مجیدی

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با برنامه ای هدفمند به دنبال از بین بردن استقلال هستند.

به گزارش مشرق، فرهاد مجیدی در حاشیه تمرین عصر امروز استقلال در جمع خبرنگاران در مورد مشکلات زیاد تیمش و اینکه در این شرایط خوب نتیجه گرفته  اظهار داشت: درگذشت حمید صدر را تسلیت می‌گویم و برد پرسپولیس را به هواداران تبریک می‌گویم. همیشه در استقلال این مشکلات وجود داشته است اما آنچه در تیم می‌بنیم باورم نمی‌شود. برنامه‌ای هدفمند است که این تیم از بین برود.

وی افزود:‌ بازیکنان شرایط روحی و روانی تمرین کردن را ندارند. این وضعیت برای استقلال با این هوادار خوب نیست. آقایان ملکیان، دلفانی و اعضای جدید هیات مدیره ایده‌های خوبی دارند؛ اما خیلی جالب است بگویم اسپانسر استقلال یعنی های‌وب و آقای میری به دنبال آوردن مربی دیگری در استقلال بودند. بعد هم می‌گویند فوتبال شخص‌گرا شده و فوتبال حرفه‌ای همین است؛ اما آقای میری! در فوتبال حرفه‌ای اسپانسر برای یک تیم مربی و بازیکن انتخاب نمی‌کند.

مجیدی ادامه داد: امیرحسین فرخ‌مهر دوست قدیمی من گفته تا ۵ صبح با آقای میری دنبال فرد دیگری برای سرمربی‌گری استقلال بودیم؛ آقایان علی‌نژاد و مددی هم موافق این موضوع بودند اما سلطانی‌فر وزیر ورزش موافقت نکرد.

سرمربی استقلال عنوان کرد: در عربستان و لیگ قهرمانان آسیا هم این مسائل را می‌دانستم اما با آقای میری خیلی گرم گرفتم برای موفقیت تیمم و خودم این کار را کردم. آقای میری می‌دانست که قرار است گابریل پین به استقلال بیاید. ایشان در سربرگ شرکت «های‌وب» نوشت که من تمام هزینه‌ها را پرداخت می‌کنم. من که روی حرف مددی نرفتم با مربی تیم ملی ایتالیا صحبت کنم. من روی حساب میری و آنچه نوشته بود این کار را انجام دادم؛ اما بعد یکباره آقای میری گفت یک ریال هم نمی‌دهد و دیگر هزینه‌های باشگاه را پرداخت نمی‌کند.

وی افزود: نمی‌دانم به خاطر صحبت‌هایی که در کنفرانس بعد از بازی با پرسپولیس کردم چقدر در این موضوع تأثیر داشت که اسپانسر گفت دیگر هزینه نمی‌کند و حتی گفتند تا مجیدی باشد یک ریال هم پرداخت نمی‌کنیم. این تیم استقلال است و نباید عقده‌های شخصی را در آن اجرا کرد. اگر با من مشکل دارید این بازیکنان و هواداران چه گناهی کرده‌اند. نه شرکت های‌وب که اسپانسر است، نه مددی که مدیرعامل باشگاه است بعد از برد در دربی یک تبریک هم به من نگفتند، مددی حتی یک تماس هم نگرفت.

سرمربی استقلال در مورد اینکه چه مشکلی با فرهاد مجیدی دارند، عنوان کرد: مشکل این است که من اصول را رعایت می‌کنم، نظم و انضباط اولویت من است. فرشاد ماجدی دوست ۲۰ ساله من است اما شب مسابقه بدون اجازه هتل را ترک کرد و به او گفتم دیگر سر تمرین نیاید. من با برادرم هم شوخی ندارم. ما حدود ۴۵ روز دیگر با الهلال در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم اما هنوز قرارداد برخی بازیکنان تمدید نشده برای تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید برنامه داشت اما من حتی نمی‌دانم برای بازی با الهلال کدام بازیکنان را در اختیار دارم.   آقایان عین خیال‌شان هم نیست. مددی حتی یک تبریک هم به من بابت برد دربی نگفت. صراحتاً بگویم آقایان منتظر باخت استقلال هستند و با قاطعیت می‌گویم آنها از برد ما در دربی خوشحال نیستند.

مجیدی در ادامه گفت: به خاطر باشگاه استقلال خیلی حرف‌ها را نزدم. سال گذشته مقابل سپاهان در جام حذفی اعضای هیأت مدیره به من زنگ زده و گفتند اگر امشب شکست بخوری برکنارت می‌کنند، گفتم اشکالی ندارد و اگر صلاح می‌دانند من را بردارند. در ۱۰ روز دو بار سپاهان را بردیم روزی که می‌خواستیم برای بازی با پرسپولیس به ورزشگاه بیاییم در اتوبوس به من گفتند همین الان سعادتمند مصوبه داده و اگر ببازی برکنارت می‌کنند باز هم گفتم اشکالی ندارد.

مجیدی تصریح کرد: هیچکدام از این حرف‌ها را برای به حاشیه نرفتن تیم مطرح نکردم. بازیکن فلان تیم به من زنگ می‌زند و می‌گوید امروز چهار ساعت با مدیران استقلال جلسه داشتم، گفتم با اجازه چه کسی اصلاً مدنظر من نیستی. سناریو سال گذشته را امسال هم تکرار می‌کنند.

وی افزود: آقای مددی هفته پیش همین‌جا ایستادی و قول دادی، گفتی ابتدای هفته پول می‌دهم، آن پول کجاست؟ بازیکن من دو روز مانده به بازی تمرین را تعطیل کرد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه قرار بود قبل از بازی دربی بخشی از مطالبات این تیم پرداخت شود، گفت: هیچ پرداختی نداشتند و اکنون بچه‌ها صحبت خیلی خوبی کردند و من شرمنده شدم. آنها گفتند اگر پول نمی‌دهید دست کم احترام بگذارید. نمی‌خواهید یک تبریک برای بردن دربی به این بچه‌ها بگویید؛ اصلاً از اینکه استقلال دربی را برده ناراحت هستند.  

مجیدی درباره این جمله که با اتمام دوره این دولت مشکلات استقلال هم تمام می‌شود، توضیح داد: شما را به قرآن این جمله را نگویید. دارم دیوانه می‌شوم، هر حرفی می‌زنیم می‌گویند دولت؛ این مسائل چه ربطی به دولت دارد؟

وی درباره اینکه آیا به مهدی قائدی اجازه جدایی از استقلال را می‌دهد، پاسخ داد: بحث قائدی فرق می‌کند جلوی ترانسفر و پیشرفت بازیکن را نمی‌گیرم. تیمی که اکنون در اختیار دارم بارها گفته‌ام در آسیا حرف برای گفتن دارد. اجازه نمی‌دهم یک بازیکن از استقلال جدا شود و اگر این اتفاق بیفتد من هم می‌روم. باید قرارداد تمام بازیکنانم را تمدید کنند. ۴۵ روز دیگر با الهلال بازی داریم. اینگونه نیست که یک تیم الکی بالا برود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: یک تیم باید ساختار داشته باشد. فرشید اسماعیلی، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر و در کل اکثر بازیکنان استقلال آخر فصل قراردادشان تمام می‌شود. آقایان عین خیال‌شان نیست و در باشگاه نشسته‌اند.

مجیدی درباره اینکه شرایط را تا چه زمانی تحمل می‌کند، گفت: نمی‌خواهم کتابی و قلمبه سلمبه حرف بزنم. هرچه دارم از باشگاه استقلال است. بارها هم گفته‌ام این چالش‌ها را در زندگی‌ام دوست دارم. دیدید که در این هشت هفته بلد بودم چگونه تیم را اداره کنم. ولی اکنون بحث این است این افراد دوست دارند استقلال ضربه بخورد. این باشگاه هیچ ساختاری ندارد اما عین خیال‌شان نیست. این تمرین امروز تیمم است و بازیکنانم تمرین نکردند.

وی درباره اینکه شایعاتی درباره دخالت مهرداد بذرپاش در استقلال وجود دارد؛ تصریح کرد: من این موضوع را کامل تحقیق کردم و اصلاً صحت ندارد. از اسم بذرپاش خرج نکنند این موضوع واقعیت ندارد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره لیست ارائه شده و کمک حدود ۸۰ میلیاردی شرکت های‌وب توسط احمد مددی و اظهارنظر مدیرعامل استقلال مبنی براینکه بیشتر از درآمدزایی‌شان بدهکار هستند، گفت: هر سال این مسائل در باشگاه استقلال هست. سال اول نیست که تیم اسپانسر دارد. خیلی از سال‌ها اسپانسر به دلیل وضعیت باشگاه مقداری از پول سال بعد را هم پرداخت کرده است. اکنون استقلال به نیمه‌نهایی جام حذفی رفته و در آسیا با الهلال بازی دارد اما در هفت بازی یک قِران به بچه‌ها نداده‌اند. پاداش که پیشکش یک تبریک هم به بچه‌ها نگفتند. خودشان را از آنها جدا کردند.

مجیدی افزود: روز اولی که به استقلال آمدم دیدم پنج نفر از آدم‌های «های‌وب» سر تمرین هستند گفتم این موضوع لزومی ندارد. این آقایان دیگر نیامدند. دو روز بعد یک نیسان به زمین فرستادند تا شلنگ‌ها را جمع کند. این شرکت اسپانسر ما است؛ اما در ۷-۸ بازی که استقلال برده یک ریال پاداش ندادند. اما ۸ میلیارد به تیم رقیب کمک می‌کنند. از من چه انتظاری دارید که بگویم اسپانسر ما خیلی پرکار است؟ بله، پرکار است اما برای تیم رقیب نه برای استقلال.

وی خاطرنشان کرد: اصلاً این جمله‌ای که مدیر شرکت صحبت کرده و مقابل سلطانی‌فر و اعضای هیات مدیره گفته یا جای من در استقلال است یا جای مجیدی؛ بیاید حرفش را بزند؛ مشکلی نیست. نمی‌خواهم استقلال ضربه بخورد. اگر بدون من پرداختی دارد و تیم را جمع می‌کند مشکلی ندارد. مربی برای استقلال زیاد است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال افزود: هفته گذشته که اینجا آمدند گفتم این بازیکنان به حدی باغیرت هستند که هر مربی به استقلال بیاید همین‌جوری بازی می‌کنند. مشکل استقلال اینها نیست. مربی برای استقلال زیاد است. این تیم بزرگ است و همه مربیان هم دل‌شان بخواهد در استقلال سرمربیگری کنند.

مجیدی درباره اینکه پس از دربی اعلام کرد من به اینها نمی‌بازم، منظورش از این حرف چه بود، گفت: اصلاً مخاطب من از این جمله تیم پرسپولیس بود؛ دربی برد و باخت دارد و خیلی موارد حریف را بردیم و خیلی مواقع باختیم. اگر نگاه کنید نه تنها من و بازیکنانم بلکه هواداران‌مان هم جور دیگری از برد استقلال خوشحال بودند. فقط دربی را نبردم و خیلی‌ها را در این بازی بردم. واقعاً اگر این آقایان هر کاری کنند تا تیم من را به هم بریزند اجازه نمی‌دهم و تا آخر به خاطر هواداران می‌مانم و می‌جنگم.

وی درباره ادعای باشگاه پرسپولیس مبنی بر شکایت از خودش و برخی بازیکنان استقلال به دلیل عکس‌ها و ویدیوهایی که در فضای مجازی منتشر شده است، عنوان کرد: در نشست خبری بعد از بازی به اعضای کادر فنی پرسپولیس خسته نباشید گفتم. مربیان این تیم از دوستان خوبم هستند و هیچ بی‌احترامی نکردم. باشگاه پرسپولیس می‌تواند از حق حقوقی‌اش دفاع کند اما من به کسی بی‌احترامی نکرده‌ام. احترام به بزرگتر، نظم و انضباط جزو اصول کاری‌ام است و احترام جزو اولین فاکتورهایی است که در این تیم دارم. بچه‌های من امکان ندارند بخواهند به شخصی از تیم رقیب بی‌احترامی کنند.

وی درباره اینکه آیا برای مدیران باشگاه استقلال این سؤال به وجود نمی‌آید که چرا فرهاد مجیدی باید از جیبش به بازیکنان پاداش بدهد، گفت: آخرین باری که با مددی صحبت کردید چه زمانی بود همان موقع که شما صحبت کردید من هم صحبت کردم اصلاً اینها را نمی‌بینم بعد از دربی یک تبریک به ما نگفتند همه جا هم عنوان کردم دوستان خوبی دارم که عاشق استقلال هستند اما دوست ندارند مقابل دوربین آمده و خودشان را نشان بدهند. به من کمک کردند و ۱۰۰ برابر این مبالغ هم برای جذب بازیکنان جدید و تمدید قرارداد بازیکنان کمک خواهند کرد اما باشگاه باید ساختار داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: آقایان عین خیال‌شان نیست و انگار نه انگار که تیم استقلال وجود دارد. درباره تصمیمات مهدی علی‌نژاد قبلاً هم گفته‌ام آدم‌هایی که در این باشگاه چیده شده اند؛ پدر تیم را درآورده و استقلال را ۱۰ سال عقب انداختند. اکنون پرداختی‌ها را ببینید آقایان خیال‌شان نیست ۵۰۰ هزار دلار میلیچ، یک میلیون و ۷۰۰ هزار دلار استراماچونی و ۶۰۰  هزار دلار دیاباته از تیم طلب دارند؛ این پول ها را چه کسی می‌خواهد بدهد، اگر فردا امتیاز از استقلال کم شود آقای مددی و علی‌نژاد جواب می‌دهند؟

مجیدی گفت: مدام می‌گویند مجیدی روی میز می‌زند، چه کار باید بکنم اگر نتوانم حق بازیکن را بگیریم چه کاری باید بکنم.

وی درباره اینکه آیا اعتقاد دارد تمام پرداختی‌ها به تیم پرسپولیس صورت می‌گیرد، توضیح داد: چنین حرفی نزده‌ام می‌گویم متولی دو باشگاه یک نفر است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه آیا با تغییر دولت وضعیت بهتر می‌شود، گفت: اصلاً کاری به دولت ندارم کار من در زمین چمن است و نمی‌خواهم به این حوزه‌ها ورود کنم زیرا وظیفه و کار من نیست که این کارها را انجام بدهم اما نمی‌توانم از حق بازیکنانم که با جان و دل بازی می‌کنند بگذرم. می‌گویم متولی دو باشگاه یک نفر است. مدیرانی که در این چند سال برای استقلال و پرسپولیس را گذاشته‌اند ببینید. خواهش می کنم یک نماینده از رسانه‌ها به رختکن ما برود تا ببیند چه وضعیتی داریم. نمی‌خواهم جسارت کنم اما آقای سلطانی‌فر شما متولی باشگاه استقلال هستید، خیلی خوب است که به پرسپولیس کمک کنید زیرا آن تیم هم مردمی و پرطرفدار است. اشکالی ندارد اما زمین ما را ببینید در همین یک ماهی که مسابقات برگزار نشد نتوانستیم در آن یک بازی دوستانه برگزار کنیم. یک دوربین به نمایندگی از رسانه‌ها از رختکن استقلال فیلم بگیرد تا ببینید چه خبر است.

مجیدی تصریح کرد: مگر می شود اطلاع نداشته باشند تمامی تیم‌ها در حال جذب بازیکن هستند.

سرمربی استقلال درمورد اینکه با وزیر ورزش جلسه داشته یا نه گفت: تا الان که با شما صحبت می‌کنم سلطانی فر را یکبار هم از نزدیک ندیده‌ام و  فقط یک مرتبه تلفنی با او صحبت کرده‌ام و بعد هم سه چهار مرتبه برایش متن فرستادم که جوابم را نداد. ۸ هفته گذشته اما آقایان عین خیالشان نیست. قرار بود مشکلات حل شود اما هیچ اتفاقی رخ نداده است. بازیکن من الان در کرواسی است؛ خنده دار است.

وی تاکید کرد: نباید استقلال دست بخورد و این بازیکنان باید حفظ شوند. برای قهرمانی یک تیم، باید ساختار داشته باشیم. چرا پرسپولیس چند سال است که قهرمان می شود؟ چند سال است که این تیم نفراتش حفظ شده و ثابت بوده است اما در تیم ما هر سال ۱۰ نفر می روند و ۱۰ نفر می آیند. می خواهند بازیکنان دلال آقایان وارد تیم شوند، این تیم نباید دست بخورد. اجازه نمی‌دهم حتی یک بازیکن از این تیم جدا شود. من اکنون نمی‌دانم برای بازی با الهلال کدام بازیکن را دارم و کدام بازیکن را در اختیار ندارم. من با این بازیکنان کار کرده‌ام و زندگی کرده‌ام، نمی شود هر سال ۱۰ بازیکن بروند و ۱۰ بازیکن جدید بیایند.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: استقلال دو سال بدون سرمربی بسته شده است. بیایند بگویند چه کسی استقلال را بسته است؟ جسارت داشته باشید و بگویید که چه کسی این تیم را بسته است. برای بار سوم می‌گویم آمدن سر تمرین و پرداخت پاداش پیشکش آقایان بابت برد در دربی یک تبریک می‌گفتند.

مجیدی در مورد اینکه نمی‌خواهد بداند واقعا چه کسی این تیم را در دو سال گذشته بسته گفت: چه سودی برای من دارد. عین این سناریو را امسال هم می‌خواهند پیاده کنند. چرا بازیکن استقلال باید زده شود؟ مردم یک هفته با برد استقلال خوشحالند. چه کاری می‌خواهید بکنید که مردم این همه خوشحال شوند. چرا مدیری برای استقلال می‌گذارید که نمی تواند باشگاه را اداره کند. مدیران باشگاه رقیب را با مدیران باشگاه ما مقایسه کنید.

سرمربی استقلال در مورد اینکه چرا کمالوند و ماجدی از استقلال جدا شدند، گفت: کمالوند در عربستان گفت بعد از سال‌ها یک تیم تهرانی به من پیشنهاد سرمربیگری داده و اجازه بدهید جدا شوم و من هم مخالفت نکردم. ماجدی هم به دلیل اینکه بدون اجازه من از هتل خارج شد گفتم دیگر اجازه نشستن روی نیمکت تیم استقلال را ندارد. نظم و انضباط مهم ترین فاکتور در تیم من است. برادرم هم باشد گذشت نمی‌کنم. دانشیار هم چون از استراماچونی پیشنهاد داد به او اجازه دادم به تیم قطری برود و با استراماچونی کار کند. در این بخش ما مرتضایی را داریم که کارش را انجام می‌دهد و مشکلی نداریم.

مجیدی در مورد اینکه امکان دارد با مددی دور یک میز بنشیند و مشکلات را حل کنند عنوان کرد: مشکل شخصی با هیچکس ندارم نه آقای میری نه آقای مددی، تیم برای قهرمانی نیاز به ساختار دارد و باید ساختار درست شود. من هم خصومت شخصی با هیچ کس ندارم.

وی در مورد اینکه استقلال می تواند در جام حذفی قهرمان شود، اظهار داشت: سعی می کنیم قهرمان شویم.

سرمربی استقلال درمورد اینکه چه مشکلی با او دارند؛ گفت: بیایند جسورانه حرف بزنند اگر مشکل من هستم بیایند و بگویند. من مثل مدیران عامل و اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در این چند سال نیستم که اگر از استقلال بروم کسی در خیابان هم من را نشناسد. ۲۰ سال بعد هم اگر من را در خیابان ببینیند هواداران من را می شناسند. اگر مشکل مدیران با من است بیایند و صحبت کنیم.

منبع: فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 8
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 1
 • یاسر IR ۲۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  2 7
  خدایی چی می زنی . چرا هر برای بقا در هر سمتی در استقلال حرف از دستهای پشت پرده می زند . بدبختای بیسواد و دانش .
  • IR ۲۲:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   7 3
   اسم فرهاد که میاد صدای زجه لنگیا درمیاد.
  • IR ۲۳:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
   2 4
   مشکلات ما که به توربطی نداشت، پس چرا مدام نرسیدن پول به تیمت و به تیم ما ربط میدی؟ مشکل بی‌پولی که مشکل همیشه ی ما هست دغدغه الهلال و داری؟ می‌دونی قبل شروع فصل مدیرعامل ما چن تا بازیکن بیرون کرد، بمحض رفتن فینال دفاع تیم و انداخت بیرون چه حاشیه های که برا تیم به فینال رفته ایجاد نکرد فیلم فحشهای رکیکش هست این احترام بود؟ قبل دربی بازیساز مارو بیرون کرد ما اینا روبه کی ربط دادیم؟ حمایتم که میشد، چرا چپ می‌رید راست میرید ما رو خرج میکنید؟ همه چی پول نیست وقتی میخان ضربه بزنن اینطوری همه جانبه میزنن!
 • CA ۲۱:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  8 3
  عشق است فرهاد
 • مجتبی IR ۲۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  3 6
  آقای مجیدی با سرو صدا و هوچیگری جامی بهت نمیدن ،گیرم این دربی رو هم با شانس بردی بازیهای بعد میخوای چیکار کنی ،عیب نداره هر بازی یه بهانه !!!!
 • روح الله IR ۲۳:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
  3 2
  خیلی سیاستمداری فرهاد، با یه تیر ده ها نشون میزنی، تبریک به کیسه کشا بابت این سرمربی سیاس
 • IR ۰۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
  3 3
  از یه طرف میگه تیم و بدون مربی بستن از یه طرف می گه ساختار باید فقط شه ينفرم نباس بره! تیم رقيب چند ساله دس نخورده !!! تو نیم فصل اول فقط بیرانوند ترابی علیپور شجاع رسن انصاری رفتن فصلهای قبلم سروش رفیعی محرمی امیری طارمی احمدزاده مسلمان ماهینی مصلح كلا ۳ تا ۴ بازیکن هستن که تقریباً قدیمین مث سید جلال سیدکمال نورالهی و عالیشاه که این دو تا هم یه مدت رفتن و برگشتن مث ترابی و امیری
  • rookh IR ۱۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۸
   1 0
   درخصوص مدیر عامل هم باید به عرض فرناز برسونم که مدیرعامل فعلی پرسپولیس اصلا اهل حاشیه و مصاحبه و ... نیست خب مدیر شما چپ و راست و یه خط در میان درباره پرسپولیس حرف میزنه و ... اما مدیر های قبلی اون از رسول پناه که چه بلاهایی سر پرسپولیس نیورد. اون از انصاری فرد با اون همه قراردادهای بی ربطو بنجلش و اونهمه گند کاری هاش اون یارو عرب که با برانکو چه کارها که نکرد تا فراریش داد فقط یه ذره گرشاسبی یکم خوب بود که اونم به بهونه بازنشستگی و... فراریش دادن پس از نظر مدیر عامل وضع پرسپولیس به نراتب بدتر از کیسه بودش. فقط این وسط بازیکنا با غیرت و تعهد بودن و هوادارا حسابی حمایت کردن و کاری به فضای مجازی ندارند برعکس کیسه که توی فضای مجازی بازیکن میگیرند و مربی عوض میکنن و....درخصوص حفظ تیم باید بگم که اگه یادتون باشه تیم رو استراماچونی جمع کرد بعدش فرناز با همین بازیکنها پیش رفت تا فینال حذفی همه چی گل و بلبل بود وقتی فرناز قهر کرد و نامجو تیم برد تو بازیهای آسیایی و همین بازیکنها چه حواشی (قلیون و دعوا با پزشک و دعوا تو فرودگاه و ...) همه هوادارای کیسه خواستار همون بازیکنها بودن بعلاوه شعار محمود فکری که تو نساجی خوب بود و... تازه چندتا بازیکن خوب دیگه به اون مجوعه اضافه شد. (بابک مرادی، موسوی و ...) درضمن همین چندهفته قبل همین بازیکنها که دوتا باخت پشت سرهم آوردن خوب نبودن حالا میگه اگه یکیشون بره من نیستم و ... و در آخر چرا هیچکدوم از مربی ها و کادر مدیریتی حاضر نیستن با فرناز کار کنن بغیر از بازیکنهایی که به بهونه پاداش و با پول بارش بازی می کنن. همین بازیکنهایی که واسه فکری بازی نکردن تا اخراج بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس