کد خبر 1285129
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۱
دنیل کریگ

دانیل کریگ بازیگری که با نقش‌ سینمایی جیمزباند خداحافظی کرد، قرار است در نمایش «مکبث» در برادوی روی صحنه برود.

به گزارش مشرق، دانیل کریگ بازیگری که با نقش‌ سینمایی جیمزباند خداحافظی کرد، قرار است در نمایش «مکبث» در برادوی روی صحنه برود. روث نگا ، نقش لیدی مکبث را مقابل دانیل کریگ روی سن تئاتر ایفا خواهد کرد. سام گولد کارگردانی این نمایش را برعهده دارد و قرار است نمایش «مکبث» از ماه آوریل سال آینده اجرا شود.

دانیل کریگ با نمایش فیلم «زمانی برای مردن نیست» ساخته کری فوکوناگا با نقش جیمزباند خداحافظی کرد.او بهار سال آینده با نمایش «مکبث» روی سن تئاتر می ‎رود.دانیل کریگ پیشتر دوبار در برادوی اجرا داشت:در سال  ۲۰۰۹ در نمایش «باران مداوم»اثر کیث هاف و نمایش «خیانت»اثر هارولد پینتر  در سال ۲۰۱۳. کریگ در خارج از برادوی در ورک شاپی در شهر نیویورک برای نمایش «اوتلوو» نقش یاگو را بازی کرد و دیوید اویلو نقش اوتلوو را.

روث نگا که قرار است نقش لیدی مکبث را بازی کند سال گذشته در فیلم «لاوینگ» نقش آفرینی کرد و نقش اوفلیا را یکبار خارج از برادوی  در سنت آن ورهاوس اجرا کرده بود.

 باربارا بروکلی، تهیه‌کننده فیلم‌های جیمزباند تهیه‌کننده «مکبث» خواهد بود. بروکلی وبرادرش تهیه‌کننده فیلم‌های جیمزباند هستند و پیشتر در سرمایه‌گذاری روی نمایش «باران مداوم» همکاری داشتند. بروکلی گفت که سالهاست با دانیل کریگ درباره «مکبث» صحبت می‌کرده است و کریگ تمایل خود به بازی در نقش مکبث را ابراز کرده بود.بروکلی می گوید که او و دانیل کریگ تصمیم گرفتند در ماه آوریل مکبث را روی صحنه ببرند، چون فصلی است که برادوی دارد دوباره احیا می‌شود.برادوی به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا مدتها بسته بود.

منبع: دنیای تصویر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس