گزینه ایتالیایی زنیت برای جانشینی آزمون/ رُم به جای سردار به سراغ بازیکن جنوا رفت

با محتمل شدن جدایی سردار آزمون از تیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ، این باشگاه روسی گزینه‌هایی را برای پر کردن جای خالی مهاجم در نظر گرفته است.

به گزارش مشرق، جان لوکادی‌مارتزیو کارشناس شبکه اسکای اسپورت ایتالیا اعلام کرد که باشگاه زنیت سن‌پترزبورگ روسیه آندره‌آ بلوتی مهاجم ایتالیایی تیم فوتبال تورینو را مدنظر گرفته تا جای خالی مهاجم ایرانی این تیم سردار آزمون که به عقد قرارداد با بایرلوکوزن نزدیک شده است را پر کند.

آینده بلوتی با توجه نزدیک بودن پایان قراردادش (تابستان سال آینده) نامشخص بوده و او هنوز به درخواست تورینو برای تمدید قراردادش پاسخ نداده است. تورینو به او قراردادی ۴ ساله با ۴ میلیون یورو در سال حقوق پیشنهاد داده که شامل پاداش هم می‌شود اما ظاهراً بلوتی قصد دارد به تیمی جاه‌طلب‌تر برود.

سردار آزمون , تیم فوتبال بایرلورکوزن آلمان , تیم فوتبال رم ایتالیا , تیم فوتبال جنوا ایتالیا , تیم فوتبال تورینو ایتالیا ,

در همین حال سایت فوتبال ایتالیا هم نوشته است که دیگر مشتری سردار آزمون، تیم فوتبال رُم از خرید این بازیکن قطع امید کرده و به جای او به سراغ الدور شوموردوف از تیم جنوا رفته و به عقد قرارداد با او نزدیک هم شده است. رقم پیشنهادی رمی‌ها که ۱۷.۵ میلیون یورو به علاوه ۲.۵ میلیون یورو پاداش و همچنین ۱۰ درصد از رقم فروش این بازیکن به تیم بعدی‌اش است، مورد رضایت جنوا قرار گرفته است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس