجاد غائله بنزینی آبان ۱۴۰۰ به سنگ خورد؟

همزمان با این اقدام، مقامات مسئول با تکذیب گرانی بنزین و ارائه آمار پمپ بنزین های فعال، از سردرگمی مردم و ازدحام در مقابل جایگاه های سوخت غیرفعال پیشگیری کردند.

همچنین وزارت نفت با انتشار انبوه پیامک به مردم، تاکید کرد که «هموطن عزیز؛ با تلاش های گسترده مشکل فنی سامانه هوشمند سوخت به زودی برطرف می شود. سهمیه بنزین موجود در کارت های سوخت محفوظ است و شایعه افزایش قیمت بنزین یا حذف سهمیه ها واقعیت ندارد. لطفا اخبار صحیح را از رسانه های رسمی کشور پیگیری نمایید».

در ادامه شهرداری تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: «با دستور علیرضا زاکانی، شهردار تهران جهت رفاه حال شهروندان و اختلالات پیش آمده در سامانه پمپ بنزین‌ها، مترو تا ساعت ۹ صبح چهارشنبه(۵ آبان) رایگان است. همچنین  سرویس دهی متروی تهران تا ساعت ۱۲ سه شنبه شب به شهروندان انجام می‌گیرد».

حضور مقامات دولت در میان مردم

مقامات ارشد دولت از آغازین ساعات اخلال در جایگاه‌های سوخت به صورت پیوسته و مستمر به ابهامات و شایعه پراکنی ها پاسخ داده و مرتب مردم را از جدیدترین اقدامات صورت گرفته مطلع می کردند.

در همین راستا وزیر نفت در یکی از جایگاه های سوخت حضور یافته و با مردم صحبت کرد. وزیر نفت همچنین گفت: «از مردم به خاطر اینکه در برخی جایگاه‌ها معطل شدند عذرخواهی می‌کنم و از همراهی و اعتمادشان متشکرم. سهمیه موجود در کارت‌های سوخت محفوظ است».

تودهنی دولت و ملت ایران به بی‌بی‌سی و صدای آمریکا/ چرا تیر دشمن در ایجاد غائله بنزینی آبان ۱۴۰۰ به سنگ خورد؟

تودهنی دولت و ملت ایران به بی‌بی‌سی و صدای آمریکا/ چرا تیر دشمن در ایجاد غائله بنزینی آبان ۱۴۰۰ به سنگ خورد؟

همچنین پیش از ظهر چهارشنبه سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور با حضور سرزده در وزارت نفت، به پیگیری وضعیت روند سوخت‌رسانی به خودروها و فعالیت مجدد جایگاه‌های سوخت کشور پرداخت.  

آیت‌الله رئیسی همچنین قبل از حضور در وزارت نفت در یکی از جایگاه‌های توزیع بنزین حضور یافت و با مردم و کارکنان این جایگاه عرضه سوخت درباره وضع سوخت‌گیری گفت‌وگو کرد.

حضور بی واسطه مقامات ارشد دولت در میان مردم و رسیدگی ویژه و فوری در راه اندازی جایگاه های سوخت، بیش از پیش دشمن و رسانه های معاند را در سم پاشی و انتشار اخبار دروغ و ایجاد التهاب ناکام گذاشت.

آقای رئیسی در جریان بازدید از وزارت نفت ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده، تاکید کرد که همه تلاش ها باید این باشد که مردم هیچگونه نگرانی نداشته باشند. این اظهارنظر و حضور رئیس جمهور در پمپ بنزین، ناخودآگاه افکارعمومی را به یاد اظهارنظر تأمل برانگیز رئیس جمهور سابق در روز جمعه پس از سهمیه بندی بنزین انداخت و در این مقایسه، بیش از پیش آشکار شد که اقدامات دولت و به خصوص شخص رئیس جمهور چگونه می تواند در شرایط خاص به بهبود اوضاع کمک کرده و یا بالعکس، بنزین بر آتش بریزد.

هوشمندی مردم ایران

دشمن در پی آن بود تا با پمپاژ اخبار دروغ درباره بحران بنزین در ایران و گرانی قریب الوقوع بنزین و قحطی بنزین در سراسر کشور، مردم را عصبانی کرده و آشوب های خیابانی را کلید بزند. اما هوشمندی مردم عزیز کشورمان، دشمن را ناکام گذاشت.

با اینکه بی بی سی فارسی و اینترنشنال سعودی و صدای آمریکا و دیگر رسانه های دشمن دست و پا زدند تا مردم را به خیابان ها بکشند، اما مردم با بی توجهی به این فضاسازی ها و با پیگیری اخبار از مراجع داخلی و رسانه ملی، با نظم و متانتی قابل تقدیر در جایگاه های فعال عرضه سوخت حضور یافته و بنزین زدند.

اخلال در جایگاه‌های سوخت، یکبار دیگر چهره دشمنان مردم ایران را بدون روتوش نمایش داد. دشمنانی که یکروز داروی کودکان عزیز کشورمان را تحریم می کنند و روز دیگر برای اخلال در جایگاه های سوخت، از ذوق زدگی، غش و ضعف می روند. و اما در مجموع، هوشمندی دولت و ملت و اقدام حرفه ای رسانه، نقشه دشمن را نقش بر آب کرد.  

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 65
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 7
 • IR ۲۰:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  95 11
  صدا و سیما اگر به موقع و سریع و صادقانه اطلاع رسانی کند مردم اقبال کمی به رسانه های بیگانه خواهند داشت
  • پری 44 IR ۲۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
   61 5
   لعنت خداوند بر منافق
  • IR ۲۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
   55 18
   فقط یک کلام درود بر بصیرت مردم ایران اسلامی که خام برنامه های دشمن نشدند.. خاک بر سر اسرائیل..
  • IR ۰۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   8 0
   حسن فریدون چه فردی بوده پس!؟
  • IR ۰۰:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   3 10
   انسان، آزاد است و حقّ انتخاب دارد. تمام آياتى كه مى فرمايد: انسان دنيا را خريد و آخرت را فروخت، دليل اين هستند كه انسان مجبور نيست، بلكه اختيار دارد و خود با فكر و مقايسه، مى سنجد و انتخاب مى كند. «اشتروا» - همه در برابر قانون الهى يكسان هستند. «فلا يخفّف» اينكه بنى اسرائيل خود را نژادِ برتر، فرزند ومحبوب خدا مى دانند، گمان و وهمى بيش نيست. قهر الهى براى هيچ انسان و نژادى كه در مسير لجاجت و كفر است، استثنا برنمى دارد.
  • IR ۰۷:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   7 7
   - تأمين معاش مردم، مقدّم بر فرمان به عبادت و مقدّمه اى بر آن است. «كلوا... سجّداً» - براى ورود به مكان هاى مقدّس، احترام مخصوص لازم است.«ادخلوا...سجداً» - بخشش، از اوست، امّا استغفار و طلب آمرزش، بايد از سوى ما باشد. «قولوا حطّة نغفر لكم» - آداب دعا وشيوه توبه را نيز بايد از خدا بياموزيم. «ادخلوا...سجّداً وقولوا حطّة» - عمل به دستورات خداوند، زمينه ى آمرزش ماست. «ادخلوا... قولوا... نغفر لكم» - استغفار، براى گناهكار مايه ى آمرزش و براى نيكوكار اعتلاى درجه است. «نغفر لكم خطاياكم و سنزيد المحسنين»
  • IR ۰۸:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   10 11
   درود بر جمهوری اسلامی
  • IR ۰۹:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   10 3
   در مورد داروهای درمان کرونا و واکسن کرونا مراقب صهیونیزم جهانی باشیمممممممممممم مراقب باشیمممممممممممم
  • IR ۱۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   1 2
   دقیقا
  • به 7.21 SE ۱۳:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   0 1
   درست برعکس. همان حطه بنی اسراییل هم مقدمه بود برای رسیدن به سرزمین موعود پر نعمت ورفاه و نجات از بیابان. «و یقوم استغفروا ربّکم ثمّ توبوا الیه یرسل السّماء علیکم مدراراً و یزدکم قوة الی قوّتکم و لاتتولّوا مجرمین؛ای قوم من،از پروردگارتان، آمرزش گناهان را بخواهید، سپس،با انجام کارهای شایسته، به سوی او بازگردید که در این صورت، ابرهای پر باران، به سوی شما،خواهد فرستاد؛تا باران های سودمندی، بر شما فرو ریزد و نیرویی بر نیرویتان، خواهد افزود.پس، مبادا،با حالت شرک و گناه،از من روی برتابید».(سوره ی هود،آیه ی 52)
 • US ۲۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  10 81
  اگه با بایدن کنار بیاید بایدن چهار سال دیگه هم انتخاب میشه اونوقت تا هشت سال خیالتون راحته اگه مذاکرات شکست بخوره سه سال دیگه دوباره جمهوری خواهان میان سر کار دوباره تو دردسر میافتید
  • SE ۲۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
   55 7
   یعنی اینقدر توافق با ایران برای مردم آمریکا مهم است؟ اصلا آمریکایی ها نمی دانند ایران کجا هست!
  • IR ۲۱:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
   48 2
   سگ زرد برادر شغاله دولت های جمهوری خواه و دموکرات امریکا در 43 سال گذشته همواره برعلیه ایران و ایرانیان توطئه کرده اند.
  • IR ۰۰:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   6 2
   بایدن تا همین جا هم راه ترامپ رو ادامه داده. تحریم های اصلی که سه سال رکود اقتصادی رو به ایران تحمیل کردند هنوز هم پابرجا هستند ولی امسال با ادامه روند فعلی این طلسم شکسته میشه و بعد از 3 سال رشد اقتصادی مثبت میشه. اقتصاد ایران دیگه داره خودش رو با تحریم ها وفق میده.
  • IR ۰۱:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   1 9
   آیا رفتار ترامپ و بایدن و اوباما مثل هم بوده؟ آیا بایدن و اوباما فرماندهان ما را شهید کردند؟ یا هر روز یک حمله جاسوسی و اقتصادی و لفطی به ایران داشتن؟ کم حافطه نباشید با دموکراتها بهتر میشه کنار اومد به هر حال امریکا هم دنبال منافع خودشه و ما هم باید از حزبی که رفتار ملایمتری باهامون داشته کار کنیم.یکی از دلایل پیروزی ترامپ تحقیر سربازان امریکایی در زمان اوباما بود که زمینه را برای تبلیغات ترامپ فراهم کرد
  • سروش IR ۰۹:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   5 1
   دقیقتر اینه اگر با بایدن کنار بیایید همان راه قبلی ترامپ جمهوری خواه را در چهار سال آینده خواهید داشت
  • IR ۱۰:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   2 0
   بیشترین و شدیدترین تحریمهای ظالمانه در دوران اوباما بر علیه ایران اعمال شد.
  • به ۰۱:۵۶ - SE ۱۳:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   2 0
   خیال کرده ای این پیرمرد آلزایمری حزب دموکرات است؟ جمهوریخواهان با وجود هارت و پورت کم خطرند ودموکراتها با وجود ادب و استایل اتوکشیده بسیار وحشی و خطرناک. چه کسی الغای بردگی را امضا کرد؟ لینکلن جمهوریخواه. چه کسی معاهده سالت را شوروی امضا کرد؟ فورد جمهوریخواه یعنی همان کسی که جنگ ویتنام را تمام کرد. چه کسی معاهده الجزایر را با ایران امضا کرد؟ ریگان جمهوریخواه. چه کسی با کره شمالی سر میز مذاکره نشست و تحریمهای آن کشور را وتو کرد؟ ترامپ جمهوریخواه. اما حالا چخ کسی بمب اتمی بر ژاپن انداخت؟ ترومن دموکرات. چه کسی جنگ ویتنام را راه انداخت؟ کندی دموکرات. چه کس عامل نارنجی را در جنگ ویتنام استفاده کرد؟ جانسون دموکرات. چه کسی به ایران حمله نظامی کرد؟ کارتر دموکرات. چه کسی جنگ سومالی را راه انداخت و عراق را تحریم فلج کننده کرد؟ کلینتون دموکرات. چه کسی عامل جنگ عراق شد؟ هلادری کلینتون دموکرات. چه کسی جنگ سوریه و لیبی را راه انداخت و ایران تحریم فلج کننده کرد؟ اوبای دموکرات و... چشم خود را باز کنیم. سگ زرد برادر شغال است. اما دموکراتها برای بشریت خطرناکترند. در پازل آنها بازی نکنیم.
 • IR ۲۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  50 8
  اگه رئیسی رئیس جمهور هست، حسن روحانی چی بود دیگه؟؟؟ چقدر خدا بهمون رحم کرد
  • IR ۲۱:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
   29 4
   روحانی کفایت سیاسی لازم برای ریاست جمهوری ایران را نداشت.
  • IR ۲۲:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
   13 9
   پس چرا دوبار تایید صلاحیت شد و هیچ وقت هم استیضاح نشد،
  • حیدر صالح IR ۲۲:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
   26 4
   انتخاب حسن روحانی یک اشتباه ملی بود
  • بابک US ۲۱:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۲۵
   0 0
   اشتباه
 • بختیاری IR ۲۱:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  43 5
  خدا میدونه فــــــــــــــرد مـــــــورد نـــــــظـــــــر تا صـــــــبـــــــح جـــــــمـــــــعـــــــه چقدر مـــــــیســـــــوزه؟؟؟ که اینبار موفق نشده با همکاری دوستان علیا حضرت نشین با اعصاب مردم بازی کنند.
  • نغمه رضایی IR ۲۱:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
   21 1
   احسنت
 • IR ۲۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  34 3
  مرگ بر آمریکا
 • IR ۲۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  28 4
  باهوشمند دست اندرکاران صدا وسیما مسئولین زیربط این قائله ختم بخیر شد وفتنه دشمنان‌ خنثی شد
 • سعید IR ۲۱:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  15 6
  بقول شما ملت عزیز ایران که همیشه دین خودشون رو از‌فهم و شعور و حرکت انقلابی ادا کردن ایا مسولین هم برای پاسداشت این ملت کاری کردن یا فقر وگرونی رو افزایش دادن؟
  • IR ۲۱:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
   26 5
   دولت روحانی فقر و محرومیت را در کشور توسعه داد مردم چوب انتخاب غلط شون در سالهای 92 و 96 را می خورند.
 • SG ۲۱:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  33 4
  به نظر من اینکه اقای رییسی شخصا در میان مردم حاضر شدند و همین طور وزیر نفت خیلی موثر بوده است دمشون گرم ....وقتی بین مردم حاضر بشند و صادقانه توضبح بدند مردم هم اگاه هستند متوجه میشند خوب .
 • IR ۲۲:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  0 0
  محکم و تر و تمیز
 • علیرضا IR ۲۲:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  16 4
  تیر دشمن به این خاطر به سنگ خورد که اغتشاش گرها توی این دولت حامی و نماینده ندارند همین
 • IR ۲۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  3 2
  محمد رضا دیانی کیست
  • IR ۲۳:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
   0 0
   میخوای بدونی برا چیکار؟
  • IR ۲۳:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
   1 0
   رابط بین y و x
  • IR ۰۰:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   1 0
   کسی است که خوشبحالش شده
  • IR ۱۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   1 0
   میخواستم ببینم کیه که اینقدر بی صدا خوشبحالش میشه
 • IR ۲۳:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  4 1
  یعنی قطع بنزین ۱۵۰۰ تومانی کار دشمن بود؟
 • IR ۲۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  10 2
  تحقیق کنید ببینید کار روحانی و دار و دسته اش بوده یا اسرائیل؟
  • نغمه رضایی IR ۰۴:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   1 0
   احسنت
 • IR ۲۳:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  5 0
  کدوم دشمن کار خودی های چرا تو این ده سال نبود الان که پرونده زنگنه داره باز میشه حمله شد
 • IR ۲۳:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۵
  0 0
  سه چهار هفته هست بعضی موقه ها میرم ایرنا سایتش کار نمی کنه
 • FR ۰۰:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  6 9
  کاش میشد به این احمق های درجه اول ضد انقلاب و ضد نظام فهماند که در هیچ صورتی نمیتوانند جمهوری اسلامی ایران را فرو بپاشند حتی در صورت خدای نکرده آشوب داخلی ... این انقلاب و این نظام بومی ست و طرفدارانش ملت از جان گذشته و عاشق یکپارچگی وطن !
 • IR ۰۰:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  2 2
  آنها دنبال زندگى دنيوى هستند وتنها به قوانينى كه منافعشان را تأمين كند، پاى بند هستند وبه هر قانونى كه ضررى به منافع دنيوى آنان بزند بى اعتنايند. پس عذاب الهى براى اين رفاه طلبان دنياپرست، تخفيف ندارد و بر خلاف خيال و گمانشان كه ادّعا مى كنند؛ يا اصلاً عذاب نخواهند شد و يا چند روزى بيشتر مجازات نمى بينند، آنان نيز مثل همه ى مجرمان، در برابر اعمال خود مسئولند.
 • IR ۰۱:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  2 2
  این هوشمندی بایدتقویت وفراگیرتر ونهادینه تر شود!
 • IR ۰۳:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  2 2
  خدا مکرروحیله تون به خودت برگرداندوروسیاه شدید!چوب خدابی صداست- ونخواهیم گذاشت آبان ماه ها تکرارشود-وروسیاهی به خودتون ماند-درودخدا برریس جمهورمحبوب ایران آیت الله سیدابراهیم ریسی عزیز"بت شکن زمان"،و تشکرآز:جناب دکترجبلی عزیز،انقلابی ودل سوز،ریس محترم صدا وسیما-
 • IR ۰۶:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  2 3
  مرگ بر آمریکا مرگ بر منافق مرگ بر اسراییل
  • IR ۰۹:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   2 1
   مرگ بر آمریکا و تفکر شیطانی
 • IR ۰۷:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  3 1
  - تأمين معاش مردم، مقدّم بر فرمان به عبادت و مقدّمه اى بر آن است. «كلوا... سجّداً» - براى ورود به مكان هاى مقدّس، احترام مخصوص لازم است.«ادخلوا...سجداً» - بخشش، از اوست، امّا استغفار و طلب آمرزش، بايد از سوى ما باشد. «قولوا حطّة نغفر لكم» - آداب دعا وشيوه توبه را نيز بايد از خدا بياموزيم. «ادخلوا...سجّداً وقولوا حطّة» - عمل به دستورات خداوند، زمينه ى آمرزش ماست. «ادخلوا... قولوا... نغفر لكم» - استغفار، براى گناهكار مايه ى آمرزش و براى نيكوكار اعتلاى درجه است. «نغفر لكم خطاياكم و سنزيد المحسنين»
 • حمید IR ۰۸:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  9 0
  امیدواریم آقای رئیسی همینطور که به روبنا اهمیت میدهند و وقت و انرژی میذارند که البته لازم هم هست، چندین برابر وقت و انرژی بذارند و زیربنا رو درست کنند.
 • منتظر IR ۰۸:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  0 0
  جای تعجبه
 • صبا IR ۰۸:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  4 1
  سلام الحمدالله دولت دکتر رئیسی و ملت مسلمان ما از این آزمون هم سربلند خارج شدند.
 • اجرای عدالت در پرداخت حقوق و مزایا IR ۰۸:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  2 1
  آقای رئیسی ، راه حل پیشنهادی برای افزایش حقوق و مزایای کارکنان در سال 1401 منطبق بر اجرای عدالت بشرح ذیل می‌باشد: سازمانهایی مانند وزارت نفت ، قوه قضائیه ، دادگستری ، معادن و امثالهم که کارکنان آنها حقوق و مزایای بسیار بالایی دارند فقط 10 درصد افزایش حقوق داشته باشند و سایر سازمانها که حقوق و مزایای کارکنان آنها نسبت به سازمانهای فوق کمتر است به میزان حقوق و مزایای سازمانهای فوق ، افزایش حقوق و مزایا داشته باشد و حقوق آنها با سازمانهای فوق یکسان سازی و همسان سازی شود. این یعنی شروع اجرای عدالت در اجرای حقوق و مزایا برای کارکنان کل کشور.
 • IR ۱۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  10 4
  فعلا بنزین ۳۰۰۰ تومنی تو دهن ماست
 • محسن US ۱۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  0 0
  خدا رو صد هزار مرتبه شکر که این غائله ختم به خیر شد. فقط خوبه ما هم وقتی برای دیگران (حتی اگه اون دیگران دشمنون هم باشن) حادثه و مشکلی پیش میاد، اظهار خوشحالی نکنیم.
 • IR ۱۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  3 1
  از انتصاب داماد وزارت بهداشت و انتصاب فامیلی در وزارت جهاد کشاورزی چه خبر؟؟
  • میثم IR ۱۲:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   0 1
   چه ربطی دارد؟ هر مسئله سر جای خود باید مورد بحث قرار گیرد.
 • IR ۱۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  0 1
  مرگ بر آمریکا
 • میثم IR ۱۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  0 1
  باتشکر از متانت و صبر و شکیبایی مردم . با تشکر از همه دست اندرکار و مخصوصاً رئیس جمهور محترم و وزیر نفت و صدا و سیما که فتنه دشمنان را نقش بر آب کردند. واین یک تجربه گران سنگی بود که نشان داد اگر با مردم هم دل و هم نوا باشید و واقعیت را آن طور که هست به مردم بگوئید .و ابتکار عمل را از دشمن سلب کنید. همه مشکلات قابل حل است و مردم با تمام وجود از مسئولین حمایت می کنند. اگر دولت غرب گرا در سال 98 با مردم رو راست بود و رئیس جمهور آتش به خرمن نمی زد و مردم را عصبانی نمی کرد آن همه هزینه به نظام تحمیل نمی شد و خون عده ای بیگناه به زمین نمی ریخت. همین یک مورد از عملکرد روحانی کفایت می کند تا به دادگاه کشیده شود. بدون شک این کارش با برنامه ریزی بود برای اینکه بتواند کار ننگین برجام را بر اساس خواست بیگانه پیش ببرد.
 • فاطمه IR ۱۲:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  0 1
  خدارو شکر
 • محسن IR ۱۲:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  0 2
  خدا رو صدهزار مرتبه شکر که با درایت مسئولان و هوشیاری مردم این غائله ختم به خیر شد. و یک نکته: دوستان عزیز، وقتی ما از اینکه رسانه های بیگانه از این موضوع سوء استفاده کردند ناراحت هستیم، خوبه که خودمون هم وقتی مشکلی واسه دیگران پیش میاد اظهار خوشحالی نکنیم. مثلاً، در ماجرای بنزینیِ انگلیس، ما چقدر موضوع رو بزرگ کردیم . آیا این کار درستی بود؟
  • میثم IR ۱۹:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
   0 1
   صد در صد درست است چرا که اینها نه یکبار بلکه صدها بار از کاه کوه ساختند تا نظام را با شکست مواجه کنند. چیزی که عوض دارد گله ندارد. چون آنها هرگز از شیطنت خود دست بر نمی دارند.
 • IR ۱۲:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  0 1
  چون الان مردم مسئولان دولت رو در کنار خودشون میبینن نه مقابل و نه با ریشخند و اهانت اینکه منم صبح جمعه فهمیدم
 • IR ۱۳:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۶
  0 0
  میدانید چرا چون در ابان ماه شما همه چی را وا داد بودید اما الان نه مردم وقتی دیدن کشور دارای بازدارندگی هسته ای هست به ارامش خاطر رسیدن اما حواستان باشد ابهام هسته ای سیاستی است که. اگر بدرستی اجرا شود کاملا طرف مقابل را اچمز میکند دلیلش هم این است که نمیتوان قدرت واقعی کشور را تشخیص داد
 • IR ۰۷:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۷
  1 0
  با عرض معذرت از ملت بزرگوار ، هر چی حرامزاده در دنیا هست در بی بی سی و اینترنشنال و غیره جمع شده اند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس