تشکیک در مدارک تحصیلی محسن مهرعلیزاده

فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: شرایط به گونه‌ای رقم خورد که زمین بازی عوض شد و همین موضوع باعث شد بنده برای جلوگیری از ایجاد پراکندگی انصراف دهم.

به گزارش مشرق، محسن مهرعلیزاده، فعال سیاسی اصلاح طلب، در همایش تقدیر از اعضای ستادش اظهار کرد: در مناظرات هم گفتم اشتباه می کنید و این روش اعلام برنامه نیست، برای ارایه برنامه توسعه باید نوع چیدمان و نحوه گفتمان طوری باشد که جامعه

او افزود: باید به عنوان فرهنگ این موضوع را باب کنیم که مردم به دنبال منطق باشند. علت ورود من به انتخابات ۱۴۰۰ همین بود.

مهرعلیزاده: من عمدتا مدیر اجرایی، عملیاتی و اقتصادی بوده ام وبر همین اساس هم حرکت می کردم. ما در این ۴۰ سال انواع و اقسام برنامه ها را داشتیم اما الگوی مناسب شناخته شده در دنیا نداشتیم.

او ادامه داد: هیچ یک از برنامه ها در این ۴۰ سال خاصیت برنامه کامل مدون و صحیح را نداشت.

مهرعلیزاده خاطرنشان کرد: من برنامه سوشیال مارکت اکانمی را هدف قرار داده بودم و می خواستم کشور را از روزمرگی و بی برنامگی نجات بدهم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب یادآور شد: امیدواریم فضل الهی شامل شود و در آینده شاهد مسائل بدتری نباشیم، شرایط اجتماعی بعد از اتفاقات ۹۶ و ۹۸ جامعه را به نقطه ای رسانده بود که مردم از بدنه حکومت ناراضی بودند، از بیرون هم فشارهایی مثل تحریم و مخالفت با جمهوری اسلامی وارد می شد.

او افزود: اصلاح طلبی ریشه در اعتقادات ما دارد و از اساس در مشی اعتقادی ما و تاریخ ما هم اصلاح طلبی وجود داشته است. مردم ایران ذاتا اصلاح طلب بوده اند و اصلاح طلبی در ذات آنها بوده و هست.

مهرعلیزاده خاطرنشان کرد: من با برنامه وارد شدم اما در عمل برخلاف آنچه فکر می‌کردم و مجموعه ای از شرایط باعث شد که اتفاقات مطلوب نباشد.

او با بیان اینکه ما شرایط خوبی پس از دوره اصلاحات نداشتیم، افزود: تحمیل‌های بسیاری بر جامعه شد که نتیجه تصمیمات اشتباه داخلی بود این مسائل باعث شد که آنچه که حق مردم بود، فراهم نشود.

او به فعالیت‌های ستادی خود اشاره کرد و گفت: دوستان با دست خالی و از روی دلسوزی در ستاد ما فعالیت کردند.

او گفت: ما برای دولت مستقر آرزوی توفیق می‌کنیم چون اگر دولت ناموفق باشد، دود آن به چشم مردم خواهد رفت. من بی‌مهری‌ها و نامهربانی‌ها را نادیده خواهم گرفت. ما سعی کردیم خردورزی را حاکم کنیم اما دیدیم به گونه دیگری مساله پیش رفت و شرایط به گونه‌ای رقم خورد که زمین بازی عوض شد و همین موضوع باعث شد بنده برای جلوگیری از ایجاد پراکندگی انصراف دهم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب ادامه داد: مردم از ما که ادعا می‌کنیم نخبگان این جریان هستیم، ریزبین‌تر هستند و بهتر مسائل را می‌فهمند. اگر عدم مشارکت و رای باطله و رای سفیدها را در نظر بگیریم، می‌بینیم در زمان‌هایی که از مردم فاصله گرفتیم ناموفق عمل کردیم.

مهرعلیزاده خاطرنشان کرد: برای برون رفت از وضعیت کنونی، هیچ راهی جز برنامه محوری و خردگرایی وجود ندارد. اگر برنامه منظم، دقیق، صحیح و علمی به کار گرفته شود مسائل حل خواهد شد.

وی تأکید کرد: هرگونه منفعت طلبی، باند بازی و خود بزرگ‌بینی منجر به پس زده شدن جریان‌های سیاسی خواهد شد. باید یک بازشناسی در جریان اصلاح طلبی داشته باشیم و به جریان سالم اصلاح طلبی که از قیام امام حسین تاکنون قدمت دارد، بازگردیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 15
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 2
 • IR ۰۱:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
  5 0
  لطفا گم شوید
 • IR ۰۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
  3 0
  انصراف هم نمی دادی اتفاقی نمی افتاد ! همین که آدم واقع بینی بودی متوجه شدی تکه بر جای بزرگان نتوان زد مگر اسباب بزرگی رو فراهم کنی جای امیدواری است حداقل برای خودت ..
 • 4910117644 IR ۰۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
  3 0
  اعتماد مردم له مسولین ازبین رفته .مرد سالم و کاری فقط حاج قاسم بود که به اهداف اش رسید
 • حسين DE ۰۵:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
  2 0
  اين بيشعور كم سواد ميخواست مثلًا بشه رئيس جمهور؟ واى بر ما……….
 • IR ۰۶:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
  5 0
  نمیرفتی ملت دورت می انداخت۸
 • IR ۰۶:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
  6 0
  شما که به قصد تخریب فقط اسم رئیسی می اوردین توی مناظره. برنامه داشتیییید؟
 • IR ۰۷:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
  2 0
  وا اسفا که فقط بخاطرشانس چند روز کاندیداتوری نافرجامت بدجوری به باتلاق فتنه و نیرنگ و تهمت فرو رفتی خداوند هدایتت کند و مکرو و مکرالله والله خیرالماکرین اقای اقتصاد دان
 • MD ۰۷:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
  4 0
  دیدی رای نداری در رفتی یالان دانیشما
 • IR ۰۸:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
  2 0
  تو اول یاد بگیر که ٨ بین ١ تا ٧ نیست بعد هم یک دوره اکابر برو آن وقت بیا اظهار وجود کن که یعنی هستی ... !!!
 • IR ۰۸:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
  2 0
  ببین خودت شوخی رو شروع کردی
 • IR ۰۸:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
  2 0
  حیف شده یه ۸ میلیون سبد رای داشتی از دست دادی .اشکال نداره از یک تا هفت تمرین کن برای سری بعد
 • IR ۰۸:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
  2 0
  اخه بنده خدا مگه چند تا رای داشتی. ایکاش میموندی تا اخرش و ببینی چند نفر بهت رای میدن که باشه برای دفعه بعدت حرفهای الکی تو مناظره نزنی
 • IR ۰۹:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
  2 0
  همین مونده بود که اصلاحات شما را ادامه قیام امام حسین،ع، بدانیم !!! فقط خدا کنه دولت بعدی به صرافت احیای ورشکسته های سیاسی اصلاح طلبی نیفتد! معنای دولت فراگیر این نیست .
 • رضا IR ۱۸:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۹
  0 0
  سوشیال مارکت اکانمی. او او چه حرفهای قلمبه سلمبه ای معنیش رو میدونی عزیزم خخخخخخخخخخخخخ اگه یکی از حرفهای این نامرد رو یکی از مردم عادی میگفت محکوم می شد اما هرچی دلش خواست تو مناظره گفت و توهین کرد به کاندیداها و انتخابات رو مهندسی شده عنوان کرد هیچ کاری به کارش نداشتند.
 • DE ۲۳:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۱۳
  0 0
  به نفع همتی دیگه

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس