مجلس

سخنگوی کمیسیون آموزش جزئیات جلسه این کمیسیون درباره رسیدگی به تقاضای اعمال مده ۲۳۴ آیین‌نامه درباره سازمان مدارس استثنایی را تشریح کرد.

به گزارش مشرق، رضا حاجی پور   سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به جزئیات دستورکار جلسه عصر امروز این کمیسیون، بیان کرد: رسیدگی به  تقاضای اعمال ماده ۲۳۴ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی از سوی جمعی  از نمایندگان از سازمان مدارس استثنایی با حضور مسئولان مربوطه در دستورکار جلسه اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات قرار داشت.

وی درتشریح ایرادات وارده به سازمان آموزش و پرورش استثنایی  از سوی نماینده متقاضیان اعمال ماده ۲۳۴، که در جلسه امروز مطرح شد، بیان  کرد:عزل و نصب‌ها، وعده‌های اجرایی نشده و همچنین نبود تخصص در سازمان و غیره از جمله ایرادات مطرح شده دراین نشست بود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان  اینکه رئیس آموزش و پرورش استثنایی  پاسخ‌هایی پیرامون مسائل مطرح شده از سوی متقاضیان اعمال ماده ۲۳۴ از این سازمان، ارائه کرد، ادامه داد:نهایتاً پس از استماع نظرات، مقرر شد، مدارک لازم جهت بررسی دقیق تر این درخواست به کارگروه آموزش و پرورش کمیسیون آموزش در مدت یک هفته ارائه شود تا نماینده متقاضی اعمال ماده ۲۳۴ در رابطه با اعمال این ماده تصمیمگیری کند.

حاجی پور در پایان بیان کرد: در صورت موافقت نمایندگان متقاضی با اعمال ماده ۲۳۴ آیین‌نامه درباره این سازمان، گزارش این موضوع جهت رسیدگی در جلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس می‌شود و در صورت موافقت نمایندگان در جلسه علنی با اعمال ماده ۲۳۴، گزارش این پرونده جهت رسیدگی به قوه قضائیه ارجاع می‌شود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس