شهرداری تهران نمایه

عضو منتخب شورای اسلامی شهر تهران از احتمال معرفی شهردار جدید تهران در روز پنجشنبه خبر داد.

به گزارش مشرق، مهدی چمران در جمع خبرنگاران با اشاره به ادامه بررسی فرآیند برنامه‌های گزینه‌های تصدی شهرداری تهران اظهار کرد: از صبح امروز آقای احمدی‌مقدم در جمع منتخبین شورای شهر تهران حاضر و تا ساعت ۱۰:۳۰ برنامه‌های خود را ارائه خواهد کرد که برنامه‌های خوبی نیز از سوی وی ارائه شده است.

بیشتر بخوانید:

انصراف بذرپاش از گزینه شهرداری تهران +متن نامه

وی تصریح کرد: همچنین در ادامه نیز آقای محسن پیرهادی یکی دیگر از گزینه‌های تصدی شهرداری تهران در جمع منتخبین حاضر و برنامه‌های خود را ارائه خواهد کرد.

عضو منتخب شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: از فردا صبح جلسه امتیازدهی به گزینه‌های تصدی شهرداری تهران آغاز خواهد شد و احتمالاً بین یک تا سه گزینه برای مرحله بعدی انتخاب خواهند شد تا به امروز معصومه آباد، علیرضا زاکانی، مازیار حسینی، هابیل درویش برنامه‌های خود را برای تصدی شهرداری تهران ارائه کردند که بنا بر برنامه‌ریزی دو گزینه دیگر برنامه‌های خود را صبح امروز اعلام خواهند کرد که در این ارتباط احمدی‌مقدم در حال ارائه برنامه خود است و بعد از وی محسن پیرهادی برنامه خود را ارائه خواهد کرد.

وی در پاسخ به این سوال که شهردار جدید پایتخت روز پنجشنبه همزمان با آغاز رسمی شورا و تحلیف شورای ششم اعلام خواهد گفت: شاید و البته بعید می‌دانم و باید منتظر ماند.

چمران همچنین در خصوص هیئت رئیسه و ترکیب آن و اعلام ترکیب هیئت رئیسه گفت: این موضوع نیز قاعدتا باید در روز پنجشنبه مشخص شود.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس