کد خبر 1277814
تاریخ انتشار: ۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲
بیت کوین جانی برای صعود ندارد؛ افت با وجود آمار خوب معامله

قیمت انواع ارزهای شاخص دیجیتالی امروز در روند معاملات در بازارهای تجارت دیجیتال بین‌المللی تغییراتی را تجربه کرد.

به گزارش مشرق، داده‌های سرمایه گذاران دیجیتال در روز دوشنبه نشان داد که محصولات و صندوق‌های سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه برای ششمین هفته متوالی ورودی‌هایی را ثبت کرده اند، زیرا سرمایه گذاران اخیر چالش‌های موجود در این بخش را به عنوان فرصت‌های خرید در نظر گرفته اند.

بر اساس داده‌های CoinShares در سپتامبر، ورودی‌ها به این بخش، هفته گذشته به ۹۵ میلیون دلار رسید که منجر به سرمایه گذاری ۵۰.۲ میلیون دلار در بیت کوین شد. همچنین  طی شش هفته گذشته، ورودی ارزهای دیجیتال بالغ بر ۳۲۰ میلیون دلار بوده است که در مقابل آن سال گذشته تنها ۶ میلیون دلار ورودی داشتیم.

 این در حالی است که روز جمعه، قدرتمندترین نهادهای نظارتی چین با ممنوعیت همه معاملات رمزنگاری و ضربه زدن به بیت کوین و دیگر سکه‌های اصلی و تحت فشار قرار دادن سهام مربوط به رمزنگاری و بلاک چین، سرکوب ارزهای رمزپایه را تشدید کردند.

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۸۹.۶ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۰.۷۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۴۶.۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۶۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر

تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۸.۵۸ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۴۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

قیمت ارزهای دیجیتالی

شما می‌توانید، قیمت انواع ارزهای دیجیتالی از جمله بیت کوین و اتریوم در ششم مهر را در ادامه این خبر ببینید؛

ارز دیجیتال قیمت(دلار) قیمت(تومان)
بیت کوین ۴۲,۳۴۳ ۱,۱۹۸,۰۴۵,۸۸۳
اتریوم ۲,۹۳۳ ۸۳,۰۷۰,۹۴۰
تتر ۱ ۲۸,۲۹۸
کاردانو ۲.۱۴ ۶۰,۷۲۷
بایننس کوین ۳۳۷ ۹,۵۵۱,۲۲۶
ریپل ۰.۹۳ ۲۶,۳۶۱
سولانا ۱۳۶ ۳,۸۴۹,۷۷۲
یو اس دی  ۱ ۲۸,۲۹۳

منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس