کد خبر 1284408
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۲
دروغ رئیس سازمان لیگ والیبال افشا شد/ دم خروس بیرون زد!+سند

دروغ رئیس سازمان لیگ والیبال مبنی بر عدم شکایت برخی بازیکنان از باشگاه‌های بدهکار افشا شد.

به گزارش مشرق، لیگ برتر والیبال مردان گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی در سال ۱۴۰۰ با حضور ۱۴ تیم از دوم آبان به صورت رفت و برگشت، روزهای یکشنبه و چهارشنبه به صورت دوره‌ای برگزار خواهد شد.

در روزهای اخیر تعدادی از بازیکنان فصل گذشته سایپا نسبت به بدهی‌های این تیم اعتراض کردند. سامان فائزی، علی شفیعی، مصطفی حیدری، امین اسماعیل‌نژاد و ... بازیکنانی هستند که فصل گذشته در این تیم حضور داشتند و اعتقاد دارند درصدی از مبلغ قرارداد خود را دریافت نکرده‌اند و فدراسیون باید طبق قانون این تیم را از لیگ برتر کنار بگذارد.

علی شفیعی چندی پیش در این خصوص اظهار داشت: قرعه‌کشی لیگ برتر برگزار شد و سایپا در قرعه کشی حضور پیدا کرد. بازهم حرف آقایان برای گرفتن پول بازیکنان تو خالی و الکی بود. لیگ سال جدید درحال آغاز است. من و چند نفر دیگر از بازیکنان هنوز پول سال گذشته را از سایپا نگرفته‌ایم. مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ که در برنامه‌های مختلف از قرار ندادن تیم‌های بدهکار در جدول صحبت می‌کنند، مثل سال‌های قبل بازهم کاری نکردند.

دروغ رئیس سازمان لیگ والیبال افشا شد +سند

این اظهارات در شرایطی انجام شد که شهرام عظیمی، رئیس سازمان لیگ هم درمورد اینکه چرا سایپا باتوجه به این بدهی‌ها از لیگ کنار گذاشته نشده است، مدعی شد که «طبق قوانین و مقررات اگر بازیکنی از باشگاهی شکایت داشته باشد، باید روال قانونی را طی کند؛ نه اینکه بخواهد با انتشار پست، استوری و مصاحبه به هدفش برسد. درمورد تیم سایپا هم باید بگویم که تاکنون هیچ شکایتی به دست ما نرسیده است. هر زمانی که شکایتی با مستندات کافی به دست ما برسد، فدراسیون با قدرت وارد عمل خواهد شد.»

در ادامه این ماجرا طلبکاران سایپا با انتشار نامه کمیته انضباطی اعلام کردند که درخواست خود را به فدراسیون ارسال کرده اند، اما گویا رئیس سازمان لیگ اصلاً در جریان این اتفاقات نیست. علی شفیعی، در این خصوص گفت: سه ماه پیش کمیته انضباطی برگزار شده اما عظیمی هیچ اطلاعی از این موضوع ندارد. در آن جلسه افرادی همچون انصاری، شاهمیری، فرخی و نماینده وزارت ورزش حضور داشتند.

دروغ رئیس سازمان لیگ والیبال افشا شد +سند

وی ادامه داد: طبق آخرین تماسی که با فرخی رئیس کمیته انضباطی داشتم، وی اجازه حضور سایپا در لیگ برتر را صادر نکرده بود. من به صداقت و حمایت وی ایمان دارم. درخواست می‌کنم که سایر مسئولان هم فقط قانون را اجرا کنند. من و سایر بازیکنان چیزی غیر از اجرای عدالت از مسئولان و فدراسیون نمی‌خواهیم.

این اتفاقات در شرایطی رخ داده که محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون در روزهای اخیر ماموریت ویژه‌ای به سازمان لیگ داده تا تکلیف تیم‌های بدهکار را مشخص کند. حال باید منتظر ماند و دید که سرانجام تکلیف این پرونده به کجا خواهد رسید و خودروسازان می‌توانند بدون دغدغه در لیگ برتر حضور پیدا کنند یا اینکه اتفاقات دیگری رخ خواهد داد؟

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس