جلوگیری از ثبت قرارداد منصوریان در هیات فوتبال/مدیرعامل آلومینیوم از هیات مدیره کنار گذاشته شد

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک از هیات مدیره این باشگاه کنار گذاشته شد.

به گزارش مشرق، پس از اعلام تمدید قرارداد باشگاه آلومینیوم اراک با علیرضا منصوریان اتفاقاتی افتاد که منجر به واکنش سرمربی آلومینیوم شد و او اعلام کرد که با باشگاه اراکی دو سال قرارداد دارد.

این در حالی است که طبق اخبار رسیده از اراک پس از اعلام خبر تمدید قرارداد، برخی از اعضای هیات مدیره باشگاه درخواست رسمی مبنی بر عدم ثبت قرارداد در هیات فوتبال مرکزی را ارائه و اعلام کردند این هیات اجازه ایجاد تعهد برای باشگاه در قبال‌ منصوریان را ندارد.

از طرفی در جلسه روز گذشته مدیران باشگاه با مدیرعامل شرکت آلومینیوم، او ضمن گله و اعتراض نسبت به اقدام سعید عباسی مدیرعامل باشگاه، اعلام کرده که پیش از این با صراحت از عباسی خواسته تا نام منصوریان را به دلیل نارضایتی از نتایج کسب شده از لیست گزینه‌های سرمربیگری تیم خارج کند. در لیست مدنظر باشگاه آلومینیوم اراک حدود ۷ سرمربی حضور دارند که جواد نکونام یکی از این گزینه‌ها است.

پس از این سعید عباسی از هیات مدیره باشگاه کنار گذاشته شد.البته او هنوز مدیرعامل است اما باید دید با این شرایط به کارش در این باشگاه ادامه می دهد یا خیر.

با توجه به کنار گذاشتن عباسی و همچنین استعفای منصور قنبرزاده از هیات مدیره باشگاه، دیگر اعضا منتظر تصمیمات جدید شرکت آلومینیوم و معرفی اعضای جدید هستند تا تصمیمات لازم را در خصوص تعیین تکلیف مدیرعامل باشگاه بگیرند.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس