کد خبر 1241368
تاریخ انتشار: ۱۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰
اظهار نظر بی‌موقع داورزنی و لطمه به تیم ملی/ «الکنو» زیر بار نرفت

رئیس فدراسیون والیبال که باید تلاش می‌کرد آرامش را در آستانه المپیک در تیم ملی برقرار کند با یک اظهار نظر بی‌موقع وضعیت این تیم را آشفته کرد تا حاشیه جدیدی برای ملی‌پوشان ایجاد شود.

به گزارش مشرق، ۱۹ روز دیگر تیم ملی والیبال ایران باید در نخستین بازی خود در المپیک توکیو مقابل حریف قدرتمندی مانند لهستان قرار گیرد. پس از نمایش ضعیف تیم ملی در لیگ ملت‌ها، ملی پوشان به ایران بازگشتند و با سپری کردن استراحت چند روزه از روز شنبه تمرینات خود را بدون ریکاوری ذهنی و برگزاری جلسات روانشناسی آغاز کردند.

محمدرضا داورزنی که در چند سال گذشته با تصمیمات پرحاشیه و خبرساز و بی توجهی به نقد کارشناسان و دلسوزان والیبال لطمات زیادی به تیم ملی والیبال وارد کرد پس از پایان لیگ ملت‌ها در برنامه تلویزیونی لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ شبکه ورزش خبر از دعوت فرهاد قائمی به تیم ملی داد!

رئیس فدراسیون والیبال در حالی این خبر را اعلام کرد که پیش از آن با درخواست الکنو تنها مهدی مرندی به اردوهای آماده سازی المپیک فراخوانده شده بود، این تناقض آشکار زمزمه دخالت رئیس فدراسیون در تصمیمات سرمربی تیم ملی را مطرح کرد.

اظهار نظر بی‌موقع داورزنی و لطمه به تیم ملی/ «الکنو» زیر بار نرفت

قائمی که به دلیل مسائل شخصی از تیم ملی والیبال خداحافظی کرده بود با درخواست محمدرضا داورزنی وارد اردو شد اما سرمربی تیم ملی بلافاصله پس از حضور در تمرینات خط قرمزی بر روی نام بازیکن تحمیل شده فدراسیون کشید. خط قرمز الکنو بر روی نام قائمی، منجر به عصبانیت دریافت کننده سابق تیم ملی شد که همیشه چهره او را با خنده به یاد داریم.

بیشتر بخوانید:

قائمی: والیبال لجن‌زار شده/ آلکنو عروسک خیمه‌شب‌بازی است

فرهاد قائمی، پس از خط خوردن از اردوی ملی در اظهارات تندی را علیه سرمربی تیم ملی و مسئولان والیبال مطرح و تاکید کرد که بعد از حضور در تمرین تیم ملی بدون این که در کار گروهی شرکت کند و مورد ارزیابی قرار گیرد کنار گذاشته شد.

دریافت کننده تیم ملی در ادامه تاکید کرده که «حرفی که داورزنی روز اول با من زد این بود که ۱۰۰ درصد در تیم حضور خواهم داشت و تایید کادر فنی را هم گرفته است. دلیلش هم این بود که تیم ملی در دریافت مشکلاتی دارد و حضور من می‌تواند به تیم ملی کمک کند. برای تمام بازیکنان تیم ملی احترام قائل هستم، اما این صحبتی بود که با من مطرح شد.»

اظهارات فرهاد قائمی نشان داد تعداد بالای بازیکنان حاضر در اردو بر خلاف نظرات سرمربی تیم ملی است و او تحت هیچ شرایطی زیر بار دخالت فدراسیون نمی رود. الکنو که لیست اولیه خود برای حضور در المپیک را معرفی کرده است نشان می دهد او به ترکیب نهایی خود رسیده و شاید در پست دریافت کننده در صورت نیاز تغییرات جزئی اعمال کند.

اظهار نظر بی‌موقع داورزنی و لطمه به تیم ملی/ «الکنو» زیر بار نرفت

تنها ۱۹ روز تا رویداد بزرگ المپیک باقی است و سرمربی تیم ملی نمی تواند در این زمان کوتاه تمرکز خود را بر تعداد بالایی از بازیکنان بگذارد. الکنو باید هرچه سریع تر تیم را برای المپیک آماده کند.

تصمیمات اشتباه و دخالت رئیس فدراسیون باعث شد نه تنها فشاری از بدنه تیم ملی برداشته نشود بلکه بازیکنی مانند فرهاد قائمی که لقب بمب انرژی تیم ملی را یدک می‌کشید و خاطرات خوبی در ذهن مردم حک کرده بود اینگونه با خشم و عصبانیت نسبت خط خوردنش واکنش نشان دهد.

منبع: مهر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس