درگیری تروریست‌ها با ارتش پاکستان ۱۱ کشته برجای گذاشت

ارتش پاکستان سه‌شنبه شب اعلام کرد: در جریان دو درگیری عناصر تروریستی با نیروهای ارتش در ایالت بلوچستان و وزیرستان جنوبی ۱۰ تروریست و یک مرزبان پاکستانی کشته شدند.

به گزارش مشرق از منابع رسمی پاکستان، نظامیان این کشور در یک منطقه مرزی واقع در ایالت بلوچستان و در منطقه «وزیرستان جنوبی» در شمال غرب پاکستان با عناصر تروریستی درگیر شدند.

در روابط عمومی ارتش پاکستان ادعا شده است: درپی تیراندازی تروریست‌ها از خاک کشور همسایه به مواضع نیروهای امنیتی در منطقه «چوکب» در ایالت بلوچستان یک مرزبان پاکستانی کشته و یک نفر دیگر زخمی شد.

در درگیری دوم واقع در وزیرستان جنوبی، تبادل آتش میان عناصر تروریستی و نیروهای امنیتی منجر به کشته شدن ۱۰ مهاجم از جمله چهار سرکرده‌ اصلی تروریست‌ها شد.

هفته گذشته نیز در جریان درگیری نیروهای امنیتی پاکستان با تروریست‌ها در ایالت بلوچستان ۶ نفر از مهاجمان از جمله دو سرکرده شورشیان جدایی طلب کشته شدند.

تحرکات عناصر تروریستی و جدایی طلبان در نوار مرزی بلوچستان پاکستان که ماه‌های اخیر تلفاتی را نیز بر نیروهای امنیتی این کشور تحمیل کرد، سبب شد تا ارتش این کشور  مرحله تازه‌ای از عملیات علیه دشمنان صلح و امنیت در مرزها را که هدفی جز تخریب روابط با همسایگان ندارند،   آغاز کند.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس