کد خبر 1276556
تاریخ انتشار: ۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۸
ماه در می زند

«ماه در می‌زند» در تازه‌ترین قسمت خود میزبان یک جانباز متفاوت جبهه‌های جنگ و همسرش بود.

به گزارش مشرق،  برنامه تلویزیونی «ماه در می‌زند» که به طراحی و کارگردانی مریم نوابی‌نژاد روی آنتن می‌رود، جمعه شب میزبان یکی از جانبازان متفاوت جبهه‌های جنگ ایران و عراق بود. مجتبی مروتی که با اصابت ترکش‌های خمسه خمسه بخش زیادی از صورت خود را از دست داده و بیش از ۶۰بار تحت عمل جراحی قرار گرفته در این برنامه به همراه همسرش به روایت قصه ازدواجشان پرداختند.

همسر یک جانباز: من محو غیرت آقای مروتی شدم


حبیبه‌سادات موسوی همسر این جانباز جنگ با بیان اینکه وظیفه خودم دانستم با مردی که به خاطر کشورش جانش را به خطر انداخته بود ازدواج کنم گفت: پدرم با این ازدواج مخالف بود ولی من محو غیرت آقای مروتی شدم و با او ازدواج کردم و به خاطر این ازدواج ترک تحصیل کردم.

همسر یک جانباز: من محو غیرت آقای مروتی شدم


مجتبی مروتی هم در بخشی از روایتش گفت: ما هیچ‌وقت به اختلاف بزرگی نخوردیم که منجر به دعوا شود. اما اگر به سال۶۴ برگردم همسرم را برای ازدواج انتخاب نمی‌کنم. نه اینکه دوستش نداشته باشم. برای اینکه واقعا سختی و زجر کشیده. من بارها و بارها برای سختی‌هایی که بچه‌ها، همسرم و خودم کشیدیم، غصه خوردم. به ویژه برای خودم. چون تحمل وضعیتی که من داشتم خیلی سخت بود. برای دختر نوجوان من سخت بود که در خیابان من را می‌دیدند و مسخره می‌کردند. نمی‌دانستند که جانباز جنگ هستم.
«ماه در می‌زند» هر شب حدود ساعت۱۹و تکرار آن روز بعد ساعت۱۲ روی آنتن شبکه دو می‌رود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس